طرح صیانت آیا در ایران عملی می شود؟ + صوتی

🔻 در این بحث می خواهم در مورد چندتا موضوع صحبت کنم.
🔻 طرح صیانت هست که خیلی دغدغه شما دوستان هست صحبت می کنید و ما هم برای شما و نتیجه هایی که کمیسیون پژوهشی مجلس و سایر مراجع گذشتند برای شما درج کردیم که بدانید که طبق نظری که این آقایان می فرمایند قرار نیست اتفاق خاصی بیافتد و «عملاً چیزی قطع نمی شود» بحث این هست که اطلاعات کاربران و اطلاعاتی که از کاربران وجود دارد از کشور خارج نشود.

استاد نظام پرور
طر صیانت از اینترنت
remove add
repeat favorite volume_up
0:00:0 play_arrow

🔻 و مثل چین و خیلی از کشورهای دیگر سرویس دهندگان پلت فورم های بزرگ نظیر «Google» به داخل کشورشان انتقال پیدا می کند که هم «هزینه های داده ها کمتر بشود و هزینه پهنای باند اضافی برای دسترسی به اطلاعات کمتر بشود و هم از طرفی این اطلاعات به جایی خارج از ایران نرود و داخل ایران محفوظ بماند».
🔻 اولاً شورای نگهبان تایید کند یا نکند سپس بخواهد اجرایی بشود حدود 8 ماه تازه به ساختار اجرایی می رسد سپس اجرای این طرح یک سال طول می کشد یعنی شما دوسال دیگر فکر کنید آیا می شود یا نمی شود؟

«اگر هم اجرایی بشود طبق صحبت های گفته شده هیچ اتفاق خاصی نخواهد افتاد»


🔻 پس این طرح مسئله نگران کننده ای نیست و کسب و کاری از یبن نمی رود و اگر هم بخواهد اتفاقی بیافتد ما راهکارهای مناسب آن را داریم اما احتمال آن 1 در 1000 است که بخواهد چنین چیزی را ببینیم.
🔻 بحث بعدی این است که ما طرح 3 را به 600 میلیون تومان افزایش دادیم، بعضی از دوستان می گویند چرا گران کردید؟
🔻 خود این طرحی که ما در خارج از ایران اجرا می کنیم به صورت واقعی بیش از 10000 دلار در ماه یعنی سالیانه بیش از 100000 دلار ارزش دارد پس ارزش واقعی این طرحی که ما داریم اجرا می کنیم 2.5 میلیارد تومان می باشد.
🔻 و اگر ما با مبالغ پایین با شما شروع کردیم هم این امتیاز را به دوستان دادیم که کار خودشان را پیش ببرند و هم برای شروع قدیمی های خومان حمایت کردیم و آمدیم به قول معروف یک پوئن خاص دادیم.
🔻 مثل تخفیف های 70-80 درصدی که آن Black Friday های اکثر سالها اتفاق می افتد.
🔻 الان هم 600 میلیون تومانی که در این دوره شروع شده قطعاً دوباره افزایش پیدا خواهد کرد فعلاً با 600 تومان هست تا بازه زمانی که یک فازی از مرحله عبور کند و تعداد بیشتری ثبت نام کنند وباز می رسیم به مرحله بعد و دوستانی هم که چند مرحله ای انجام دادند اگر پرداخت های آنها به 100 میلیون تومان نرسد یعنی پیش پرداخت های آنها به 100 میلیون تومان نرسد عملیات زیرساختشان انجام نخواهد شد.
🔻 پس این که یک پیش پرداخت کمی پرداخت کردید و توقع داشته باشید کارمان شروع شود چنین چیزی وجود ندارد و باید پیش پرداخت خود را به 100 میلیون تومان برسانید، یعنی رزرو کردید با این مبلغ قرارداد بسته اید و تعهد دادید و ماهم با همین 400 تومان قرارداد را با شما می بندیم و از شما قبول می کنیم اما اگر بخواهد پرداخت ها یا چیزی که با شما توافق شده در زمان مقرر کامل نشود قرارداد شما به 600 میلیون تومان تغییر خواهد کرد.
🔻 فرض کنید شما این مرحله را گذراندید و کار را شروع کردید چه اتفاقاتی خواهد افتاد من در پیوست این فایل صوتی یک فایل آنالیز محصول برای شما ارسال می کنم، ما محصول را بررسی می کنیم اول از شما یک تاییدیه می گیریم بعد از اینکه تاییدیه دادید تقریباً 2 تا سه هفته طول خواهد کشید تا تیم آقای «تقسیمی» و سایر دوستان اطلاعات کامل تحلیل بازار را بدست بیاورند و فرصت های این کار را دل کلّ دنیا ببینند.
🔻 در پیوست یک فایلی برای شما گذاشته می شود که فایل تحلیل کالا 28 صفحه می باشد و تامین کنندگان و فروشندگان این کالا را در بازار شناسایی کردیم و فرصت های مصرفی این کالا را در بازار جهانی، رقبا و تهدید ها و همه مسائل آن را ما دیدیم که بتوانیم تصمیم گیری جدی در باره عملیات اینکار انجام دهیم.
🔻 در مورد محصولی نظیر پودر میوه مطالعه کنید می بینید که خیلی از شما چنین محصولی را نمی شناختید و امروز ما داریم راجع به آن صحبت می کنیم و ظرفیت های آن را بیان می کنیم.
🔻 فکر نکنید فقط این یک محصول هست فردا همه می گویند ما می خواهیم پودر میوه کار کنیم نه هزارتا محصول دیگر داریم که می توان روی آنها کار کرد.
🔻 و هرکدام ظرفیت ها و فرصت های خاص خودشان را دارند که جداگانه تحلیل می کنیم و بعد از اینکه اطمینان پیدا کردیم مراحل عملیاتی کار شروع زیرساخت ها و امثال اینها شروع خواهد شد که زمان را از دست ندهیم.
🔻 فایل را مطالعه کنید بعد از این پست فایل درج خواهد شد و ببینید ظرفیت های دنیا را ما قبل از شروع کار می سنجیم اگر چه در حین کار دامنه اطلاعاتی ما افزایش پیدا می کند.
🔻 چون بخش بازرگانی و بخش تامین ما نیز اطلاعات تکمیلی را جمع آوری می کنند که گزارش های آن را جداگانه به شما نمایش خواهیم داد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ