🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

یادگیری تجارت در مجموعه آرادبرندینگ + فیلم

دراین مقاله درباره آموزش های آرادبرندینگ و شیوه های آن صحبت می کنیم، بسیاری از دوستان تازه کار هستند و قبول دارند که پول و ثروت در تجارت است، اما متاسفانه اعتماد به نفس های ضعیفی دارند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

یعنی مردم به این نتیجه می رسند که تجارت، کسب و کاری مناسب است ولی وقتی مباحث تجارت را بررسی کرده و با آن آشنایی پیدا می کنند، اعتماد به نفس خود را از دست می دهند و افکار نهی کننده به سراغشان می آید، همچون :

من هنوز جایی دورتر از تهران نرفته ام، چطور از کشوری دیگر پول دریافت کنم؟

این ضعف در اعتماد به نفس باعث می شود، قدمی پیش نگذارید و بعد از مدت کوتاهی از ادامه دادن منصرف شوید.

 اغلب جوانان در تقلید از دیگران هستند و فکر می کنند که تجارت برایشان فایده ای ندارد و دوست دارند مانند انسان های عادی کار و زندگی داشته باشند.

ولی ما ساختار و برنامه تجارت را با یک فرمول پیش می بریم، در تمام طول فروش، بازاریابی، پیدا کردن مشتری و …. تا زمانی که مشتری اعتماد کند و خرید داشته باشد، هیچ فرقی ندارد که شما جوانی هجده ساله یا مردی پنجاه ساله باشید.

اما در مذاکرات حضوری این موضوع اهمیت دارد و سن و سال شما در جلب توجه مشتری برای فروش واقعا مهم است، ولی در تجارت غیر حضوری و آنلاین سن و سال اهمیتی ندارد.

همچنین در تجارت مدرن و آنلاین، اهمیتی ندارد که شما خانم باشید یا آقا و اینکه در کدام شهر ایران باشید، ولی در تجارت سنتی تمامی این مباحث اهمیت دارد.

پس با پیشرفت تکنولوژِی و راحت شدن تجارت مدرن برای تمامی انسان ها در هر سن، جنسیت و هر قشری از مردم به راحتی می توانید از این فرصت استفاده کنید.

از کجا یاد بگیریم؟
  • برگزاری جلسات آموزشی حضوری
  • برگزاری جلسات آموزشی مجازی
  • فیلم های آموزشی ضبط شده
  • فایل های صوتی ضبط شده
  • مشاوره خصوصی با اساتید و مشاوران

مجموعه آرادبرندینگ ادعا دارد که می تواند همه را به تجارتی موفق برساند، این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است، اما چرا مهم و پر اهمیت است؟

آیا چنین چیزی ممکن است؟

چطور این کار ممکن است، که به تمامی مردم از راه تجارت کمک کرد؟

بعد از اینکه کار تجارت را آغاز کردید، برای یادگیری مباحث مختلف و فراگرفتن اصول کوچک و بزرگ علوم تجارت، چگونگی مذاکره با مشتری، نحوه قرارداد بستن و چگونگی دریافت پول و … را باید یاد بگیرید.

افرادی که تا به حال با کمک آرادبرندینگ تاجر شده اند، قطعا انسان های ریسک پذیری نبوده اند.

جلسات حضوری که روزهای سه شنبه در آرادبرندینگ برای افزایش اطلاعات شما برگزار می شود، همچنین از روز شنبه تا چهارشنبه ساعت پنج و شش بعد ازظهر یعنی پنج روز به صورت مجازی آموزش می دهیم.

مزیت آموزش مجازی این است که در منزل یا سرکار خود هستید و تنها با اتصال به اینترنت، از صحبت های کارشناسان بهره می برید و در کلاس با لپ تاپ و موبایل شرکت می کنید.

حتی در این کلاس های مجازی قابلیت پرسیدن سوال و صحبت کردن برای شما هم وجود دارد.

برای افرادی که در این ساعت ها و روزها امکان شرکت در کلاس مجازی برایشان وجود ندارد، راه حلی قرار داده ایم، تمامی کلاس های مجازی به صورت فیلم و فایل صوتی ضبط می شود و شما می توانید به آنها دسترسی داشته باشید.

حتی عده ای اظهار دارند که اینترنتشان ضعیف است و به خوبی امکان تماشای فیلم ها برایشان وجود ندارد، فایل های تایپ شده این فیلم ها هم تولید شده و برای مطالعه در دسترستان قرار می گیرد.

هدف موفقیت و پیروزی است

در این مسیر چه افرادی در کنار شما هستند.

چه کسانی با کار شما موافق و مخالفند.

چگونه این مسیر را آسان طی کنیم؟

یعنی قرار بر این است که شما موفق و پیروز شوید، با هر ابزاری که ممکن است، عده ای به شخصه یا طبق نظر اطرافیان تصمیم می گیرند که مسئله ای برایشان مفید نیست.

تمامی ابزار و راه کارهای جذب مشتری برایتان در آرادبرندینگ آماده شده است، به عنوان مثال وقتی مشتری به شما پیام سلام می فرستد، ما فایلی را در اختیارتان قرار می دهیم که برای مشتری ارسال کنید.

چرا که مطلع هستیم توانایی صحبت کردن با زبان انگلیسی را به خوبی ندارید و ممکن است در پاسخ دادن دچار اشتباه شوید که مشتری را از دست بدهید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ