حوزه نانو در انحصار آقای امید رحمانی تاجر 35 ساله اهل شهر تاریخی مهاباد

در جریان تهیه سلسله مصاحبه ها و گفتگوهای نشریه ی آراد برندینگ که در صفحاتی با عنوان آرادی های موفق، هر هفته منتشر می گردد با یکی دیگر از کسانی که از طریق آراد برندینگ به کار تجارت علاقه مند شده و با حمایت های معنوی و عملی این شرکت کار خود را شروع کرده و در مدت زمان کوتاهی به موفقیت های قابل اعتنایی دست یافته است به گفتگو پرداختیم.

خودش را امید رحمانی، از اهالی شهر زیبا و کرد نشین مهاباد که از جمله شهرهای استان آذربایجان غربی است معرفی می کند و در تکمیل آن اضافه کرد: در سال 94 به عنوان دانشجویی که در شرف فارغ التحصیلی قرار دارد، همزمان در یک شرکت پتروشیمی مشغول به کار بودم ولی چون از محدودیت های شغلی و از درآمدهای ثابت ماهانه و البته ناکافی راضی نبودم، هم زمان، در فضای اینترنت جویای کار بهتر با درآمد قابل قبولی بودم و برای اکثر آگهی های استخدام و دعوت به همکاری، رزومه ی شغلی ارسال می کردم.

وی افزود: در نتیجه موفق شدم در شرکتی که در آن زمان با اسم رباتیک آراد شناخته می شد، به عنوان نماینده فروش آغاز به کار کنم و با تغییر مشی کاری شرکت با مبحث برندینگ آشنا شدم.

رحمانی می گوید: قبل از تاریخ ورود خود به مجموعه آراد، حتی واژه ی نانو به گوشم نخورده بود ولی در حال حاضر در حوزه نانو ذرات و محصول کمتر شناخته شده ای به نام نانو کود فعالیت می کنم.

این تاجر حوزه ی نانو خاطر نشان کرد: به جرأت می توان گفت 90 درصد از فعالیت های مربوط به تامین محصولات و کالاهای نانو و خرید و فروش در حیطه ی نانو در اینترنت ممکن است و این امر روز به روز در حال گسترش و کامل شدن می باشد.

وی نسبت به ترک شغل کارمندی خود اظهار خرسندی کرد و ادامه داد: با وجود این که به لطف وجود آراد برندینگ صاحب کسب و کار خودم با درآمد چشمگیری هستم، معتقدم هنوز جای رشد بسیار زیادی در این حیطه برایم وجود دارد.

 

رحمانی خطاب به قشر جوان توصیه کرد: در عملی کردن ایده های خود تعلل نکنید و سعی کنید در اسرع وقت شغل خود را در حیطه ی مشاغل تجاری و بازرگانی جستجو کنند چرا که به عقیده من، تجارت باعث رشد فکری و بلوغ عقلی انسان می شود و زندگی افراد را هدفمندتر و پویاتر می کند.

این تاجر موفق به خوانندگان و مخاطبین “ویژه نامه هفتگی آراد” از تجربیات خود میگوید و به آنها سفارش می کند: طبق تجربیات خود بر این باور هستم که امروزه اینترنت بهترین وسیله و ابزار برای نتیجه گیری از تبلیغات در مورد همه ی کالاها و محصولات است.

رحمانی در بیان رموز عوامل موثر در پیشرفت کار و رسیدن به اهدافش، گفت: در وهله ی اول موفقیت های خود را مدیون توجه و الطاف خداوند می دانم  و بعد از آن  حسن اعتماد به رهنمودهای کارشناسان زبده شرکت آراد برندینگ و البته به کار بستن عملی مهارت ها و فنونی که در این مجموعه آموختم، توانستم زمان رسیدن به اهدافم را کوتاه تر و سریع تر کرده و طعم رسیدن به قله کامیابی را بچشم.

رحمانی در انتها به تشریح دیدگاه خود نسبت به شرکت آراد برندینگ پرداخت و خاطر نشان کرد: آراد برندینگ تنها شرکتی در ایران است، که هنر تجارت را به طور صحیح و کامل می آموزد و متعاقب آن بستری مناسب برای به کارگیری آموخته ها را برای علاقه مندان فراهم می آورد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

3 پاسخ
 1. عبداله صالحی کانی سهراب
  عبداله صالحی کانی سهراب گفته:

  سلام من هم تازه ثبت نام کرده ام لطفا راهنمایی کنید ضمنا به عرض برسانم در بوکان ساکن هستم

  پاسخ
  • پشتیبانی آراد برندینگ
   پشتیبانی آراد برندینگ گفته:

   سلام
   وقتتون بخیر
   کافیه داخل لینک زیر تشریف ببرین و توضیحات رو مطالعه فرمایید و فرم رو پر کنید تا همکاران ما با شما ارتباط بگیرند
   https://aradbranding.com/up

   پاسخ
 2. آرش قنادپور کهن
  آرش قنادپور کهن گفته:

  آماده همکاری هستم با نهایت احترام به حقوق شما و دیگران و صداقت در گفتار

  پاسخ