🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

اصول طراحی سایت حرفه ای + فیلم

مجموعه آراد، این توانایی را دارد که تمام ساختارهای تجاری را برای کسانی که وارد کسب و کار می شوند، به نحو اصولی پیاده سازی کند. کسانی که سواد کامپیوتری و اینترنتی لازم برای انجام زیرساخت ها را ندارند، پیاده سازی همه ی این زیرساخت ها را با خیال راحت می توانند به مجموعه آراد بسپارند.
در ادامه، یکی از سایت های ویترینی که این زیرساخت ها را به نحو اصولی پیاده کرده است، بررسی می کنیم.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.
سایت iranhoney.net

چیزی که در صفحه ی اول به چشم می آید، لوگوی مجموعه یا شرکت یاس است با پس زمینه ی عسل در حال ریختن. البته قبل از این، منوی سایت در بالا هست که به چشم می آید. دقت شود که تمامی سایت ها باید دارای منو باشند. منوها، انواع مختلفی از جمله آبشاری، جمع شونده و … دارند که هر کدام از این منوها ممکن است نظر شما را جذب کند.

جذاب ترین سایت ها

ممکن است شما فکر کنید هرچه تعداد طرح های بیشتر و متنوع تری در سایت خود به کار ببرید، سایت شما جذاب تر خواهد شد. قطعا اینگونه نیست و موارد بسیار دیگری هستند که مقدم بر این مسئله هستند. مثلا شما سایتی مانند گوگل را با یاهو مقایسه کنید. گوگل، در عین حال که کمترین تنوع و طرح ها را دارد اما امروزه، ۹۸% کاربران اینترنتی را جذب خود کرده است.

این مطلب، به این معنا است که زیبایی از نگاه شما، متفاوت از نگاه مشتری است. اگر رابط کاربری سایت به گونه ای باشد که فقط زیبا باشد، اما کاربر توانایی فعالیت آسان در سایت را نداشته باشد و نتواند به راحتی آنچه را می خواهد پیدا کند، سایت شما در نگاه گوگل نمره منفی خواهد گرفت و سبب کاهش مراجعه کننده ها به سایت شما خواهد شد.

سایت شما هر مقدار که زیبا باشد و هر مقدار که شما توانسته باشید محصولات خود را به خوبی به نمایش بگذارید، اما اگر کاربر وارد سایت شما نشود و نتواند با سایت شما کار کند، هیچ سودی برای شما نخواهد داشت.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

رابط کاربری مناسب

پس بسیار مهم است که یک سایت تجاری برای معرفی محصول تجاری شما، علاوه بر زیبایی، رابط کاربری خوب و مناسبی هم داشته باشد تا مشتری بتواند به مجموعه شما اعتماد کند.

هدفمند بودن سایت

هر سایتی، هدفی را دنبال می کند. اگر شما سایتی تأسیس کرده اید و هدفی برای آن در نظر نگرفته اید، چیزی به دست نخواهید آورد؛ چرا که راه اشتباهی را طی می کنید.

در سایت آراد برندینگ، در هر ثانیه تغییراتی در سایت ایجاد می شود. چرا که مدیران مجموعه به دنبال این هستند که بهترین رابط کاربری را پیدا کنند. در واقع مجموعه ما، پیوسته در حال رصد و بررسی این است که یک سایت، با چه طراحی و رابط کاربری می تواند بیشترین مشتری و کاربر را جذب خود کند.

استفاده از فرم در سایت ها

یکی از عواملی که سبب می شود مجموعه یا شرکتی معتبر شناخته شود، این است که در صفحه اول سایت خود، فرم می گذارد. ممکن است شما فکر کنید که فرم، کارایی برایتان ندارد و فرصت هم نخواهید کرد تا این فرم ها را کنترل کنید؛ این مطلب، اصلا مهم نیست، بلکه مهم این است که سایت شما، معتبر شناخته شود. پس فرم، یکی از قابلیت هایی است که باید در سایت شما به عنوان یک مجموعه معتبر و قابل اعتماد باید وجود داشته باشد.

فایده ی دیگری که فرم ها دارند، این است که سبب می شود مشتری به راحتی با شما ارتباط داشته باشد. ممکن است شما بگویید من ایمیل دارم و مشتری باید با ایمیل با من ارتباط برقرار کند. این نکته ی بسیار مهم را هرگز فراموش نکنید که شما برای مشتری شرط نمی گذارید و نباید بگذارید، چرا که پول و سرمایه در دست مشتری است و شما باید به گونه ای خدمات را ارائه بدهید که مشتری، احساس امنیت و راحتی کند.

تماس گرفتن مشتری، راه مناسبی نیست!

بسیاری از مشتریان، تماس گرفتن را ترجیح نمی دهند و یک کار بسیار سخت به حساب می آید. علاوه بر این، بسیاری از مشتری ها، خجالتی هستند. بنابراین سایت شما باید مجهز به یک فرم باشد تا مشتری به راحتی بتواند با شما ارتباط بگیرد و حرفش را بزند و منتظر تماس از سمت شما باشد.

بهترین حالت این است که کمتر از یک ساعت بعد از تکمیل فرم توسط مشتری، با او تماس حاصل شود. اگر چنین چیزی ممکن نبود، حداکثر زمان مناسب، ۲۴ ساعت است و باید حتما در این مدت، با مشتری تماس حاصل شود.

برخی گمان می کنند همین مقدار که ایمیل می زنند به مشتری، کفایت می کند. ایمیل هم یک پروسه و فرآیند سخت به حساب می آید. علاوه بر این بسیاری از افرادی که مشتری هستند، ممکن است ایمیل نداشته باشند.

شما باید تمامی ساختارها را به صورت آماده داشته باشید و در اختیار مشتری قرار دهید. بستگی به مشتری دارد که با استفاده از کدام ساختار با شما ارتباط بگیرد.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ