🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

بررسی بازار فروش شوکر

شوکر برقی، سلاحی که با ایجاد اختلال در سیستم الکتریکی بدن باعث ایجاد احساس بی‌حسی می‌شود که در حرکت فرد اختلال ایجاد می‌کند. به این ترتیب می‌تواند فرد مقابل را برای مدتی فلج کند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

شوکر به سلاحی تبدیل شده که بسیاری از نیروهای نظامی و ضد شورش در دنیا از آن استفاده می‌کنند. چند سالی می‌شود که نوع خاصی از این سلاح وارد بازار شده است. بررسی بازار فروش شوکر نشان می‌دهد که اقبال مردم عادی برای خرید این سلاح زیاد است. سوالی که در این زمینه وجود دارد این است که وجود چنین وسیله‌ای دست مردم از نظر قانونی منعی دارد یا خیر و سوال دوم در زمینه امنیت استفاده از دستگاه است.

آیا استفاده از شوکر ممکن است به بدن افراد ضرر  پایدار بزند و در صورتی که برندهای متفرقه فروخته شود آیا امکان خطر وجود دارد یا خیر. زمانی که تقاضا برای کالایی وجود داشته باشد کسب سود کاسبان این بازار به هر حال اجناس را در اختیار افراد قرار می‌دهد. نظارت و بررسی بازار فروش شوکر امکان سوء استفاده را در فروش این دستگاه کم خواهد کرد.

شناخت انواع شوکر

در بررسی بازار فروش شوکر به طیف متنوعی از انواع شوکرهای برقی مواجه خواهید شد. شوکرهای پرتابی، شوکرهای مایع و شوکرهای معمولی استاندارد و شوکرهایی با نام اسکورپی ماکس که اغلب دست نیروهای امنیتی می‌بینید و این شوکرها را در بازار فروش شوکر  به عنوان کارآمدترین انواع شوکر می‌شناسند. این دستگاه با قدرت ۲۰۰ کیلووات تا شعاع ۲ متری پرتاب می‌شود.

دستگاه‌های استاندارد ضرر پایداری در فرد مقابل ایجاد نمی‌کند اما بر مدتی سیستم‌های حرکتی او مختل می‌شود. شخصی که چنین دستگاهی در اختیار دارد باید بداند که مسئولیت بالایی بر دوش اوست. از نظر اخلاقی می‌بایست تنها در صورتی استفاده شود که چاره دیگری برای دفاع از خود در برابر شخص مهاجم وجود نداشته باشد.

به طور کلی حمل سلاح و استفاده از هر نوع سلاحی چه توسط افراد عادی و چه توسط نیروهای امنیتی از دو جنبه قابل بررسی است. جنبه اول بحث اخلاقی استفاده از سلاح است و جنبه دوم قوانین مربوط به استفاده است.

بررسی بازار فروش شوکر و قوانین مربوط به آن

استفاده و حتی نگه‌داری غیر مجاز سلاح دفاع شخصی تا ۶ ماه حبس دارد. در صورتی که استفاده شود و به فرد مقابل آسیبی برسد می‌بایست خسارات ایجاد شده را جبران نمایید. برای استفاده از شوکر باید از ناجا مجوز داشته باشید.

اقشار خاصی مانند نیروهای حفاظتی، پزشکان و پرستاران و داروسازان و برخی اقشار خاص جامعه مجوز حمل این سلاح را راحت تر دریافت خواهند کرد. بررسی بازار فروش شوکر به صورت قانونی نشان می‌دهد که فروشندگان قانونی این ابزارها تمامی هشدارهای لازم و قوانین را به مشتریان منتقل می‌کنند و راه‌های گرفتن مجوز قانونی را نیز نشان خواهند داد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.13 پاسخ
 1. Avatar
  ستاره گفته:

  من موافقم که فروش شوکر عادی بشه و همه مون داشته باشیم. یه کی حمله کرد بهمون راحت بتونیم از خودمون دفاع کنیم

  پاسخ
 2. Avatar
  باران گفته:

  شوکر در این جامعه ی ناامن یک لازمه ست به خصوص برای خانم ها و باید به آسونی هم ازش استفاده کرد

  پاسخ
 3. Avatar
  ساجده گفته:

  اگر استفاده از شوکر عمومی بشه خطرات خاص خودش رو برای همه ی جامعه داره به خصوص کسانیکه از این وسیله استفاده نمیکنند

  پاسخ
 4. Avatar
  مرتضی گفته:

  سلام وقت بخیر
  بله لازم هست
  راستی ما به عنوان صادرکننده مثلا از تهران میخوایم بریم بندر عباس و مقداری از بار صادراتی داخل ماشین هست و تا بندرعباس حمل میکنیم ایا به ما مجوز میدن؟
  چون احتمال حمله افراد مختلف برای بردن کالای صادرات ما هست عموما که کالا باارزش و لوکس باشه
  ایا این مجوز از کجا باید بگیریم و چه شرایطی داره؟
  ایا بفرمایید شوکر کجا میفروشند که بریم و در مورد مجوز هم با انها صحبت کنیم
  لطفا توضیح بدید
  باتشکر

  پاسخ
  • Avatar
   امیر گفته:

   سلام شما بهتره برین گچین گچین یکی از روستا ها و بازار های اطراف بندر عباس هستش
   و اگر قصد خرید دارید اونجا شکر های بسیار خوبی پیدا میشه از جمله اسپره فلفل و یا سایر موارد

   پاسخ