📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

قالب جدید سایت های آرادبرندینگ + فیلم

در این مقاله در مورد راهنمایی ها و روش های تولید محتوای آرادبرندینگ برای افزایش مشتری صحبت می کنیم.

همانطور که دوستان آرادبرندینگ در جریان هستند قالب جدید، امکانات و قابلیت های بهتری دارد و به شکلی که ما انتظار داشتیم سبب افزایش مشتری شده است.

مزیت کار کردن با مجموعه آرادبرندینگ

به عنوان مثال اگر یکی از سایت ها را مورد بررسی قرار دهیم، براساس نحوه ی کار و محتواهایی که در زمان قبل تر از شروع همکاری با مجموعه آرادبرندینگ، در سایت قرار می داده اند الگویی نامنظم داشته اند.

ولی از زمانی که به مجموعه آرادبرندینگ سپرده شده است، کارها با نظم، و روشی مطلوب صورت گرفته است.

طبق گزارشی از کار تمامی سایت هایی که فعالیتشان را به تنهایی انجام داده اند، کاملا مشخص است که الگویی غیریکنواخت را در پیش داشته اند.

ولی درست از زمانی که مدیریت محتوای سایت ها به آرادبرندینگ سپرده شده، کارها کاملا با نظم و انضباط صورت گرفته است.

در صورتی که سایت ها در اختیار آرادبرندینگ قرار گیرد و محتواها به صورت منظم و دقیق تولید شود و از قالب جدید هم استفاده شود، چه اتفاقی میافتد؟

 پاسخ : به عنوان مثال اگر یک سایت را که از این امکانات استفاده کرده بررسی کنیم، مشاهده می کنید که در پیشخوان سایت، فرم های جدیدی وارد شده است، که در صورت وجود داشتن فرم های خوانده نشده، می توانید آنها را بررسی کنید و نتیجه مثبت آن را یعنی افزایش مشتری به وضوح ببینید.

نمونه های زیادی وجود دارد، ولی سایت هایی که قالب جدید را به ما سفارش داده اند قطعا نتیجه بهتری دریافت می کنند.

با مشاهده نمونه سایت ها، متوجه می شویم که در صورت وجود قالب جدید و تولید محتوا توسط مجموعه آرادبرندینگ تعداد فرم ها و سفارش های خوبی به ثبت رسیده است که فقط نیاز به بررسی و برقرار کردن ارتباط دارند.

توصیه های مهم برای بهبود سایت تجاری

فرم مشاهده نشده باقی نگذارید، چرا که در صورت رسیدن فرم جدید به راحتی متوجه آنها می شوید.

در مدتی که مجموعه آرادبرندینگ کار تولید محتوا را برایشان انجام داده است، به صورت منظم این کار صورت گرفته ولی در مدتی که خودشان فعالیت داشته اند، با پراکندگی و عدم یکپارچگی همراه بوده است.

نی کنید، چند دقیقه زمان لازم است تا آپدیت برنامه ها انجام شود.

در صورت ایجاد و نصب سامانه پیامکی، در روند فروش و تجارت پیشرفت زیادی حاصل می شود چرا که به مشتری اطلاع می دهد که مجموعه شما معتبر است و دارای سامانه هستید و مشتریان به راحتی به شما اعتماد می کنند.

با بررسی نمونه سایت مربوط به کالاهای خواب، که 30 عدد سفارش تولید محتوا به مجموعه آرادبرندینگ داشته اند و 107 نمونه، خودشان کار تولید محتوا را انجام داده بودند.

که این ضعف به علت کمبود نیرو است و در صورتی که یک مدت زمانی مشخص به درستی تولید محتوا انجام شود، مشتری ها بسیار زیاد می شوند، که این سایت به تازگی بعد از تولید محتوای آراد 35 مشتری جدید داشته است.

گسترده بودن مجموعه آرادبرندینگ یعنی چه ؟

اگر وارد بخش مطالب سایت مجموعه آرادبرندینگ شویم و دوستان تازه وارد را مورد بررسی قرار دهیم، متوجه نکاتی مهم در جهت پیشرفته بودن مجموعه آراد می شویم.

که به عنوان مثال یک تولید محتوا انگلیسی، تاریخ ثبت سفارششان در تاریخ امروزاست.

و همین امروز نویسنده در حال ثبت و تولید محتوا برای این سفارش می باشد، در زمان های قبل تر که ما نیروهای بسیار کمی داشتیم، وقتی سفارش دریافت می کردیم، بعد از زمان سه ماه وقت می کردیم که کار تولید محتوا آنها را انجام دهیم.

خوشبختانه در حال حاضر به روز هستیم و در صورت دریافت سفارش، سریعا کار آغاز می شود. به عنوان مثال اگر تعداد کاربران سایت را بررسی کنیم، افرادی که کار تولید محتوا را برایمان انجام می دهند را شامل نویسنده معمولی، عادی، محلی، پرمیوم، هوادار، که از جمله آنها می باشد را سرچ می کنیم.

که قیمت تولید محتوای هر کدام از آنها فرق می کند، گاهی دوستان مطالب حرفه ای و شیک می خواهند که با توجه به سفارش و سلیقه شما به نویسندگان مخصوص سپرده می شود.

نتیجه جستجو، 367 صفحه است که در هر صفحه 25 نتیجه نمایش داده می شود، که 9175 نویسنده در حال حاضر برای مجموعه آرادبرندینگ فعالیت می کنند و در وضعیت ثبت نام بوده و بسیاری ازآنها در حالت غیرفعال هستند که هنوز فعالیت آنها را تایید نکرده ایم.

اگر نویسندگان فعال را جستجو کنیم، 351 صفحه به نمایش در می آید، که هر کدام 25 نمونه را در بردارد، یعنی 8775 نفر اکتیو و فعال هستند.

که این رقمی خیلی بالا است، کسانی که در مورد کسب و کار سر رشته ای دارند، متوجه می شوند که کار کردن این تعداد افراد به صورت آنلاین واقعا شگفت انگیز است.

برای درک بهتر تولید محتوای به لحظه پس از ثبت سفارش شما، که سفارش های انگلیسی، فارسی و عربی از انواعی است که به ثبت رسیده است.

یک سایت را مورد بررسی قرار می دهیم که سفارش هایی داشته اند که نویسندگان متعددی کار تولید محتوای آن را انجام داده اند و به لحظه با توجه با تیترها و … نوشته شده است.

اگر شما صد یا دویست عدد سفارش داشته باشید در کمتر از 5 ساعت کار تولید محتوای آن به پایان میرسد.

تولید محتوا شامل چه مراحلی می باشد

1) در ابتدا بعد از دریافت سفارش تولید محتوا از طرف مشتریان، با توجه به سفارش و نیاز آنها، کارها به گروه های نویسنده سپرده می شود تا مطالب نوشته شده و در اختیار گروه بعدی قرار گیرد.

2) پس از تولید محتوا، از بین این 9175 نفر که برای مجموعه آرادبرندینگ کار تولید محتوا انجام می دهند، تعدادی از آنها تصویرگذار هستند و پروژه تصویر را برای سایت و محصولات شما در دست می گیرند و عکس ها را تعریف می کنند.

3) سپس تعدادی از کارمندان مجموعه که ناظرهای تولید محتوا و تولید عکس هستند، به نحوه کار نظارت کرده و محتواها را مطالعه کرده و آنها را تایید و یا رد می کنند.

اگر مطالب تایید شود به دست تیم منتشر کننده می رسد، که این تیم هم حداقل بیست نفر هستند، که کار انتشار مطالب شما را انجام می دهند.

ممکن است دوستانی سفارشی ثبت کنند و بگویند من مطالبی می خواهم که در آن هیچ غلط املایی و نگارشی، اصطلاحی و مفهومی نداشته باشد.

که مطالب ویراستاری شده دارای هزینه ای دو برابر مطالب عادی هستند، که ممکن است برایتان سوال ایجاد شود که فرق آنها چیست؟

در حالت عادی یک نویسنده مطالب را می نویسد، ناظر بررسی می کند و در صورت تایید به تیم انتشار فرستاده می شود و اگر تایید نشود نویسنده باید مطالب را اصلاح کند.

این تاییدیه شامل غلط املایی، کپی از سایت های داخلی و خارجی و … است که ناظرها تمامی این موارد را بررسی کرده و در صورت وجود این موارد آنها را رد می کند، که احتمال یک درصد خطا وجود دارد که ممکن است غلط املایی را متوجه نشوند.

4) اما ممکن است سفارش دهنده درخواست کند، که مطالب برایشان ویراستاری شود و بعد از تولید محتوا یک ویراستار، مطالب را به دقت خوانده و هرجایی غلط املایی دارد اصلاح کند و علائم نگارشی را تصحیح کند، پس این کار دو برابر زمان نیاز دارد و طبیعتا هزینه های آن نیز زیاد می شود.

مجموعه آرادبرندینگ در ایران این کار را برای اولین بار انجام داده است که با چنین کیفیتی کارها با توجه به درخواست و نیاز مشتری تولید می شود.

شرکت های دیگری هم هستند که فقط تولید محتوا می کنند و مقاله ها را می نویسند و به شما تحویل

می دهند و شما خودتان باید آنها را در سایتتان درج کنید.

یکی از موارد مهمی که در بحث آمارها وجود دارد تنظیم ساعتی است، یعنی باید بدانید که شما

هر چند ساعت یکبار باید خبرها را در سایت درج کنید، که اهمیت فوق العاده بالایی دارد.

به عنوان مثال سایت یکی از دوستان را بررسی می کنیم، که از سال 98 به مجموعه آرادبرندینگ

سپرده شده است و دارای برنامه زمانبندی شده است و هر روز تولید محتوا برایشان انجام می شود.

تا ماه مهر99 که یک باکس نموداری کامل می شود و مدت زمانی خالی گذاشته شده و

مجددا آغاز کرده اند که همگی آنها ترفند و نقشه گراف هستند.

هدف از تولید محتوا چیست

چون هدف ما تجارت است باید یک سیستم هدفمند و قدرتمند داشته باشیم تا در نهایت مشتری پیدا کنیم هدف ما این نیست که تولید محتواهایی ایجاد کنیم و مشتری پیدا نشود.

تمامی این کارها و موارد برای جذب مشتری صورت می گیرد، یعنی سایت خوب سایتی است که مشتری داشته باشد و محتوای خوب، محتوایی است که مردم و مشتریان را جذب کند.

شرکت های زیادی هستند که تولید محتوا انجام می دهند، بهترین مطالب را هم که در سایت قرار دهید ولی استراتژی جذب مشتری در تمامی مراحل وجود نداشته باشد، بی فایده است.

آیا زمانبندی ها را رعایت می کنند، قوانین سئو در نظر گرفته می شود، کپی برداری را رعایت کرده اند؟ آیا شرکت های دیگر ناظر دارند؟

پس وقتی می گوییم کار خود را به ما بسپارید، خیالتان راحت باشد، چرا که ناظران ما یک به یک گزارش کار ارائه می کنند.

حتی در آپدیت بعدی که در سایت آرادیوزر برای شما اتفاق میافتد، همه این گراف ها را به شما نمایش می دهیم.

یعنی اگر در دیگر شرکت ها این موارد در دست واحد فنی است و نمایش داده نمی شود، دقیقا تمامی این موارد که در سایت ما قرار دارند، در سایت شما قابل نمایش است و می توانید به همه آنها دسترسی داشته باشید.

در واقع ناظر اصلی خودتان هستید ومی توانید مشاهده کنید که مطالب توسط واحد فنی برایتان قرار داده می شود یا خیر؟

برنامه زمانبدی

برنامه زمانبدی یعنی پیشاپیش برایتان برنامه ریزی می شود و چه شما باشید یا نه، مطالب در سایت شما قرار می گیرد.

یک تاجر نیاز است تا ذهن آزادی داشته باشد، تاجران باید، موارد مربوط به مشتری و کارهای روزمره خود را مدیریت کنند.

اگر تاجران بحث تبلیغات، تولید محتوا، سئو، کپی بودن مطالب، تگ ها، برچسب ها، دسته ها و… را به شخصه پیگیری کنند، امکان پذیر نیست که بتوانند به کار تجارت هم بپردازند. تاجران باید به مباحث مشتری و تامین و فروش محصولات خود بپردازد و بدون دغدغه و مشغله فکری به آنها فکر کنند.

اگر قرار باشد تاجران خودشان مسائل سایت ها، سئو و تولید محتوا را پیش ببرند که دیگر تاجر نیستند و یک گرداننده سایت خواهند بود.

در مجموعه آرادبرندینگ برای خودمان هم همین کار را انجام می دهیم و تیم پشتیبانی خودمان هم جدا است.

یعنی تیم پشتیبانی تنها کارشان این است که کار پشتیبانی سایت را انجام دهند، که ما برای خودمان بیشتر از هزار سایت در آرادبرندینگ داریم.

اگر به شما مشتریان و دوستان عزیز سفارش می کنیم که 5 الی 6 سایت داشته باشید، خودمان در مجموعه هزار سایت داریم که به صورت شبانه روزی کاربران برای ما کار می کنند و در سایت ها تولید محتوا انجام می دهند که در نهایت مشتری برایمان پیدا شود.

گروهی به نام تیم مشاوره و فروش داریم، که کارشان فقط این است که برای مشتری کار تبلیغات را انجام دهد.

این ساختار را از مجموعه آرادبرندینگ یاد بگیرید و برای خود به کار ببرید، اگر در هر کاری بخواهید خودتان کار را انجام دهید نمی توانید موفق شوید، بهتر است که هر کاری را به متخصص خودش بسپارید.

هر شخصی دارای توانایی محدود است، و هر انسانی ساعاتی مشخص می تواند در روز کار کند.

اگر بخواهید هر کدام از مسائل طراحی سایت، سئو و … را یاد بگیرید، تا کجا پیش خواهید رفت؟

آیا می توانید تمامی مسائل را به صورت حرفه ای یاد بگیرید؟

اگر زمان خود را برای یادگیری چنین مسائلی قرار دهید، تایم و زمان خود را از دست داده اید و نحوه یادگیری و برقراری ارتباط با مشتری، ارتباط با تامین کننده، نحوه قرارداد بستن و … را از دست می دهید.

مجموعه آرادبرندینگ تمامی این کارها را به صورت تخصصی برایتان پیش می برد، نیازی نیست شما وقت خود را صرف این موارد کنید.

باید برنامه ریزی کنید، استراتژی داشته باشید و حتما جلسات حضوری در مجموعه آرادبرندینگ را شرکت کنید و مشاوره بگیرید.

حتی امکان دریافت مشاوره به صورت تلفنی برایتان فراهم شده است، از ابتدا یعنی صفر تا صد را می توانید از مشاوران ما بهره بگیرید.

طبق برنامه با استراتژی درست حرکت کنید و ما یقین داریم که حتما نتیجه های مثبت می گیرید، کسانی که نتیجه ای نمی گیرند قطعا برنامه ریزی ندارند و در میانه راه حیران می مانند و نمی دانند که چطور کارها را پیش ببرند.

پس متوجه باشید که در مجموعه بزرگ آرادبرندینگ چه پیشرفتی حاصل شده، سعی کنید از آن بهره بگیرید و مجموعه ما را به دوستان خود نیز معرفی کنید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


14 پاسخ
 1. Avatar
  شقایق حقانی گفته:

  برنامه ریزی داشتن خیلی تو انجام بگرفتن کارا ارزش بالایی داره و مهمه
  مثلا تو درس خوندن:دانش آموز باید برای شرکت در کنکور با برنامه ریزی کردن درست خودشان و خانوادشان یا مراجعه به مشاوران مراکز خصوصی برگزار کننده کلاسهای کنکور درس خوند به امید پیروزی در کنکور

  پاسخ
 2. Avatar
  سعیدخان گفته:

  آراد یکی از برجسته ترین استادید و مشاوران ارزشمند تو کشورو داره
  خیلی حرفه ای راهنمایی میکنه ودنبال بهتریناست
  خداقوووووووووووت

  پاسخ
 3. Avatar
  شادی گفته:

  امیدوارم هر فردی که تو شرایط روزای اول منه و دچار سردرگمیه که آیا موفق میشه یا نه
  که چجوری مدیریت کنه که مشتری بهش جذب بشه و اعتماد کنه بتونه از تجربیات شما مشاوران آراد استفاده کنه

  پاسخ
 4. Avatar
  بهنام مرزبان گفته:

  خیلیا کاری راه انداختن و میخوان در اون خصوص تبلیغ کنن و حتی هزینه کلانی هم بابتش پرداخت میکنن ولی کار تبلیغ و تولید محتواشونو به اشخاص نابلد میسپارن و تبلیغاتشون مشتری جلب کن نیست

  پاسخ
 5. Avatar
  روح الله شیرزادی گفته:


  آرادی های عزیز که همیشه آموزشاتون واسه همه ی افراد عالیه
  هرکی از شما دوستان مشاوره بگیره قطعا موفق خواهد بود و وقت سر خوندن نداره بسکه مشتری داره

  پاسخ
 6. Avatar
  آرش ابراهیمی گفته:

  هدف از تولید محتوا که همون ی جور تبلیغات کردنه واسه نشون دادن کالا یا شغل ما به عموم مردم جهت جذب مشتری انجام میشه

  پاسخ
 7. Avatar
  شیث محمدی گفته:

  طبق فرمایشات شما اساتید برنامه ریزی با استراتژی درست حتما نتیجه های مثبتی داره،
  کسانی که نتیجه مثبت نمی گیرن قطعا برنامه ریزی اصولی ندارن

  پاسخ
 8. Avatar
  بهروزواحدی گفته:

  چون هدف ما تجارته باید ی تیم خوب و کار بلدم کنارمون داشته باشیم تا در بتونیم مشتری پیدا کنیم
  هدف ما فقط تجارت کردن نیست
  هدف ما تجارت پرسود از طریق مشتری های زیاد هست

  پاسخ
 9. Avatar
  فرهاد گفته:

  مثل عمر انسان میمونه
  اگر عمر و لحظه های عمرمونو بیهوده و سر انجام دادن کارهای بی مورد از دست بدیم یه روزی میرسه ک خیلی پشیمون میشیم ولی راه برگشتی نداریم….

  پاسخ
 10. Avatar
  ابولفضل گفته:

  ولی منم طبق گفته شما به سامانه پیامکیشون اعتماد کردم و خرید کردم و پولمو خورد
  هرجام ک رفتم پیگیری کردم فایده ای نداشت

  پاسخ
 11. Avatar
  رضا گفته:

  تمامی این کارهای زیادی صورت میگیره تا مشتری جذب بشه، یعنی سایت خوب و قابل اعتماد و پربیننده از نظر مشتری سایتیه که مشتری زیادی داشته باشه و تلبیغات خوبتبلیغاتیه که مردم و مجاب به خرید کنه.

  پاسخ
 12. Avatar
  پژمان حامدی گفته:

  شبتون بخیر
  جلسهای حضوریتون در حال حاضر و بااین وضعیت به چ صورته؟آنلاین و زنده برگزار میشه؟

  پاسخ
 13. Avatar
  ابراهیم گفته:

  مقاله ای هست که توش درمورد ساخت اینک خودمون چجوری تولید محتوا کنیم؟اصن امکانش هست خودمون بسازیم؟

  پاسخ