آموزش performance گوگل

آموزش performance گوگل جهت افزایش مشتری

performance به فارسی (کارایی) یکی از ابزارهای قدرتمند سرچ کنسول گوگل است که از آن جهت افزایش مشتری و بازدیدها یا حتی کلیک های سایت بهره می بریم. performance گوگل از بخش های متنوعی تشکیل می شود که در این بخش در مورد Pages و یا همان صفحات خبری و نوشته های طلایی صحبت خواهیم کرد.

افزایش مشتری

مشتری کیست؟

اغلب افراد فکر میکنند که مشتری کسی است که وارد مغازه می شود و سوالاتی در مورد اجناس موجود در فروشگاه می پرسد. حال با این نگاه مغازه دار یا فروشنده تمام تلاش خود را می کند تا اجناس موجود در فروشگاه خود را به مخاطب خود نشان دهد تا فروشی انجام پذیرد و سودی حاصل وی گردد.

این نگاه کاملا غلط است و همین امر سبب می شود که بازار خوبی نداشته باشید. مشتری کسی است که قصد خرید از شما را دارد، نه کسانی که از شما در مورد محصولاتتان یا حتی کسب و کار شما سوال می پرسند. با این تعریف درمیابیم افرادی که از شما خرید نکنند، مشتریان شما نیستند.

چگونه مشتریان خود را افزایش دهیم؟

یقینا سود بیشتر در فروش بیشتر است و فروش بیشتر با افزایش مشتری محقق می گردد. درست است که برخی ها تلاش می کنند به مشتری های قدیمی بیشتر از قبل جنس بفروشند و با این کار درآمد خود را افزایش دهند و در این تلاش هستند که مشتریان قدیمی خود را حفظ کنند ولی از لحظه خرید مشتری تا خرید دوم و سوم یقیناً فاصله ای وجود دارد و ما نمی توانیم صبر کنیم که این فاصله به پایان برسد تا فروش دیگری داشته باشیم. لذا بایستی تلاش کنیم که هر روز چندین بار فروش داشته باشیم لذا نیازمند داشتن مشتریان جدید هستیم که به این پروسه افزایش مشتری گفته می شود.

هرچه تعداد مشتریان شما بیشتر باشد و تلاش کنید که این مشتریان برای شما بمانند و آنها را حفظ کنید، در انتهای ماه درآمد بیشتری حاصل شما می گردد و از آنجا که تعداد افراد بیشتری نیز با مجموعه ما آشنا می شوند، میزان برندسازی و شناخت مجموعه یا شرکت ما نیز بیشتر می گردد و همین نیز سبب افزایش فروش بالاتر خواهد شد.

افزایش مشتری

performance چیست و چه کمکی در افزایش مشتری ما خواهد داشت؟

performance یا کارایی بخشی از سیستم آنالیز گوگل است که به کمک آن می توانید مشتریان خود را طبقه بندی کرده و آنها را بهتر بشناسید و بازار هدفی برای آنها تشکیل دهید تا از این طریق میزان فروش شما افزایش پیدا کند.
در واقع performance گوگل یک ابزار بررسی وب سایت هست و توسط آن می فهمید که مشتریان جدید از کدامین یک از صفحات وب سایتتان با شما آشنا می شوند؟ با بررسی این موضوع می توانید آن صفحه خبری را که به عنوان یک صفحه فرود یا لندینگ پیج هست شناسایی کرده در جهت زیبا سازی و استراتژی جذب مشتری بهتر گام بردارید.

آموزش performance گوگل جهت افزایش مشتری

تکنیک های اصلی و کلیدی performance سرچ کنسول گوگل را با کمک استاد تالیا زیارکلائی یاد بگیرید و آموزش های مربوط به برندسازی اینترنتی را همراه با فیلم ها و آموزش های تصویری دریافت کنید. جهت مشاهده این دوره و مجموعه آموزشی بر روی پخش زیر کلیک کنید.