نحوه قرار دادن لیست قیمت محصولات بر روی سایت

نحوه قرار دادن لیست قیمت محصولات بر روی سایت موضوع این قسمت از برنامه آموزشی ما است که در ادامه یاد میگیرید چگونه محصولات خود را به همراه لیست قیمت آن در سایت قرار دهید. از این شیوه برای سئو سایت زیاد استفاده کنید.

شما با طراحی یک عکس ساده می توانید لیست قیمت محصولات خود را در سایت هایتان به نمایش بگذارید که برای طراحی چنین تصویری پیشنهاد می کنیم که دوره آموزشی فتوشاپ را از طریق همین سایت به صورت رایگان مشاهده کنید.

لیست قیمت محصولات بر روی سایت

چرا لیست قیمت محصولات خود را بر روی سایت قرار می دهیم؟

اگر قصد دارید که بازدید کننده بیشتری بدست آورید و کاری کنید که مشتریان بر روی سایت شما بیشتر تمرکز داشته باشند و وقت خودشان را در سایت شما سپری کنند، نیاز هست که یک لیست قیمت بسازید و در اخباری که در مورد لیست قیمت یا قیمت روز از محصولاتتان حرف میزنید، این لیست را به نمایش بگذارید.

مدل های نمایشی لیست قیمت محصولات بر روی سایت

شما می توانید به ده ها طرح و مدل، لیست قیمت محصولات خود را در معرض دید مشتری قرار دهید که ساده ترین و آسان ترین آن استفاده از عکس یا تصویر هست که در قالب مدل های گرافیکی به نمایش گذاشته می شود. از مهمترین طرح ها و سبک های لیست قیمت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • لیست جدولی ساده
  • لیست جدولی با قابلیت جستجو
  • لیست جدولی در قالب عکس
  • نمودار آنلاین همراه با قیمت های گذشته (همانند نمودارهای وبمستر سایت)

در قسمت های بعدی آموزش سئو در مورد طرح ها و مدل های دیگر بیشتر صحبت خواهیم کرد و به شما آموزش می دهیم که سبک های دیگر را هم امتحان کنید تا یک سایت حرفه ای در معرض دید مشتریان خود قرار دهید.

با تغییر قیمت محصولات چگونه لیست قیمت ها تغییر می کند؟

این سوال مهمی است که اکثر شما در ذهن دارید. شما از تصویری که ساختید در صدها صفحه می توانید استفاده کنید و چنانچه نیاز به تغییر قیمت یا لیست محصولات احساس شود، می توان با تغییر یکباره، همه ی نوشته ها و اخباری که در آن از لیست قیمت استفاده شده بود را تغییر دهید و جای نگرانی اصلا نیست. همچنین می توانید تاریخ بروز رسانی بر روی عکس خود بگذارید تا مشتریان شما در جریان آخرین تاریخ ثبت شده قرار بگیرند و شما را دنبال کنند.

آموزش ساخت لیست قیمت محصولات و قرار دادن آن بر روی سایت

برای یادگیری و آموزش ساخت لیست قیمت محصولات حتما دوره آموزشی فتوشاپ را از طریق سایت آراد برندینگ دنبال کنید. ولی در این بخش ما یک نمونه از همین لیست را در اختیارتان می گذاریم که برای شروع از همین طرح استفاده کنید. اما چگونه بر روی سایت خودمان قرار دهیم؟ همین حالا فیلم آموزشی زیر را با دقت مشاهده کنید.

دانلود فایل لایه باز PSD فتوشاپ لیست قیمت محصولات از همین بخش امکان پذیر می باشد.