🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

کسب و کار پرسود با چسب های ساختمانی

معصومه جعفرزاده هستم کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی داشته و ساکن تهران می باشم و اکنون در حوزه چسب های ساختمانی مشغول به فعالیت هستم.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

شروع تجارت و برندینگ بدون سابقه

قبلا تجربه و سابقه ای در امر تجارت نداشتم و به طور اتفاقی با آراد آشنا شدم و قرار به استقرار در بخش رباتیک بود ولی از بخش رباتیک خوشم نیامد و وارد قسمت برندینگ شدم. از طریق یکی ازدوستان و تلگرام با آراد آشنا شدم و کار با این شرکت را از سال بهمن ۹۵ آغاز نمودم.

آراد شرکت خوبی بوده و بسیار نگاه مثبتی داشتم و حتی به دفتر مرکزی مشهد مراجعه نموده و بعد از آشنایی با مدریرت آراد و مهندسین کار را جدی گرفته و استارت خوبی زدم.

اطرافیان دوست نداشتند من در این زمینه به دلیل داشتن تحصیلات فعالیت داشته باشم اما من برای من بخش تجارت بسیار جالب بوده و تراکنش های بالایی در این قسمت وجود داشته و همین باعث شد که به تجارت روی بیاورم. در تجارت شما هر  روز در حال پیشرفت و ترقی هستید و سقفی برای کار کردن شما وجود ندارد خرسند بوده و تصمیم داشتم که در این زمینه فعالیت خود را بهتر نمایم.

انتخاب حوزه تجاری

از این رو با حوزه چسب های ساختمانی کار را شروع کردم و بعد از ۲ تا ۳ ماه تماس های من شروع شدند و با آموزشهایی که از بخش آموزشی مهندسین دریافت نمودم به سرعت با فنون تجارت آشنا شدم .

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

البته هنوز جای کار دارد و شما باید سالیان زیادی در حوزه تجارت فعال باشید تا بتوانید در این زمینه اظهار نظر نمایید ولی چون من آشنایی با بیزینس نداشتم طبق آموزشها سریع رشد کرده و اعتماد مشتریان زیادی را جلب نمودم و حتی مشتریان ثابت زیادی دارم و هر روز به تعداد مشتریان جدید اضافه می شود.

اعتماد سازی برای مشتری

البته اعتماد سازی بسیار کار سختی است و نیاز به تجربه و کار زیاد در حوزه فعالیت هر کس دارد و من در تلاش هستم تا اعتماد مشتریان را هر روز بیشتر از قبل نمایم تا مشتری جدید بیشتری را به سیستم خود اضافه کنم،همچنین با وجود سایت های بیشتر می توانید خود را بیشتر در معرض دید مشتری قرار دهید که باعث جلب اعتماد بیشتر شود.

نقش آموزش های استاد شعبانی و مهندس زیارکلایی و مهندس نظام پرور بسیار بالا بوده است و من بسیار از این سه بزرگوار درس گرفتم و مدیون آنها هستم.

مشتری از شهرهای مختلف

من مشتریان زیادی از شهرهای مختلف ایران داشته و حتی به عراق و رومانی و گرجستان محصول فروخته ام و در تلاش هستم تا تعداد مشتریانم را زیاد کنم و امسال ثبت برند کردم تا در سالهای آتی بتوانم برند خود را وارد بازار نمایم.

من هر روز در حال آموزش از مشتریان و آراد هستم!

صبر در تجارت

یکی از مسائل مهم در امر تجارت صبور بودن است و باید افرادی که به تازگی با آراد آشنا می شوند به توصیه های مهندسین توجه نمایند و کار کنند. و آموزشهای لازم در امر تجارت را دریافت کرده و بر اساس آن عمل نمایند.

من هنوز در حال آموزش هستم و افراد بهتر و شایسته تر از من در آراد هستند که بسیار موفق بوده و قدیمی می باشند اما باید عرض کنم که من از کار خود هیچ وقت دلسرد نشدم و همیشه صبر کردم تا به نتیجه برسم و باید توجه کنید که در طول زمان رشد می کنید و افراد بیشتری رامی توانید در زمینه فروش جذب نمایید و از این رو باید آهسته و پیوسته حرکت کنید چون بخشی از عملکرد ما و بزرگ شدنمان تابع زمان است.

امیدوارم تمامی افرادی که با آراد آشنا می شوند از توصیه های اساتید استفاده و اعتماد کنند تا به نتیجه مطلوب برسند. با تشکر از حمایت آراد

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ