💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.

آموزش ساخت تصویر نمایه یا آواتار و افزودن عکس پروفایل در وردپرس

آموزش ساخت تصویر نمایه یا آواتار و افزودن عکس پروفایل در وردپرس با استفاده از Gravatar بهترین روش ممکن است. سایت گراواتار، آواتاری است که در همهٔ جهان شناخته‌ شده است. شما با اتصال به این سایت می توانید برای ایمیل های خود در وردپرس، یک نمایه شخصی یا آواتار بسازید.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

تصویر نمایه چیست؟

تصویر نمایه یا همان تصویر گراواتار، عکسی است که شما را در سراسر سایت های وردپرس دنبال می کند که این تصویر در هنگام نوشتن نظر یا دیدگاه بر روی تمامی سایت های وردپرسی نمایش داده می شود.
تصاویر نمایه سبب می شوند که نظرات شما در دیگر سایت ها بیشتر به جلب اعتماد کند و برند شما شناخته شود. البته شرط اصلی شناخته شدن از این طریق این است که ابتدا تصویری از لوگو یا برند خودتان را در نمایه گراواتار ثبت کنید و سپس در سایت های وردپرسی نظرات خود را از هر نوشته بیان کنید. در چنین حالتی این تصویر نمایش داده می شود.

برای مثال به بخش نظرات مقاله تولید محتوای سایت برای کسب رتبه اول گوگل که در انتهای صفحه قرار گرفته است بروید. تصویر زیر را مشاهده خواهید کرد.

تصویر نمایه

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می کنید، هر پیغامی که از واحد برندسازی اینترنتی با تیم استاد زیارکلائی در نظرات سایت قرار گیرد، عکس پروفایل مهندس تالیا در آن بخش نمایش داده می شود و این در صورتی است که برای دیگر اعضا این اتفاق نمی افتد و تصویر ناشناس ثبت می شود.

هر کدام از نمایندگان آراد با استفاده از یک ایمیل در سایت آراد عضو شده اند. شما می بایست این ایمیل خود را به گراواتار وردپرس معرفی کنید و عکسی را برایش تعیین نمایید. با این کار هر زمان که این ایمیل در سایتی ثبت نام کرده باشد و نظری را در آن سایت قرار دهید، خواهید دید که تصویر نمایه شما در آن نظر نمایش داده خواهد شد.

چگونه ایمیل شناسه ثبت نامی خود را در سایت تغییر دهم؟

در صورتی که وارد ناحیه کاربری سایت مربوطه شده باشید، در قسمت بالا گوشه سمت چپ هر سایت وردپرسی، اسم شما را نوشته است. کافی است که به آن قسمت رفته و گزینه ویرایش شناسنامه ی من را کلیک کنید. به برگه ای منتقل می شوید که بخش اطلاعات تماس آن مربوط به ایمیل شما را نشان می دهد. از این بخش می توانید ایمیل ثبت نامی خود را تغییر دهید.

تصویر نمایه

چگونه تصویر نمایه یا آواتار خود را در گراواتار وردپرس فعال کنیم؟

تصویر نمایه

مرحله اول: شما در ابتدا بایستی در سایت گراواتار وردپرس ثبت نام کنید. از آنجا که تحریم هستیم خودتان می دانید که باید چه کنید.
نکته ای که برای این امر وجود دارد این است که از تصاویر شخصی خود یا منظره و … استفاده نکنید و بهتر است که تصویر لوگو خود را همراه با اسم سایت قرار دهید. تصاویر مشابه زیر برای برندسازی شرکتی اشتباه هستند.

مرحله دوم: از صفحه اصلی سایت روی گزینه گراواتار خودتان را بسازید کلیک نمائید. (اگر اکانت wordpress.com دارید می توانید با همان اکانت وارد شوید.)

تصویر نمایه

مرحله ۳: در پنجره جدید آدرس پست الکترونیک خود را وارد نموده و روی دکمه Signup کلیک نمائید. در پنجره جدید به شما می گویند که نامه الکترونیکی جهت تائید ثبت نام به آدرس پست الکترونیک شما ارسال شده که باید روی پیوند تائید ثبت نام مندرج در نامه کلیک نمائید.

مرحله ۴: با تائید ثبت نام مجدداً وارد سایت gravatar.com شده و می توانید کار را شروع کنید. در پنجره ای جدید مطابق تصویر زیر اطلاعاتی از شما خواسته شده که باید آنها را تکمیل نمائید ور در پایان روی دکمه Signup کلیک نمائید.

مرحله ۵: آدرس پست الکترونیک شما به سایت اضافه شده و با کلیک بر روی پیوند Add one by clicking here می توانید تصویر دلخواه خود را به آدرس پست الکترونیکتان اختصاص دهید.

مرحله ۶: روی گزینه My computer’s hard drive کلیک نمائید؛

مرحله ۷: با کلیک بر روی دکمه Browse، تصویر دلخواه خود را در پنجره جدید یافته و روی دکمه Next کلیک نمائید.

مرحله ۸: در پنجره جدید می توانید اندازه گراواتار خود را تنظیم نموده و محدوده آنرا مشخص نمائید. پس از انجام این کار، روی دکمه Crop and finish کلیک نمائید.

مرحله ۹: حال تصویر گراواتار خود را در صفحه جدید بر اساس رده سنی تصویر تنظیم نمائید:

G: عمومی

تمام شد! حالا شما صاحب گراواتار هستید. دقت کنید که برای هر ایمیل می توانید یک گراواتار اختصاص دهید و هر جا که دوست داشتید گراواتار شما به نمایش در بیاید، آن ایمیل را در فرم مربوطه وارد کنید. برای امتحان برای همین پست با ایمیل خود یک دیدگاه بگذارید تا گراواتار شما به نمایش در بیاید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.33 پاسخ
 1. Avatar
  فرشید یوسف پور گفته:

  سلام
  با تشکر از مطالب آموزشی مفید
  این مطلب هم خوب بود. من روی ایمیل خودم پیاده کردم

  پاسخ