مشارکت در تولید محصول

بصورت کلی یکی از ارکان مهم در کشوربخش تولید بحساب می آید . چرا که به واسطه این تولید اشتغال زایی بسیاری برای مردم بوجود می آید .

البته این تولید در بخشهای مختلفی صورت میگیرد که میتوان برای نمونه به بخش صنعت و بخش مواد غذایی و … اشاره کرد .

تولید محصول

قبل از اینکه شروع به تولید محصول کنیم نگاهی می اندازیم به افراد دیگری که این محصول را تولید کردند حالا در کجای کار هستند ؟ نگاه که می اندازیم میبینیم عمده این افراد تعلیل نیرو کردند و  از ۳ شیفت کاری به ۱ شیفت کاری مسیر خودشان را ادامه میدهند .

مشکل کار کجاست ؟ زمانی که بادید مهندسی به این قضیه نگاه میکنیم مشکل عمده ای که میبینیم در بخش فروش است ،در حالی که تمامی صفر تا صد کار را به بهترین شکل ممکن انجام داده اند . چرا که تیم فروش بررسی دقیقی در رابطه با هدفی که مدنظر آنها بوده ، نداشته است .

شروع تجارت الکترونیک

ما میتوانیم با برنامه ریزی دقیقی ، وارد کار تولید نشده و با طرحی دقیق برنامه را از آخر به اول بچینیم و جامعه هدف خودمان را پیدا کنیم و ببینیم مشتری کجاست .

ما با ساختار فروشی که برای خودمان در بستر اینترنت بوجود آورده ایم ، میتوانیم دنیا را برای خودمان کنیم . سفارشات را از کشورهای اطراف بگیریم و این سفارشات را به تولیدی های داخل کشورمان ارجاع دهیم و مشارکت کلی در بخش تولیدمان داشته باشیم .

برند سازی و فروش

در بخش تولید با این کار ما میتوانیم طی یک دوره ی کاری ، برند کارخانه را برای خودمان کنیم و تمام خط تولید کارخانه بیاید و برای شخص ما کار کند ! در قلب اصلی کار تولید ، قسمت مهم فروش را بر عهده گرفته ایم و فروش چرخ اصلی تولید میباشد .

در اینجا آن دسته از افرادی که قصد دارند مجموعه تولیدی خود را راه اندازی کنند یا دستی بر فروش داشته باشند میتوانند با مشاورین در ارتباط باشند و در مسیر گام به گام راهنمایی ، هدایت و پشتیبانی شوند .

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

6 پاسخ
 1. سمانه رسایی
  سمانه رسایی گفته:

  در سخن که بسیار لذت بردم ولی آیا عملی است نمی توانم قضاوت کنم به همین سبب مشتاق ارتباط با شما جهت پیشرفت کارم هستم

  پاسخ
 2. majid
  majid گفته:

  سلام عرض ادب خدمت آقای مهندس زارع عزیز امیدوارم درخدمت شما بزرگوار
  محترم باشم وازوجودشمابه مسیری
  صحیح دست پیدا کنیم، سپاسگزارم
  majid

  پاسخ