فرصت دوباره ثبت نام طرح ۳ با آراد + صوتی

🔻 در راستای اجرای طرح 3 ما به ظرفیت هایی رسیدیم و تعدادی از دوستان در «فاز اول طرح 3» با مبلغ 400 میلیون تومان ثبت نام کردند و سپس وارد فاز دوم شدیم و در فاز دوم مبلغ به 600 میلیون تومان افزایش پیدا کرد.
🔻 دوستان چند مرحله ای پرداخت می کردند و بعضی از دوستان به هر علتی نتوانستند پرداخت خود را به موقع انجام بدهند در این راستا قرارداد های آنها لغو شد.

استاد نظام پرور
فرصت دوباره ثبت نام طرح ۳
remove add
repeat favorite volume_up
0:00:0 play_arrow

🔻 وقتی قرارداد آنها لغو شد فضای خالی برای تعدادی از افراد ایجاد شد باز می توانیم ما به همان 400 میلیون تومان بدهیم چون سهمیه در نظر گرفتیم و گفته بودیم این تعداد افراد را 400 میلیون تومانی بدهیم از آن به بعد 600 می دهیم و سپس 800 میلیون تومان و سپس رقم های بالاتر …
🔻 پس ما چنین شرایطی را فراهم کردیم.
🔻 الان در حال حاضر از امروز که این فایل صوتی من را می شنوید تعداد محدودی فضا برای طرح 3 با قیمت 400 تومان موجود است احتمالاً 10 الی 12 نفر باشند که بتوانیم اینها را جابه جا کنیم و پیش ببریم.
🔻 اکنون اگر شما بعنوان کسی که می خواهید در طرح 3 کار خودشان را شروع کنند و فرصت مناسب خودتان را می خواهید می توانید از این فرصت استفاده کنید فقط زمان ندارد.
🔻 یعنی به محض اینکه ظرفیت ما تکمیل بشود این کار را تبدیل به طرح 600 میلیون تومانی و دیگر 400 میلیون تومان نخواهد بود.
این برای کار شما یک فرصت بسیار ایده آل است و می توانید از آن استفاده کنید مسئله بعدی اینکه در پرداخت آن هم می توانید چند مرحله ای پرداخت کنید.
🔻 یعنی چون ما هم با دوستانی که طرح قبلی را شروع کردند از آنها پیش پرداختی گرفتیم اینجا هم شما می توانید با یک پیش پرداختی کار خود را شروع کنید و الباقی مبلغ را طی یک ماه تا 2 ماه پرداخت کنید.
🔻 البته اولویت ما با کسانی است که مبلغ بیشتری را پرداخت کنند.
🔻 یعنی مثلاً ممکن است شما با مشاوری تماس بگیرید بگویید من 100 میلیون تومان دارم مشاور می بیند مشتری دیگری هست با 300 میلیون تومان یا 400 میلیون تومان یک جا پرداخت می کند چون تعداد سهمیه آن محدود است آن کسی که پرداخت بیشتری انجام بدهد اولویت قرار خواهد گرفت.
🔻 و تهاتر هم اگر باشد می پذیریم ولی در مجموع چنین خدماتی وجود دارد.

از این فرصت ها استفاده کنید آنهایی که علاقه مند هستند ما را می شناسند دوست دارند با ما کار را شروع کنند این امتیاز دوباره برای آنها فراهم شده اما تعداد چون محدود است ممکن است یک بازه کوتاهی باشد ممکن است یک روز باشد یا ممکن است تا پایان هفته باشد.


🔻 این بستگی دارد به زمانی که این تعداد پر بشود یا مشاوران ما بین کسانی که دارند آن کسی که دارای اولویت بالاتری دارد را انتخاب کنند.
🔻 یعنی ممکن است امروز برای 400 میلیون تومان 100 تا تقاضا بیاید ولی مشاور می بیند که 10 نفر از آنها هستند که 400 میلیون را یکجا می دهند یا بیشترین مبلغ پیش پرداخت را می دهند این دوستان در اولویت قرار خواهند گرفت.
🔻 تحلیل کالاهای شما آماده شده نشریه شرکت انشاء الله دوره ای برای شما آماده و ارائه می شود که بتوانید آنهایی که اهل مطالعه هستند بتوانند مطالعه کنند، تحلیل کالاهای شما انجام شده در حال تهیه نشریه های آنها هستیم که نشریه آنها طراحی بشود و شما بتوانید با یک طراحی زیباتری آن را ببینید نسخه اول آن هم که انتشار پیدا کرده و ملاحظه کردید.
🔻 از نسخه های بعدی پیش می رویم.
🔻 دوستانی هم که «طرح 2» را شروع کردند طرح 2 مدیر استراتژیک خودشان را باید تعیین کرده باشند که شما باید فایل های صوتی را گوش کنید غیر از من و مهندس تالیا، و مهندس شعبانی از بین سایر مدیران یک نفر را بعنوان مدیر استراتژیک خودتان انتخاب کنید و روند کاری و مشاوره کار خودتان را با ایشان در طرح 2 پیش ببرید و از آن فرصت استفاده کنید.
🔻 امیدوارم که «آرادبزرگ» همیشه بتواند در زندگی شما تاثیر گذار باشد و بتوانیم هدف بزرگی که ما در بحث تجارت و صادرات داریم را محقق کنیم و خروجی های آن برای شما بزرگترین اثرات را داشته باشد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ