🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

اقتصاد ایران در پسا کرونا + فیلم

در دورانی که قرنطینه های کرونا شکسته شده و افراد با رعایت فاصله اجتماعی و بهداشت فردی به بازار و کسب و کار خود برگشته اند نیاز هست تا نکات این مقاله را بدانیم.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
دوران پسا کرونا

کرونا به ظاهر تمام می شود نه تمامی که پایان بیماری باشد تمام به معنای اینکه واکنش های عمومی متوقف خواهد شد مثل قرنطینه های خانگی ، تعطیلی برخی از مشاغل و اگر به فایل ابتدای سال من مراجعه کنید متوجه می شوید که در مورد کرونا دو حالت را مشخص کرده ام که کرونا یا تمام می شود و واکسنی برای آن تولید می شود و با استفاده از آن کرونا خاتمه میابد خواهد یافت یا کرونا هم چنان باقی است و مردم در کنار آن با رعایت نکات بهداشتی زندگی می کنند، به آن عادت کرده ونه تنها در ایران بلکه در تمام کشور ها هم اکنون مشاهده می کنیم مرز کشور ها باز شده است و مسابقات و .. در حال برگزاری است اما مردم خیلی بیشتر از قبل نکات بهداشتی را رعایت می کنند.

 در دوران پسا کرونا چه باید کنیم؟

دوران پسا کرونا برای افراد دو حالت دارد. یا در روز هایی که ما از شما خواسته ایم فعالیت داشته باشید شما فعالیت داشته اید یا خیر.
کسانی که فعالیت داشته اند از وضعیت مطلوب تری بر خوردارند برای مثال کسانی وجود دارند که در بحث های صادراتی فعالیت های خودشان را ادامه داده اند و در بررسی هایی که کرده ام شخصی را دیدم که ۱۶۰ مشتری داشته است و در حال مذاکره با این ۱۶۰ نفر است از بین این افراد اگر حتی ۵ نفر هم جز خریداران واقعی باشند این فرد سود بسیار خوبی خواهد کرد.
یا افرادی که در بازار داخل کار کرده اند برای مثال سایت های خود را به روز رسانی کرده اند و نقاط ضعف سایتشان را اصلاح کرده اند و مطالب تازه ای را در سایت قرار داده اند این افراد روزی ۱۰تا ۱۵ مشتری دارند و کالاهای خود را به فروش می رسانند.
کسانی که فعالیت نکرده اند در موج و هیجان جامعه قرار گرفتند که صبر کنند و ببیند که چه اتفاقی در جامعه می افتد و چه جوی حاکم بر جامعه است این افراد تلاش خود را متوقف کرده اند و من امیدوارم که این توقف آخرین توقفشان باشد و امیدوارم آخرین باری است که صبر می کنید و می بینید که چه اتفاقی می افتد که بر اساس آن تصمیم بگیرید و امیدوارم صبر نکرده باشید که بعد از ماه رمضان یا بعد از نوسان قیمت دلار یا گرانی اجناس من جمله خودرو ببینید چه اتفاقی خواهد افتاد و پس از آن تصمیم بگیرید.
اگر قرار است توقف کنید، خیلی مسائل کوچک و بزرگ تری هست که مجبور باشید بخاطر آن صبر کنید و کرونا آخرین توقف شما نخواهد بود پس سعی کنید فعالیتتان را د رهر شرایطی ادامه دهید.
آن هایی که فعالیت نکرده اید از همین الان فعالیت های خودتان را شروع کنید و یقین داشته باشید با صبر و توقف چیزی تغییر نخواهد کرد و فقط شما از رقبای خود عقب تر می مانید.

باز گشت کرونا

اگر کرونا بر گشت چه اتفاقی می افتد؟


منظور از بازگشت کرونا این است که دوران قرنطینه و تعطیل شدن برخی از مشاغل رخ دهد چه اتفاقی می افتد. معاون وزیر بهداشت گفته اند که در پاییز و زمستان موج بیشتری از کرونا را خواهیم داشت چرا که با سرد شدن هوا فعالیت ویروس کرونا بیشتر خواهد شد.
پس قرنطینه مجددا آغاز خواهد شد و فعالیت های حضوری کم می شود پس شما سه ماه زمان دارید که فعالیت های خودتان را محکم تر شروع کنید و در عین حال که در منزل هستید بتوانید در آمد داشته باشید.
پس شما باید در این سه ماه بیش ترین تلاش خود را داشته باشید این تلاش شما باعث می شود که در روز هایی که افراد جامعه در قرنطینه هستند و هیچ در آمدی ندارند شما بیش ترین در آمد خودتان را داشته باشید.
این را هم بدانید احتمال برگشت شرایط کرونا بسیار بالاست پس در این سه ماه گرم سال تلاش کنید که اگر کشور در پاییز و زمستان قرنطینه شد شما کم ترین میزان آسیب را ببینید.

گرچه ظرفیت های مالی کشور پایین است و احتمال قرنطینه شدن کشور کم است اما ممکن است شرایط طوری رقم بخورد که کشور را قرنطینه کنند.
اما چون ظرفیت کاری ما در بحث اینترنت و فضای مجازی است، خیلی بهتر می توانیم اوضاع را کنترل کرده و کارها را پیش ببریم که مشکلاتی مانند کرونا تاثیری روی ما نگذارد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ