📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
🌟 جایزه بهترین پاسخ ۶ محتوای فارسی رایگان
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
🎁 به بهترین سوال در هر روز ۱۰ محتوای فارسی رایگان و به بهترین پاسخ برای هر سوال ۳ محتوای فارسی رایگان جایزه داده می شود.
💎 در گروه تلگرام آرادی ها هر روز یک سوال پرسیده می شود و به بهترین پاسخ ۱۰ محتوای فارسی رایگان هدیه داده می شود.
💰 برندگان جوایز روز - با ما انس بگیرید.

آموزش صادرات مواد معدنی

ایران با در اختیار داشتن معدن و خاک غنی فرصت‌های بسیاری در زمینه صادرات این مواد در اختیار دارد و طبیعتا ورود به این حوزه نیز نیازمند دوره‌های آموزشی صادرات مواد معدنی است. بالای هزار معدن امکان صادرات دارند و انواع پودر های معدنی تولید شده توسط کارخانه‌های تولیدات معدنی نیز وجود خواهد داشت.

نتیجه تصویری برای آموزش صادرات مواد معدنی

در صورتی که بخواهی در این حوزه وارد شوید یکی از مهم‌ترین دیتاهایی که در اختیار داشتن آن به موفقیت شما منجر خواهد شد داشتن دیتابیس تولید کنندگان و شماره تماس آن‌هاست و لیست جامعی از کارخانجات و صنایعی که به مواد اولیه معدنی نیاز پیدا می‌کنند.

نتیجه تصویری برای آموزش صادرات مواد معدنی

این اطلاعات می‌تواند به شما فرصت ‌های پیش رو را نشان دهد و اولین گام  صادرات مواد معدنی است.

در دوره‌های صادرات مواد معدنی چه مواردی یاد می‌گیرید؟

شما برای آنکه بتوانید در زمینه صادرات موفق باشید باید به صورت جزئی در هر زمینه‌ای از صادرات آموزش‌های لازم را ببینید و به طور کلی نیز لازم است که شرایط مربوط به گمرک و اتاق بازرگانی را نیز بشناسید.

نتیجه تصویری برای آموزش صادرات مواد معدنی

به یاد داشته باشید که برای صادرات مواد معدنی الزامات خاصی وجود دارد که این الزامات محدودیت‌هایی برای کار صادرات ایجاد می‌کند و نیاز است که پیش از هر کار با جزئیات این الزمات آشنا شوید.

در دوره‌های  صادرات مواد معدنی به شما یاد داده می‌شود که چگونه کارت بازرگانی بگیرید و بتوانید اظهار گمرک ارائه کنید، در مورد LC و اسناد مربوط به آن آگاهی‌هایی به شما داده خواهد شد.

 

یاد می‌گیرید که از وب‌سایت‌های بین‌المللی مثل علی بابا گونه برای گرفتن اطلاعات استفاده کنید. شیوه‌های بارگیری و نکات مربوط به آن نیز در بحث صادرات اهمیت دارد و بخشی را در دوره‌های  صادرات مواد معدنی به خود اختصاص می‌دهد.

صادرات میلیاردی مواد معدنی از ایران

نتیجه تصویری برای صادرات میلیاردی مواد معدنی از ایران

ایران با صادرات مواد معدنی در حدود ۱۰ میلیارد دلار بخش عظیمی از درآمد کشور را به دوش می‌کشد. در این میان برای عرضه محصولات معدنی با بهترین قیمت در بازارهای جهانی و در اختیار نگه داشتن بازارها و نیازمند کاهش خام فروشی در این حوزه است.

نتیجه تصویری برای آموزش صادرات مواد معدنی

می‌بایست مواد معدنی با استخراج اصولی و پالایش مناسب در بهترین وضعیت برای قیمت گذاری قرار گیرد و علاوه بر این بهتر است کمتر خام فروشی کرد و محصولات و مشتقات بدست آمده از این مواد در بازارهای جهانی با قیمت بالاتر و سودآوری بیش‌تر عرضه شود.

نتیجه تصویری برای آموزش صادرات مواد معدنی

مدیریت عوارض مربوط به صادرات مواد معدنی و کنترل و برنامه ریزی برای صادرات می‌تواند صادرات مواد معدنی را در جایگاه بالایی در ایران قرار دهد و بخش مهمی از صادرات غیرنفتی از این طریق انجام شود.

در دوره‌های مربوط به  صادرات مواد معدنی می‌بایست علاوه بر مباحث اقتصادی مباحث زیست محیطی نیز مطرح شودو اطلاعاتی در زمینه منابع طبیعی ایران به افراد داده شوند.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.5 پاسخ