💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.
لندینگ پیج

ساخت صفحه لندینگ پیج (landing page) برای افزایش فروش

ساخت صفحه لندینگ پیج (landing page) برای افزایش فروش از طریق وب سایت بسیار ضروری و مهم است و توصیه می گردد که حداقل ۱۰ صفحه فرود یا لندینگ پیج داشته باشید. صفحه فرود سبب افزایش اعتبار شما می شود و از طریق لینک سازی های داخلی و خارجی سایت می توانید به سادگی این صفحات ساخته شده را به دیگران نیز معرفی کنید.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

لندینگ پیج (landing page) چیست؟

صفحه فرود یا landing page یکی از برگه ها یا نوشته های سایت است که به منظور تبدیل مشتری به پول طراحی می شود. این صفحه بر روی ذهن مشتری تمرکز می کند و خواسته های وی را بررسی و به آن پاسخ می دهد و به صورت مستقیم یا غیر مستقیم پول مورد نیازتان را از مشتری می گیرد و عملیات فروش آغاز می شود.

ساخت صفحه لندینگ پیج (landing page)

رابطه صفحه فرود با افزایش فروش

تمامی نوشته های سایت سعی دارند که با متن های تبلیغاتی یا به وسیله انکر تکست ها به صفحه فرودی متصل شوند که آن صفحه حکم مدیر فروش حرفه ای را ایفا می کند و می تواند مشتریان بدست آورده را تبدیل به پول کند. هر یک از نوشته های سایت خود را به عنوان یک فروشنده مبتدی در نظر بگیرید و صفحات فرود خود را به عنوان یک فروشنده حرفه ای. حال با این توصیف از آنجا که فروشندگان مبتدی سایت شما از جمعیت بیشتری برخوردار هستند، یا خودشان مشتری را به پول تبدیل می کنند و یا از دست می دهند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

استراتژی بهتری وجود دارد و آن این است که یا خودشان مشتری را تبدیل به پول کنند و یا اینکه بدهند به یک فروشنده حرفه ای تر که او این کار را انجام دهد. پس ما با استفاده از لندینگ پیج ها بر روی سایت خود فروشنده های حرفه ای ایجاد می کنیم و در صورتی که فروشنده های مبتدی نتوانند عملیات فروش را انجام دهند، صفحات فرود وارد عمل شده و مشتری را به پول تبدیل می کنند، لذا حجم فروش بالا رفته و سبب افزایش فروش می گردد.

ساخت صفحه لندینگ پیج (landing page)

ساخت صفحه لندینگ پیج (landing page)

صفحه لندینگ پیج landing page انواع مختلفی دارد و هر کدام با رویکرد های اختصاصی طراحی و تنظیم می شود. برخی از صفحات حکم تیر خلاص را دارند و اگر این صفحه نتواند مشتری را به پول تبدیل کند، بدان معنا است که مشتری Fake یا غیر واقعی بوده و اصلا قصد خرید ندارد و چه بهتر که اصلا وارد فروشگاه ما نشود. صفحات فرود مشتریان سایت شما را آماده برای خرید می کنند. پس اگر قرار باشد مشتریان خود را تقسیم بندی کنیم بهتر است بگوییم:

  1. مشتریانی که صفر کیلومتر هستند و اصلا با حوزه کاری ما آشنایی ندارند.
  2. مشتریانی که محصول را می شناسند ولی ما را نمیشناسند.
  3. مشتریانی که محصول و ما را می شناسند.
  4. مشتریانی که قصد خرید از ما را دارند.

یقینا فروش به گروه چهارم آسان ترین مسیر ممکن است و همه ما علاقه داریم به افرادی بفروشیم که کاملا نسبت به ما شناخت دارند و خودشان آمده اند که به ما پول دهند و باید دستهایمان را جلو بیاریم و پول را از آنها دریافت کنیم و نیاز به هیچ گونه ارتباط اضافی نیست.

برای اینکه تمامی مشتریان خود را به گروه چهارم برسانیم و کاری کنیم که مانند گروه چهارم یعنی مشتریانی که مستقیم قصد خرید از ما را دارند رفتار کنند، می بایست از لندینگ پیج استفاده کنیم و برای هر گروه از مشتری ها، لندینگ پیج مخصوص به خودشان را طراحی کنیم.

چگونه صفحه فرود یا لندینگ پیج بسازیم؟

امروز با بخش مقدماتی ساخت صفحه فرود آشنا می شوید و در قسمت های آینده به صورت تخصصی تر و کاملتر با موضوعات مرتبط با لندینگ پیج آشنا خواهید شد. یکی از ابزارهای مورد نیاز در لینک سازی داخلی و سئو بک لینک، استفاده از افزونه لینک سازی خودکار است تا بتوانیم به صورت حرفه ای بر روی تمامی لینک های فرود خود مدیریت داشته باشیم. برای شروع دوره به صورت مقدماتی پیشنهاد می کنم که فیلم زیر را با دقت مشاهده نمایید.