🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

لیست مشتریان صادرات سوغات اصفهان

بنده مجتبی صادقی ۲۹ ساله اهل قم و فعال در زمینه سوغات اصفهان(گز، پولکی و سوهان گزی و نبات) و در این نوشته قسط دارم صحبت هایی در معرفی و نحوه ی شروع به کار خود در تجارت را خدمتتان ارائه دهم.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

جست و جو برای کار

زمانی که دوران خدمت را پشت سر گذاشتم و در رشته دانشگاهی مشغول به کار شدم. مدتی در آنجاها کار می کردم و سپس به محل کار خود را با جستوجوهای فراوان تغییر می دادم دو سال به همین روال گذشت.

زمانی که کاملاً شرایط کاری مأیوس کننده بود در تلگرام پیام های متعددی از شرکت آراد برای بنده ارسال می شد که با هزینه کم درآمدی بالا بدست آورید.
چندین مرتبطه به این پیام ها بی تفاوت بودم تا اینکه یک بار تماس گرفتم و با مشاوره ها در این خصوص صحبت کردم. یادمه در سال ۹۵ مبلغ ۳۵۰ تومان برای ورود به تجارت پرداخت کردم و مشغول به کار شدم.

انتخاب حوزه

با مشورت هایی مختلف و راهنمایی گرفتن از مهندس شعبانی حوزه گز را انتخاب و به کار خود ادامه دادم.

بعد از گذشت چند وقت کوتاهی اولین تماس با بنده گرفته شد و سپس بعد از چند ماه اولین فروشم حاصل شد و چند کارتنی برای مشتری ارسال کردم. مقدارش کم بود اما توانستم با آموزش های اساتید آراد و سایت های قوی که در اختیار ما گذاشتند، مشتری بدون اینکه من را دیده باشد به بنده اعتماد کرد و به حسابم پول واریز کرد.

شروع تجارت

در ابتدایی که قصد داشتم وارد شرکت آراد شوم این موضوع که این شرکت هم شاید پول من را بالا بکشد چون از طریق اینترنت با آن ها آشنا شده بودم و آن ها را ندیده بودم. با خود گفتم که این مبلغ ناچیز هم همانند مبالغ ناچیز دیگری که هر ماه دور می ریختم به حساب آوردم و دل به دریا زدم و کار را شروع کردم.

در ابتدای امر مشکلاتی با خانواده داشتم و دائم با آنها بر سر این موضوع صحبت می کردم و آن ها می گفتن این چه کاری هست که باید در  خانه باشی و تلفن جواب بدی؟ پاشو برو بیرون و در بیرون خانه به دنبال کار باش

وقتی که فروش های خوبی را انجام دادم آن ها نیز خوششان آمد و حتی علاقه مند به این کار شدند.

حال بعد از گذشت ۳ سال رشد خوبی کردم و مبالغ بالایی مشتری به حسابم واریز می کند و آینده خیلی خوبی را در این را برای خود می بینیم.

صادرات سوغات اصفهان

مشتری هایی از شهرهای مختلف ایران و نیز کشورهای دیگر نظیر عراق، آلمان و جلسات مختلفی با تاجران کشورهای دیگر داشتم که من را در این کار قوی تر می کرد.

برنامه های زیادی از جمله ورود قوی تر به صادرات و ایجاد نمایندگی در ایران و خارج از کشور را دارم و قطعاً با توکل بر خدا و  وجود اساتید و مدیران مجموعه آراد و برنامه ریزی موفق خوام شد.

در آخر صحبت هایم جا داره از مدیر عامل مجوعه و رواسا و مدیران و کارکنان آراد تشکر کنم که علاوه بر اقتصاد، بنده را نیز از نظر فکری و عقیده ای رشد زیادی دادند.

توصیه بنده به تمام شماها این است که بهترین شغل یعنی تجارت را شروع کنید و مطمئن باشید در این راه که مورد تایید خدا در قرآن می باشد پیروز می شوید و با عث رشد در زندگی خودتان می شوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.7 پاسخ
 1. Avatar
  پوریا صادقی گفته:

  برای صادرات گز یا محصولات خوراکی با مشکل فاسد شدن محصول مواجه نیستید؟ چطور باید پیشگیری کرد از خراب شدن محصولات خوراکی؟

  پاسخ
  • پشتیبانی آراد برندینگ
   پشتیبانی آراد برندینگ گفته:

   سلام دوست عزیز با مراجعه به بخش (درباره ما) در سایت میتوانید با مشاورین تجاری آرادبرندینگ ارتباط برقرار کنید و راهنمایی های لازم را دریافت کنید

   پاسخ