🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

کسب درآمد با محصولات پلاستیکی

مریم جوادی هستم ۳۷ ساله از اصفهان فوق لیسانس زبان انگلیسی و تا ترم پیش در دانشگاه تدریس می کردم.
هیچگاه فعالیت تجاری نداشتم ولی حدود ۱۰ سال به کار تدریس در آموزشگاه و دانشگاه مشغول بودم.

آشنایی با مجموعه آراد

سال ۹۶ به طور اتفاقی یک پیام تبلیغاتی از موسسه آراد در یکی از کانال های تلگرامی دیدم.
تا اون زمان در مورد فعالیت ها و فروش های اینترنتی اطلاعات چندانی نداشتم و راستش فکر هم نمی کردم که از این طریق بشه به نتیجه رسید. به همین دلیل در همایش هایی که برگزار می شد شرکت کردم.
از زبان دیگر آرادی ها در مورد کار و فعالیت شنیدم و این سبک کار کمی باورپذیرتر شد ولی خانواده کاملا مخالف بودند که این مسیر به نتیجه برسه.
به هر ترتیب وارد آراد شده و کار را شروع کردم ولی اجازه ندادم که غیر از پدر و مادرم کسی از این موضوع اطلاع داشته باشه چون میدونستم با چه واکنش هایی روبرو میشم.

انتخاب محصول

همچنین درمورد انتخاب حوزه و ورود به تجارت یه مقدار شک و دودلی داشتم ولی با راهنمایی های اساتید آراد و شرکت در کلاس ها و جلسات بالاخره تصمیم به شروع گرفتم و فغالیتم رو در زمینه محصولات پلاستیکی شروع کردم

بعد از مدتی فروش گلدان و میز و صندلی پلاستیکی را هم شروع کردم که خوب بود و راضی هم هستم.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

ارتباط با مشتریان

ابتدای کار وقتی مشتری تماس می گرفت کاملا متوجه لرزش صدای خودم میشدم. حتی گاهی می ترسیدم تلفن جواب بدم. ولی به هر حال اولین فروشم را دو ماه بعد از شروع کار انجام دادم هر چند که مبلغ معامله فقط حدود ۱ میلیون بود ولی برای من که تجربه این کار را نداشتم شروع خوبی بود.
اون موقع سایت ها در اختیار آراد بود و با حجم بالای خبرهایی که روی سایت ها بود اعتمادسازی از طرف سایت سریع تر انجام میشد.

صادرات به کشور های مختلف

در حال حاضر گاهی روزها تعداد تماس ها به ۲۰ تماس هم می رسد که اکثرا جدید هستند اما مشتریان قدیمی هم گاه تماس گرفته و خرید مجدد دارند. تقریبا به همه شهرهای ایران ارسال بار دارم و حتی تونستم به عراق، پاکستان و باکو هم جنس ارسال کنم. هر چند که چند مشتری خارجی که داشتم همگی واسطه هایی را در ایران داشتند که از طریق آنها خرید می کردند.

شاید اگر با آراد آشنا نشده بودم و کار در حوزه محصولات پلاستیکی را شروع نکرده بودم همچنان مشغول تدریس بودم.

ولی اکنون با کمک و راهنمایی های اساتید آراد توانسته ام با تجارت به خصوص تجارت داخلی آشنا بشم هر چند که هنوز مسیر طولانی را در پیش رو دارم. اما مطمئنم اگر روزی مجبور شوم کار را از صفر شروع کنم همین مسیر را ادامه می دهم.

برخلاف تصوری که خیلی ها دارند مسیر تجارت سخت نیست فقط باید اصول آن را یاد بگیریم که مجموعه آراد این شرایط را برای شما ایجاد میکنه و قدیمی تر ها و با تجربه تر هایی هستند تا به سوالات شما پاسخ بدهند

هدف من موفقیت در تجارت خارجی است. سخته ولی با امید به خدا و راهنمایی های اساتید محترم امکان پذیر است.
به امید موفقیت همه همکاران آرادی

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.2 پاسخ
  1. Avatar
    بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی گفته:

    بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در تهران برای شرکت در دوره های فراگیری مکالمه و یا گرامر شاید به جرات بتوان گفت موسسه دایلو باشد چون دارای امکانات زیادی برای یادگیری زبان آموزان عزیز می باشد.

    یکی از راه های آشنایی با این موسسه و کسب اطلاعات لازم و کافی مراجعه به سایت این آموزشگاه است.

    پاسخ