🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

آشنایی با تیم تحقیق و توسعه آرادبرندینگ + فیلم

مجموعه آراد برندینگ، دارای بخش های متعددی است که هر یک مسئولیت های خاصی را بر عهده دارند. فعالیت منسجم این بخش ها در کنار یکدیگر، پشتیبانی هزاران مشتری آراد را به بهترین شکل، ممکن می سازد.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.
به روز بودن

برخی از این قسمت ها، نیاز دارند که همیشه به روز باشند و جدیدترین اطلاعات از دنیای تجارت و اینترنت را همواره در اختیار داشته باشند. سرعت رشد تجارت اینترنتی، بسیار زیاد است و برای بهترین بودن در این عرصه، باید با نوین ترین شیوه های موجود فعالیت کرد.

R&D یا بخش تحقیق و توسعه

راه اندازی این بخش، برای شرکت ها و مجموعه های کوچک و در حال توسعه، ممکن نمی باشد. چرا که هنوز به ثبات کافی نرسیده اند و نمی توانند هزینه زیادی برای این کار صرف کنند.

کار این بخش، برنامه ریزی برای آینده است تا مجموعه و شرکت، بتواند بهترین بهره را ببرد و به سبب عدم اطلاع کافی، متضرر نشود.

بخش تحقیق و توسعه، با شناخت سیستم موجود و به روزترین سیستم های دنیا، تلاش می کند تا سیستم خودش را بهبود ببخشد و آن را منطبق با بهترین و جدیدترین الگوها قرار دهد.

فعالیت مستمر و حرفه ای این بخش از مجموعه ی آراد برندینگ، سبب شده است تا آراد، همواره بهترین باشد و مشتریان آراد برندینگ نیز به این مطلب اذعان دارند.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

اهمیت R&D

دارا بودن چنین بخشی، تأثیر کلیدی و قطعی در موفقیت های یک مجموعه برندینگ دارد. چرا که در عرصه تجارت الکترونیک و اینترنتی، حتی یک لحظه را هم نباید از دست داد.

اهداف R&D

اولین هدف این بخش، شناخت گوگل و رفتارهای آن است. پیگیری دائم تکنولوژی های استفاده شده و ملاک های مهم در این موتور جستجو، از جمله فعالیت هایی است که برای رسیدن به این هدف انجام می شود.

بررسی رفتارهای گوگل

گوگل، به صورت دائم در حال تغییر است. روزانه، تغییرات رفتاری زیادی در گوگل مشاهده می شود که باید همه این موارد و تغییرها به صورت مستمر بررسی شوند.

کاری که در بخش تحقیق و توسعه صورت می گیرد، بسیار فراتر از یک جستجوی ساده در مورد گوگل است. در این بخش، تمامی سایت ها مورد بررسی قرار می گیرند و نمودارهای ورودی و خروجی کاربران، تأثیر کلمات کلیدی و معیارهای بسیار دیگری تحت نظر قرار می گیرند.

بیش از ۲۰ هزار سایت در اختیار مجموعه آراد برندینگ است و داده های حاصل از این سایت ها، رفتارهای گوگل و الگوریتم آن را آشکار می کند؛ چرا که تغییرات گوگل در تمامی سایت ها اعمال می شود و اثر آن دیده می شود.

ایجاد راهکارهای جدید

بعد از تحلیل داده ها و آمارها و شناختی که از رفتار گوگل حاصل شد، تلاش های این بخش در راستای منطبق کردن سیستم خود با سیستم جدید گوگل را شروع می کند. راهکارهایی ارائه می شود و تک تک این راهکارها در سایت ها، مورد آزمایش قرار می گیرند تا نتیجه بخشی هر یک معلوم شود.

مجموعه این فعالیت ها، هزینه های زیادی نیاز دارد که مجموعه آراد برندینگ این هزینه ها را متقبل می شود تا بهترین باشد. بهترین بودن، بدون هزینه کردن رخ نمی دهد.

ساختار سازی و تولید محتوا

در بخش R&D، کار دیگری که صورت می گیرد، ایجاد ساختارهای مناسب برای سایت ها است. محتوایی که برای تعداد زیادی سایت تولید شده، توسط این بخش مدیریت می شود تا مطابق با آخرین الگوریتم ها باشد. مدیریت پرداخت ها، کپی های درون و خارج متنی، کاربران، محتوا نویس ها و … همه در این بخش انجام می شوند.

انجام این حجم از فعالیت به صورت گسترده، نیاز به سیستم دارد تا اختلالی پیش نیاید. آراد برندینگ در سال های اخیر، توانسته این بخش را گسترش دهد. در گذشته، ساختارهایی که ارائه می شد، برای شش ماه یا یکسال بود؛ اما امروزه این زمان، کاهش پیدا کرده است و به دو یا سه ماه و گاهی کمتر رسیده است.

شناخت کاربران و رفتارهای آن ها

فعالیت های R&D در بخش شناخت کاربران اینترنتی هم ادامه پیدا می کند. با بررسی رفتارهایی که کاربران و مراجعه کنندگان اینترنتی به سایت ها انجام می دهند، که ممکن است منجر به خرید شود و ممکن است نشود، ساختارها و مدل ها ساخته و پرداخته می شوند و سعی می شود بهترین حالت به اجرا درآید.

عرصه تجارت

بخش تحقیق و توسعه، در فعالیت های تجاری نیز تحقیقات و بررسی انجام می دهند تا با پیشرفت های این عرصه نیز همگام شوند. اگر شیوه های بهتر و آسان تر برای تجارت وجود داشت، در اختیار تاجران قرار می دهند تا مورد بهره برداری قرار گیرد.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ