📺️ پخش زنده آرادبرندینگ ثروتمند شدن با تجارت و صادرات را به شما می آموزد.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

آشنایی با مزیت های صادرات قیر ایران به اروپا

همه ما به خوبی می دانیم قیر ایران از جمله بهترین قیر جهان به شمار می رود و به همین دلیل امروزه شاهد صادرات قیر ایران به اروپا هستیم.

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

رتبه ایران در صادر کردن قیر

از نظر صادر کردن قیر کشور ایران رتبه چهارم را دارد و در منطقه خاورمیانه هیچ یک از کشورهای دارای چنین رتبه ای نمی باشند.

در صورتی که صادرات قیر ایران به اروپا با موفقیت انجام شود و روز به روز افزایش پیدا کند، رتبه کشور ایران در بازار جهانی بسیار بالاتر می رود و می تواند مقام بالایی را در صنعت صادرات قیر به دست آورد.

از آنجایی که امروزه تحریم های بسیاری برای صادرات وجود دارد، کشورهای اروپایی با واسطه قیر ایران را از کشورهای دیگر دریافت می کنند. بر این اساس باید بدانیم به دلیل کیفیت بی نظیر قیر ایران، صادرات قیر ایران به اروپا در حال افزایش است و بسیاری از کشورهای اروپایی خریدار این قیر هستند.

مزیت های صادرات قیر ایران به اروپا

همه ما به خوبی می دانیم صادرات محصول به کشورهای دیگر سود بسیاری دارد، و از آنجایی که قیر یکی از مهمترین مواد اولیه ساختمان ها به شمار می رود صادرات قیر ایران به اروپا هم مزیت های بسیار زیادی دارد.

به همین دلیل امروزه کشور ایران صادرات قیر را بسیار افزایش داده است تا از این طریق سود بیشتری کند. قیمت و هزینه ای که ایران بابت صادرات قیر به کشورهای اروپایی دریافت می کند با دلار و یا یورو می باشد، و از آنجایی که دلار برای کشور ایران ارزش زیادی دارد باید بدانیم که سود بسیاری از صادر کردن قیر می نماید.

بر همین اساس باید کیفیت قیرهای صادراتی را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد تا مشتریان آن روز به روز افزایش پیدا کنند.

بسته بندی های صادرات قیر ایران به اروپا باید زیبا و خاص باشد تا از این طریق نظر مشتریان اروپایی را جلب کند. اگر بسته بندی ها در حجم زیادی باشد، هزینه بسته بندی کردن آنها تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا می کند. بنابراین شما اگر می خواهید صادرات قیر ایران به اروپا را به بهترین نحو ممکن انجام دهید باید به بسته بندی آن توجه زیادی داشته باشید.

بسیاری از شرکت ها و کارخانه هایی که قیر ایران را به کشورهایی اروپایی صادر می کنند از مزیت ها و سودآوری بی نظیر آن رضایت دارند و در جهت رشد روز افزون صادرات این کالا در تلاش هستند.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.3 پاسخ
 1. Avatar
  شیرازی گفته:

  ایران به راحتی میتواند تحریم را دور بزند و هر محصولی را از جمله همین قیر را با سود کلان صادر کنند

  پاسخ
 2. Avatar
  راستگفتار گفته:

  سلام. با توجه به وجود تحریم ها ارزش افزودهصادرات قیر برای ایران چه میزان خواهد بود؟ و یا احتمالا سود آن در جیب دلالان بین المللی میرود!!

  پاسخ