موفقیت زیاد کار کردن نیست هوشمندانه کار کنید + فیلم

🔹 به نام خدا با سلام و درود خدمت یکایک آرادی های دوست داشتنی امیدوارم که حالتان خوب باشد خیلی خوشحالم از این که این فرصت ایجاد شده تا بتوانیم با همدیگر صحبت کنیم چند دقیقه ای وقت داریم الان با یک سری بچه های علوم و فناوری جلسه دارم مشاوره لازم دارند خیلی از شرکت هایی که تازه کار هستند و خیلی از کارخانه هایی که می خواهند رشد کنند نیاز دارند که مشاوره دریافت کنند و در کنار هم هستیم.

🔹 یک گفتگویی می کنیم خیلی از شماها هم دوست دارید موفق بشوید این طبیعی است و ما به شما کمک می کنیم این که اول از همه خیلی اهمیت دارد مثلا شما می گویید که من هر روز دارم تلاش می کنم هر روز دارم کار می کنم ولی به نتیجه ای که می خواهم نمی رسم این جای سوال است که چه اتفاقی می افتد که من نمی توانم به خواسته های خودم برسم یکبار دیگر از اول باید مرور کنیم من در خیلی از مشاوره هایم می گویم که یک بار دیگر بیایید دوباره برندسازی را شکل بدهید ببینیم کجاها درست رفتیم و کجاها اشتباه بوده است و به بهترین نحو کارمان را پیش ببریم.

🔹 خیلی ها طرز فکرشان این است که من خیلی کار می کنم ولی به آن درآمدی که می خواهم نمی رسم شما که کمتر کار می کنید چرا درآمدتان بیشتر است؟ واقعا همینطور است معیار موفقیت کار کردن زیاد نیست این  تفکر و باور اشتباهی هست که خیلی ها دارند که باید خیلی کار کرد تا موفق شد و لذت برد در حالی که خیر ما چنین اعتقادی نداریم باید هوشمندانه کار کرد در کنار کار کردن باید مسیرتان درست باشد می توانیم ساعت ها کار کنیم و در کارمان نفوذ پیدا کنیم و خیلی کار کنیم و ته آن می بینیم که هیچ اتفاقی نمی افتد و هیچ پول و درآمدی هم به وجود نمی آید و یا کسی که در شغلی مثل بنایی و نجاری هست مغازه داری یا حتی اسنپ شما شبانه روز کار کنید چه اتفاقی می افتد پولی که بدست می آورید؟

🔹 باید خرج همان کارتان کنید چرا که کارهایی که مردم انتخاب می کنند کارهای یدی است و در گذر زمان این دست و پای من فرسوده می شود و اگر کارتان به واسطه چشم است این چشم تان فرسوده می شود بیایید بررسی کنید کارهایی که به واسطه عقل و به واسطه زبان پیش می رود تجارت همین است تجارت کاری است که هر چقدر زمان می گذرد عقل شما کامل تر می شود زبان شما کامل تر و حرفه ای تر می شود و در نتیجه خروجی آن بهتر می شود و در گذر زمان شما رشد خواهید کرد.

🔹 اما وقتی شغل شما شغلی باشد که در گذر زمان آن اندام و جسم ضعیف تر می شود طبیعی است که آن کسب و کار شما هم ضعیف بشود و خیلی از کسب و کارها به زمان وابسته است خیلی ها به مکان وابسته است وقتی مغازه می روید طرف می گوید که بازار شب عید ما خوب است مثلا شب عید می آید و برنامه کرونا و … بعد می بینید که بازارها خراب شد طرف یک سال منتظر می ماند برای یک بازده زمانی خاص که بهترین درآمد را در این بازده زمانی داشته باشد.

🔹 وقتی یک اتفاقی می افتد آن درآمدی که مد نظرش بوده است را نمی تواند بدست بیاورد و به مشکل می خورد خواهشی که دارم این است که یک مقدار هوشمندانه کار کنید و بررسی کنید چه شغلی می تواند برای شما مفید باشد اگر در عرصه تجارت وارد شدید هر روز کار کنید اما کار تعریف دارد من چه کاری باید انجام بدهم حداقل خواهشی که من از شما دارم برای این که بتوانید موفق باشید هر روز یک یا دو ساعت آموزش ببینید کلیه آموزشها در آرادبرندینگ رایگان است و کسی نمی تواند ادعا کند که من پولی نداشتم تا آموزش ببینم.

🔹 بله یک دوره ای در اتاق بازرگانی برگزار می شود که سه میلیون چهار میلیون هزینه دارد یا یک دوره برگزار می شود که پنج میلیون تومان است ولی در آراد شما همه این ها را رایگان یاد می گیرید و کسی نمی تواند ادعا کند که من پولی نداشتم و نتوانستم موفق بشوم همه چیز رایگان است و شما می توانید استفاده کنید و یقین دارم که شما هم می توانید به این موفقیت دست پیدا کنید کار کنید کار تعریف دارد پس هر روز آموزش ببینید حتی اگر تاجر قوی شدید روزی یک ساعت باید آموزش ببینید.

🔹 شاید این سوال پیش بیاید که چه آموزشی ببینم؟ بله این طبیعی است چون وقتی در دنیای آموزش وارد می شود می بینید که چه خبر است و شاید یک فرد عادی گیج بشود مهم این است که شما در کدام بخش قرار گرفتید و در چه سطح و لولی هستید یک نفر هست که مثلا پنج سال است که در تجارت است و صادرات قوی دارد این چه آموزشی ببیند و یک نفر هست که تازه شروع کرده است و گام اول است شما باید چه آموزشی ببینید.

🔹 پس همه این ها ترتیبی دارد که ان شاالله با هم جلو می رویم و بپرسید ما تک تک جواب می دهیم من خیلی خوشحالم از این که با شما در ارتباط هستم و می توانم مشکلات شما را رفع کنم و به شما آموزش بدهم هر چقدر شما پولدارتر بشوید من پولدارتر می شوم چرا؟ ما درآمدمان بیشتر از قدیمی ها است یک سری مشتری جدید داریم و یک  سری مشتری قدیمی داریم و هر چقدر این قدیمی ها پولدارتر بشوند از مجموعه ما خدمات بیشتری دریافت می کنند.

🔹 یعنی یک آدم تازه کار نمی آید یک یا دو میلیارد به ما پول  بدهد اما قدیمی این پول را می دهد و این قدیمی است که این پول را از تجارت خودش دارد از همان روز اول که شروع کرد ثروتمند نبوده است امروز ثروتمند شده است و برای این که رشد کند باز هم خدمات جدیدتری دریافت می کند همانطور که مجموعه ما هم به شرکت های دیگر پول می دهد و ما جزء تاپ ترین مشتری های آن هایی هستیم چرا که پول های خوبی دستمان هست.

🔹 پس اگر می خواهید رشد کنید به این  موضوع فکر کنید که عددی که دارد چند است یک میلیون ده میلیون بیست میلیون هیچ است ما شاید روزانه بیش از پنچاه تا شصت میلیون فقط هزینه تبلیغات می دهیم و این عدد را اگر شما بخواهید برای یک سال به تبلیغات بدهید هیچ است و آیا روز اول ما اینطور بودیم؟ نه روز اول هم ما مثل شما بودیم عین شما بودیم و شروع کردیم و گام به گام گوش کردیم من بارها گفتم که بشنو بفهم و باور کن و به کار ببند تا رستگار بشوید.

🔹 خیلی از شماها گوش هایتان را گرفتید و نمی خواهید بشنوید بعد می گویید من چرا موفق نمی شوم من که همه کار را انجام دادم کار تعریف دارد کاری که از نگاه شما است از نگاه ما نیست آن هایی که موفق می شوند تعاریف شان با ما یکی است ما با هم برنامه را بستیم که این کار و آن کار را انجام بده موفق می شوی و آن ها دقیقا عین آن را انجام دادند پس شما اول بشنو و بفهم که اول داستان چیست و باور کن و به کار ببر اگر داستان برای شما جدی نشده باشد آن اتفاق رخ نمی دهد این خواهش را از شما دارم که حتما جدی بگیرید.

🔹 واقعا مصمم بشوید و جدی باشید و وقت را هدر ندهید وقتی می بینم که خیلی از شماها روز اول دفتر و شرکت نداشتید و نیرو نداشتید امروز فیلم هایتان را برای ما میفرستید خیلی خوشحال می شوم و دوست دارم که موفقیت شما را بیشتر ببینم واقعا از ته دل خوشحالم که ما یک سهم کوچکی داشتیم و توانستیم به شما کمک کنیم امیدوارم که هر روز موفقیت های بیشتری از شما ببینم دوستتان دارم یا علی روز بر شما خوش.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ