شرایط صادرات دام زنده

شرایط صادرات دام زنده یکی از مهمترین مسائلی می باشد که بسیاری از افرادی که می خواهند دام زنده را صادر کنند باید به تمامی شرایط و ضوابط آن عمل کنند.

اگر تمامی شرایط صادرات دام زنده را رعایت کنید شرایط مالی کشاورزان و ارزآوری کشور را بسیار بهبود خواهید بخشید.

Image result for شرایط صادرات دام زنده

همه ما به خوبی می دانیم صادرات چرخه اقتصادی یک کشور را بسیار قوی تر می کند، به همین دلیل باید با تمامی شرایط و قوانین که در صادرات انواع کالا وجود دارد آشنایی داشته باشیم. در صادر کردن کالاهایی مانند دان زنده هم شرایط صادرات دام زنده وجود دارد که باید به آن توجه بسیاری داشته باشید. برخی از مهمترین شرایطی که در صادرات دام زنده وجود دارد را در ادامه معرفی می کنیم.

Image result for شرایط صادرات دام زنده

معرفی شرایط صادرات دام زنده :

همانطوری که بیان نمودیم برای صادرات کالاهایی مانند دام زنده باید به شرایط صادرات دام زنده توجه بسیاری داشته باشید که این شرایط عبارت می باشد از :

شرایط صادرات دام زنده

  1. دریافت تاییده از وزارت جهاد کشاورزی :

همانطوری که می دانیم دام زنده از جمله مهمترین دارایی های کشاورزی کشور ایران به شمار می رود، به همین دلیل برای صادر کردن آنها باید از وزارت کشاورزی تاییده آن را دریافت کنید.

طبق آمار و اسنادی که در این وزارت وجود دارد، به خوبی نشان داده می شود که میزان و تعداد دام زنده در کشور تا چه حدودی می باشد.

اگر تعداد آنها زیاد باشد برای صادر کردن آنها به کشورهای دیگر تاییده آن را دریافت خواهید کرد، ولی اگر میزان و تعداد آنها کافی نباشد بر اساس شرایط صادرات دام زنده آنها را نمی توانید صادر کنید.

  1. دریافت تاییده سازمان دامپزشکی :

حیوانات در معرض بیماری های بسیار زیادی قرار می گیرند، و به همین دلیل باید برای صادر کردن آنها به کشور دیگر از سازمان دامپزشکی تاییده سلامتی آنها را دریافت کنید. سازمان و وزارت دامپزشکی در صورتی که سلامتی آنها را مورد تایید قرار دهد، می توانید برای صادر کردن آنها را به هر یک از کشورهایی که مجوز آن را گرفته اید آماده کنید.

در صورتی که آنها بیمار باشند نمی توانید آنها را به کشورهای دیگر صادر کنید، چرا که نارضایتی مشتریان را به همراه خواهد داشت و این موضوع به چرخه اقتصادی کشور ضربه اساسی وارد می کند.

اگر بر اساس تمامی شرایط صادرات دام زنده که وجود دارد عمل کنید، بدون شک سود و درآمد زیادی از این صادرات به دست خواهید آورد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ