نشست پیر دیپلماسی ایران با مهندس شعبانی

سفیر سابق ایران در لبنان محمدعلی سبحانی، با همراهی مهندس علیرضا شعبانی هشتم دی‌ ماه، از یکی  از دفاتر هفتگانه ی قم شعبه امام بازدید کردند.

بازدید محمد علی سبحانی، سفیر سابق ایران در لبنان از دفتر قم شعبه امام مجموعه آراد برندینگ 

ایشان ضمن بازدید از بخش‌های مختلف این مجموعه با کارمندان نیز به گفتگو پرداخت. سبحانی با تقدیر از عملکرد مجموعه آراد برندینگ، بزرگی و وسعت این مجموعه را ارزشمند دانست و بر حفظ آن تأکید کرد. وی در بخشی از سخنان خود ضمن اشاره به کم‌ نظیر بودن مجموعه‌ای مانند آراد برندینگ، برنامه‌های این شرکت را در راستای تجارت، پولسازی و پرورش تاجر نوآورانه دانست.

این دیپلمات کهنه کار ظرفیت‌ و توانمندی‌های آراد را مناسب توصیف کرد و ابراز امیدواری کرد که در آینده با توجه به ظرفیت‌های این مجموعه و همچنین روابط خوب داخلی و بین‌المللی‌اش، همکاری‌های نزدیکی بین مجموعه تجاری، بازرگانی و مجموعه آراد برندینگ رخ دهد.

طی این دیدار کاری علاوه بر تبادل تجربیات، اطلاعات و همفکری، شرایط همکاری حرفه ای طرفین بررسی شد و هر دو طرف توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود را تبیین کردند.

بازدید از دفتر قم  شعبه ی میدان شهرداری مجموعه آراد برندینگ

در ادامه همین دیدار، ایشان از یکی دیگر از دفاتر فعال مجموعه  آراد برندینگ در شهر قم، شعبه میدان شهرداری نیز بازدید کردند. این شعبه تخصصی آراد صرفا در حوزه تولید محتوا فعالیت می کند.

سبحانی ضمن تأکید بر اهمیت تولید محتوا درعرصه ی رسانه و انتقال اطلاعات جهان امروز، از فراهم کردن چنین محیط حرفه‌ای و تخصصی در مجموعه آراد تقدیر کرد و آن را یکی از دلایل اصلی رشد روز افزون این شرکت دانست.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ