از درخواست شما متشکریم! از طریق شماره موبایل ۰۹۱۲۰۱۶۵۵۷۴ با شما در واتساپ ارتباط خواهیم گرفت لطفا پاسخگو باشید. 

کانال آراد داک

آموزش ثبت نام در AradDoc.com

نحوه فعالیت در سایت تولید محتوا

ثبت اطلاعات بانکی و دریافت حقوق

✅ ابتدا در مورد شرکت برای شما توضیح خواهیم داد تا پیش زمینه ای در مورد مجموعه ما داشته باشید.
مجموعه تجاری “آراد برندینگ” بیش از ۱۴ سال هست که در زمینه برند سازی، تجارت داخلی و صادراتی مشغول به فعالیت است.

✅ این مجموعه در کنار فعالیت تجاری خود فعالیت های دیگری هم دارد که یکی از آنها فعالیت در عرصه تولید محتوا می باشد که با نام تجاری “آراد داک” مشغول به کار است.

✅ آراد داک به فعالیت تولید محتوا می پردازد و از شما نیز درخواست می کند که در این مجموعه به صورت پاره وقت و یا تمام وقت فعالیت داشته باشید. در فعالیت شما نیاز به حضور نیست و کلیه کارها از طریق اینترنت و کاملا غیر حضوری انجام می پذیرد.

✅ جزئیات فعالیت اعم از نحوه ثبت نام، نحوه پرداخت حقوق و نحوه شروع به کار در قالب ۳ فیلم برایتان ارسال می گردد که بایستی در ابتدا این ۳ فیلم را مشاهده نمایید.

🔹 چقدر حقوق می گیرم؟
🔸 افرادی که روزانه ۲ الی ۴ ساعت فعالیت دارند، ۱ میلیون تومان حقوق دریافت می کنند و افرادی که بیشتر کار میکنند حقوق بالاتری نیز دریافت می کنند. به عنوان مثال کسی که ۷ ساعت کار می کند حدود ۳ میلیون تومان حقوق دریافت می کند.
لازم به ذکر هست که حقوق افراد مسلط به زبان انگلیسی و عربی نیز ۲ برابر فارسی می باشد و بر اساس توان و میزان کار هرکس کاملا شفاف تعیین می گردد که در فیلم ها به آن اشاره شده است. ساعت کاری دست خودتان هست و در هر ساعتی از شبانه روز که علاقه داشته باشید می توانید فعالیت کنید و حتی دوستان و آشنایانتان را در این کار دعوت نمایید تا آنها هم از این فرصت استفاده کنند.

🔹 از کجا می فهمیم که شما چند ساعت کار کرده اید؟
🔸 مدت زمان کار شما در سیستم ثبت می گردد و بر اساس تعداد کاری که انجام داده اید کاملا قابل تشخیص هست و حتی این آمار در سایت ثبت می شود و برای خودتان نیز قابل مشاهده است که در یک روز چند محتوا با چند کلمه حتی نوشته اید.

🔹 چگونه ثبت نام کنیم؟
🔸 در ابتدا فیلم های اموزشی رو ببینید و بعد در سایت araddoc.com قسمت به جمع ما بپیوندین ثبت نام کنید و فعالیت تان رو شروع کنید.

🔹 آیا کانال تلگرامی آموزشی هم وجود دارد؟
🔸 بله شما می توانید از طریق کانال تلگرامی آراد داک به نشانی @AradDoc عضو شوید.

🔹 از کجا بدانیم که کارمان مورد تایید است؟
🔸 کلیه فرایندهای کاری اعم از تایید و رد محتوا در سیستم ثبت می شود و قابل مشاهده است و کار بگونه ای تعریف شده است که حقی از شما ضایع نگردد و بتوانید موارد رد شده خودتان را اصلاح نمایید. کلیه این جزئیات در کانال آموزشی ما قرار گرفته است.

🔹 تسویه حساب مالی چه زمانی انجام می شود؟
🔸 کلیه تسویه حساب ها و مسائل مالی به صورت هفتگی انجام می پذیرد. در مورد تسویه حساب ها هم جای هیچگونه نگرانی نیست و به موقع صورت می پذیرد. لازم است بدانید که تا به الآن حدود ۷ هزار نفر عضو آراد داک هستند و فعالیت می کنند و همانطور که پیشتر اعلام کردیم، مجموعه ما معتبر بوده و از سال ۱۳۸۵ مشغول به فعالیت است و ما یک شرکت کلاهبرداری نیستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر کافی است بر روی اینجا کلیک کنید.

🔹 در صورتی که نیاز به کمک داشتم چه کنم؟
🔸 از طریق شماره موبایل ۰۹۱۲۰۱۶۵۵۷۴ ارتباط بگیرید.