📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

آموزش کار با قالب جدید سئو آرادبرندینگ + فیلم

در این قالب مزیت بسیار خوبی که نسبت به قالب های دیگر در نظر گرفته شده است، امکان فرم سفارش محصول و دریافت مشاوره می باشد که مشتری بتواند در هر ساعت از شبانه روز نیاز خود را برای صاحب سایت ارسال نماید و با پر کردن فرم درخواست تماس داشته باشد.

سایت بلور و کریستال تبسم

در قالب جدید ها ما یک بخش منو انجام می ‌دهیم، خیلی از افرادی که تاجر هستند گاهی اوقات به دلیل مشکلی که برایشان پیش می آید، در دسترس نیستند یا در آن لحظه یک جایی هستند که نمی توانند جواب تلفنشان را بدهند یا مثلاً بد موقع است و از کشورهای دیگر به سایتشان مراجعه می کنند و در آن لحظه فرصت نمی کنند جواب بدهند، ما آرادی ها یک بخشی برای همه سایت ها به اسم مشاوره و فروش ایجاد کردیم و از مشتری ها درخواست می‌ کنیم که اسم و فامیل خودشان، شماره موبایل و نام شهرشان، حجم سفارش و مدل محصولی که می ‌خواهند را مشخص کنند که این موارد در یک کادری در سایت وارد می شوند.

بعد از اینکه درخواستشان ثبت شد این فرم وارد همین سایت مای کریستال می ‌شود یعنی کافی است شما وارد بخش پیشخوان شوید و از منوی سمت راست روی گزینه ای به اسم فرم ها کلیک کنید و وارد صندوق ورودی شوید، این بخش شبیه پیامک است، شما گوشی تان را باز می‌ کنید وارد بخش مسیج می شوید و بعد از آن جا می توانید تمام پیام هایتان را ببینید، در اینجا وارد بخش فرم ها می شوید و تمام فرم ها یا همان صندوق ورودی خودتان را می توانید مشاهده کنید که چه فرم هایی برای شما ارسال شده و آن فرم ها را دریافت کنید و در ساعتی که مد نظر خودتان است و شما فرصت پاسخگویی دارید، با آن مشتری ارتباط بگیرید.
در رابطه با چگونگی ارتباط گرفتن با مشتری ما یک جلسه کامل و مفصل قبلا هم صحبت کردیم و مجدد هم در آینده صحبت خواهیم کرد.

بهترین محصولات بلور و کریستال

در این قسمت مشتری محصولاتش را اعلام کرده و در قسمت پایین آن دکمه نمایش همه محصولات هم وجود دارد، پس این قابلیت روی سایت ما هست که شما بتوانید محصولات مختلف خودتان را روی سایت قرار دهید و چنانچه کسی بگوید من هنوز محصولی ندارم، در این صورت ما به شکل دکوری برایش یک محصولی قرار می دهیم اما اگر محصولی دارید می توانید مشخص کنید که چه محصولاتی دارید و کلیه محصولاتتان را معرفی کنید، شبیه این سایتی که اینجا دارد همه این کارها را برایش انجام می دهد.

راه های ارتباطی با فروشنده

شماره تماسی از آن فروشنده که مشتری می‌ تواند آن را ببیند و دکمه دیگری به نام راه های تماس و خرید محصول که اگر روی آن کلیک کند مجدد صفحه ای برایش به وجود می‌ آید که شماره تماس، تلگرام، اینستاگرام، توییتر و آپارات مجموعه و ایمیل شرکت و واتساپش وجود دارد یعنی اگر روی آن کلیک کند مستقیما می تواند با آن فروشنده از طریق واتساپ پیام دهد همه این اطلاعات ذکر شده است و دوباره یک فرمی هم در سمتش راست قرار گرفته است.
ممکن است فردی بگوید مثلا من اینستاگرام یا تلگرام ندارم در این صورت این باکس ها برای شما خالی می شود که این را روی سایت های دیگر هم که بررسی می کنیم می ببینیم خیلی از سایت ها ندارند.
در قسمت دیگری از سایت چندین بخش وجود دارد به اسم جدیدترین محصولات، محبوب ترین مطالب (مطالبی که بازدید زیادی بگیرند و کامنت های زیادی را دریافت کنند در این بخش نمایش داده می شوند و به عنوان محبوب ‌ترین مطالب شناخته می ‌شوند) و شیک ترین ها با بلور و کریستال (یکسری خبرها و محتواهای با کیفیت ترش در این بخش قرار داده می شوند). پس این ها آپدیت آخرین محتوای تبلیغاتی اش در سمت چپ است.
در قسمت دیگری از سایت چند تا عکس گذاشته شده و اسم مدیر مجموعه بلور و کریستال ذکر شده است که در قسمت پایین آن، جمله با ما بیشتر آشنا شوید نوشته شده است که وقتی روی آن کلیک می کنیم دوباره می توانیم اطلاعات تماس و شماره تماس را ببینیم.
وقتی شما سفارش سایت می دهید واحد پشتیبانی آراد به شما خواهند گفت که یک متنی در رابطه با شرکت تان برایشان ارسال کنید، خیلی از افراد می گویند ما بلد نیستیم که چه چیزی باید بنویسیم، در این صورت می توانید درخواست کنید که برای شما نمونه کار بفرستند که شما ببینید مثلا افراد شرکت‌ های دیگر چطوری مطالب خودشان را تولید کردند و از آن ها الگو برداری کنید.

در گذر زمان می توانید این متن را ویرایش و آپدیت کنید، قرار نیست چیزی که نوشتید مادام العمر بماند بلکه امروز می توانید این مطلب را بنویسید و بعدا که رزومه تان قوی تر و اطلاعاتتان بیشتر شد همه این بخش‌ها را ویرایش کنید.

به فرض بگویید که من این محصول را دیگر نمی خواهم کار کنم در این صورت می توانید آپدیت و ویرایش بزنید و محصولاتتان را تغییر دهید یا اینکه مثلا بگویید من سال قبل روی سه تا محصول کار می کردم ولی الان تنوع محصولم بیشتر شده و روی ۱۰ تا محصول کار می کنم، می توانید آپدیت های جدیدتان را روی سایتتان بیاورید، همه این قابلیت‌ ها وجود دارد.
یک خبر را اگر باز کنیم مثلا جدیدترین محصولی که روی سایت گذاشتند (در این قسمت یک کادری وجود دارد که باید رنگ بندی اش متناسب با رنگ منوی بالای آن باشد و به جای رنگ زرد باید رنگ آبی استفاده می‌ شد که نشد و این اشتباه است، احتمالا این سایت هنوز تکمیل نشده است) و پایین ‌تر که بیاییم عنوان مقاله ذکر شده است و زیر آن جمله آنچه در این مقاله می خوانید نوشته شده است که ما روی هر کدام از این ها کلیک کنیم می توانیم مقاله را دریافت کنیم.
یعنی خودکار روی سیستم اعمال شده است که مشتری همان اول که یک صفحه ای را باز می ‌کند می ‌داند که دنبال چه چیزی می گردد و تیتر‌های مختلف آن مقاله را راحت می تواند مشاهده کند، مثلاً فرق بلور و کریستال و شیشه در چیست روی آن کلیک می کنیم و وارد همان صفحه می شویم و محتوایی که اینجا برای من توضیح می ‌دهد که فرقشان در چیست را می‌ توانم مشاهده کنم.

تصاویر واتر مارک استفاده کنید

تمام تصاویر این سایت واتر مارک است، بعضی از افراد می پرسند که چرا تصاویر ما جایگاه می ‌گیرد؟ به خاطر واتر مارک است که اگر از آن استفاده کنید گوگل به تصویر شما خیلی خوب جایگاه می‌ دهد و افرادی که لوگو سفارش دادند حتماً تم واتر مارک سفارش دهند، چون هر محتوایی که واحد فنی برای شما تولید می‌ کند با واتر مارک برای شما ثبتش می ‌کند، یک بار تم سفارش دهید برای مادام العمر شما کفایت می کند، پس این کار یکباره است و هزینه اش هم زیاد نیست.

فروشنده حتماً باید یک عکس پرسنلی از خودش روی سایت بگذارد تا مشتری احساس امنیت کند و بگوید که این شرکت یک شرکت واقعی است.

در قسمت سمت چپ و راست سایت هم می توانیم یکسری خبرهایی را ببینیم در واقع خبرهای قبل و بعد را به ما نشان می دهد.
وقتی که گفته می شود اگر تعداد برچسب هایتان زیاد باشد تاثیر گذار است برای همین است، مثلاً چرا خبر بلور و کریستال چک اینجا قرار گرفته است و چرا خبرهای دیگر سایت اینجا قرار نگرفته اند؟ به خاطر برچسب مرتبط با همین خبر است، چون برچسب مرتبط است این خبر دیده می‌ شود یعنی اگر این خبر با خبری که الان باز کردیم هر دویش برچسب مرتبط نداشته باشند این خبر تعداد بازدید کمتری می گیرد و می دانیم هر خبری که می ‌خواهد بازدید زیادی بگیرد باید زیاد هم جلوی چشم باشد پس برچسب باعث می‌شود که خبرهای شما بیشتر جلوی چشم باشند.

نوار آبی رنگ متحرک بالای صفحه

اگر یک نکته در مورد آن نوار آبی رنگ بالایی که حرکت می کند بخواهیم بگوییم، برای یک خواننده مهم است که وقتی می خواهد خبری را بخواند بداند که چقدر طول می کشد تا این خبر تمام شود، وقتی صفحه را پایین می‌آوریم نوار آبی رنگ هم حرکت می کند و ما می فهمیم که چقدر از محتوای متن را خواندیم یعنی آن خواننده ها راحت می توانند این موضوع را درک کنند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.4 پاسخ
  1. Avatar
    مهدی ایمانی گفته:

    من تازه می‌خوام در زمینه صادرات فعالیت خودم رو شروع کنم اما هزینه طراحی سایت و پشتیبانی از سایت و هزینه برندسازی چقدر میشه

    پاسخ