بازدید مهندس اتحادی مدیر کل صنعت معدن و تجارت شهرستان گلپایگان از دفتر شعبه امام و شهرداری و جلسه با مهندس موشانی

مدیر کل صنعت معدن و تجارت شهرستان گلپايگان طی دیداری با مهندس موشانی در دفتر عمار یاسر به تبادل تجربه پرداختند.
مهندس اتحادی مدیر کل صنعت معدن و تجارت شهرستان گلپايگان ابتدا به همراه مدیران مجموعه جهت آشنایی بیشتر، از برخی از دفاتر این شرکت در قم از جمله دفتر میدان امام (ره) و دفتر میدان شهرداری بازدید نمودند.
در ادامه طی نشستی صمیمی، مهندس موشانی به معرفی بیشتری از شرکت آراد پرداخت به نوعی که اتحادی مجذوب طرح‌های تجاری این شرکت شده و خود نیز برای ورود به تجارت با مجموعه، پلنی را انتخاب نمود.
اتحادی ضمن ابراز خرسندی از آشنایی با این مجموعه بیان داشت: در راستای معرفی پتانسیل‌های شهر گلپایگان به این شرکت و ایجاد بستر هم‌اندیشی و برگزاری نشست‌های دیگر با سایر صاحب منصبان حتما باید قدم برداشت.
وی همچین خاطر نشان نمود که خود در این زمینه پیش قدم می گردد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

4 پاسخ
 1. حمید سجادفر
  حمید سجادفر گفته:

  سلام هنوز اطلاعات زیادی در مورد شرکت آراد برندینگ ندارم ولی با اطلاعاتی تا الان دارم فکر میکنم شرکت قابل اعتماد و خوبی باشه .

  پاسخ
  • پشتیبانی آراد برندینگ
   پشتیبانی آراد برندینگ گفته:

   سلام
   وقت بخیر
   امروزه با توجه به فعالیت های گسترده آراد و همکاری آن با ارگان ها و سازمان های مختلف، محل شک و تردید تمام دوست داران رشد و پیشرفت از بین رفته است. پیشنهاد میکنیم به عنوان شخصی که به تازگی با مجموعه آراد آشنا شده اید، برای شناخت بیشتر با مشاورین تجاری مجموعه از طریق صفحه درباره ما https://aradbranding.com/up ارتباط گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

   پاسخ