📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

تجارت لوازم جانبی موبایل + فیلم

سود اصلی در حوزه گوشی همراه برای خرید و فروش لوازم جانبی آن است، با اینکه ایران تولیدکننده این محصول نیست اما به وسیله ری اکسپورت کردن می توان صادرات بسیار خوبی به کشور های حوزه cis داشت.

امروزه انواع لوازم جانبی اعم از گارد و محافظ صفحه نمایش و بدنه گوشی های هوشمند و انواع شارژها، هندزفری ها و پاور بانک و باطری گوشی در بازار ایران به فراوانی یافت می شوند.

تعدد مشتری بازار لوازم جانبی موبایل

اگر موبایل شما گوشی هوشمند باشد به ندرت اتفاق می افتد که کمتر از یک سال موبایل تان را عوض کنید، اما بارها به دلیل زیبایی یا خراب شدن لوازم جانبی اش ممکن است لوازم جانبی موبایل تان را عوض کنید؛ پس مشتریان لوازم جانبی موبایل زیاد هستند و بازارش پر رونق است.

روش فروشندگان موبایل

با توجه به رقابتی بودن قیمت گوشی های همراه در ایران، فروشندگان موبایل نمی توانند سود زیادی از فروش موبایل داشته باشند.

فروشندگان موبایل سعی می کنند با پایین آوردن قیمت موبایل مشتری را جذب کنند و بعد از فروش موبایل به مشتری از طریق فروش لوازم جانبی که مشتری خرید می کند، سود اصلی مدنظرشان را از مشتری دریافت کنند.

وارداتی بودن لوازم جانبی موبایل

عمده لوازم جانبی موبایل در کشور ما وارداتی هستند؛ یعنی عده ای از تجار ایرانی با ثبت سفارش، لوازم جانبی موبایل را از چین و امارات به صورت قانونی وارد ایران می کنند.

بخشی از واردات لوازم جانبی از طریق چمدان مسافران وارد ایران می شود؛ و بخشی از لوازم جانبی از طریق لنج ها از جنوب و غرب کشور به صورت غیر قانونی وارد ایران می شود.

چین بزرگترین تولید کننده لوازم جانبی

همان طور که می دانید کشور چین بزرگترین تولید کننده لوازم جانبی موبایل در دنیاست.

با توجه به حجم بالا واردات لوازم جانبی موبایل و مصرف زیاد آن در ایران، چه کاری باید انجام دهید تا از این ظرفیت بهترین استفاده را ببرید؟

آیا بهترین کار این است که فروشگاهی تاسیس کنید و در آن به فروش موبایل و لوازم جانبی آن بپردازید؟

آیا شما باید سرمایه تان را درگیر واردات و پخش لوازم جانبی موبایل کنید؟

 پیشنهاد مجموعه آراد برندینگ

ما در مجموعه آراد به شما پیشنهاد می کنیم دو کار را انجام دهید

۱- برندسازی کنید و در بازار کشور شروع به تجارت لوازم جانبی موبایل کنید؛ یعنی ابتدا از طریق سایت های برندینگ خودتان را به عنوان فروشنده و وارد کننده کلی لوازم جانبی مطرح و معرفی می کنید، بعد از آن فروشندگان موبایل و لوازم جانبی مشتری شما می شوند و با شما ارتباط می گیرند و با خریدشان عدد قابل توجهی به شما سود می رسانند.

۲- همان طور که می دانید شما در جایی هستید که می توانید با ریپک کردن، تعویض لیبل و ری اکسپورت کردن، بازارهای مهمی را در دنیا اعم از کشورهای حوزه CIS و اروپای شرقی به خودتان اختصاص دهید.

واردات لوازم جانبی به صورت دمونتاژ

شما می توانید با واردات لوازم جانبی به صورت دمونتاژ یا به صورت غیر پک شده یا به صورت فله، آنها را پک و مونتاژ کنید و لیبل بزنید و به اسم خودتان به عنوان یک شرکت واسطه آنها را به کشورهای حوزه CIS و اروپای شرقی و کشورهای عربی و آفریقایی ری اکسپورت کنید و باعث شوید که ارزش افزوده صادرات این محصولات نصیب خودتان شود.

اگر دوست دارید در این حوزه فعالیت کنید حتما با مشاورین آراد برندینگ ارتباط بگیرید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


0 پاسخ