💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.

آشنایی با واحدهای آرادبرندینگ + فیلم

در این مقاله سعی شده تا مشتریان را با واحدهای مختلف در آرادبرندینگ و کار هر کدام آشنا کرده که عزیزان با مدیران و پرسنل دفتر مرکزی آراد و کار آنها آشنا شوند.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

تاریخچه آراد برندینگ

مجموعه آراد برندینگ از سال ۱۳۸۵ در مشهد مقدس شروع به فعالیت کرد.

در آن زمان با بحث صنایع رباتیک آراد خود را مطرح کرد و برندسازیش شروع شد و بعد از آن با تجاری سازی محصولات مختلف به کار خود ادامه داد.

در سال ۱۳۹۲ به نمایندگی های رسمی خود اعلام کرد که هر نمایندگی باید بر روی یک محصول تجاری سازی کند و صاحب یک برند و هویت باشد تا در نهایت به عنوان کارآفرین موفق مطرح شود.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

از سال ۱۳۹۲ تا به امروز روش های مختلفی در مجموعه آراد آزمایش شد و هر کدام از آنها توسط مجموعه آراد بررسی شد و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که بهترین روش تجارت الکترونیک است.

با تجارت الکترونیک که از طریق اینترنت انجام می شود، هم می توان در تجارت داخلی و هم در تجارت بین المللی یا صادرات موفق بود؛ یعنی یک تاجر می تواند توسط تجارت الکترونیک خودش را مطرح کند و برند شود و حجم مشتریان خود را افزایش دهد تا درآمد بیشتری به دست آورد.

 مزیت تجارت الکترونیک در حوادث ناگوار

زمانی که اتفاق و بلایای ناگوار خاصی مثل زلزله، جنگ، سیل، بیماری واگیردار برای جامعه ای اتفاق می افتد، حجم معاملات در آن جامعه کم می شود و اکثر افراد تا تمام شدن آن بلا هیچ اقدام اقتصادی نمی کنند.

امروزه که ویروس کرونا در کشور ما رخنه کرده است، بیشترین ضرر مالی متوجه تجاری است که همچنان به روش سنتی تجارت می کنند؛ آنها منتظر از بین رفتن این ویروس هستند؛ هر چقدر که زمان از بین رفتن کرونا بیشتر شود این گروه از تجار ضرر بیشتری می کنند و مبالغ زیادی را از دست می دهند.

 

شاید عده ای از تجار سنتی به این نتیجه رسیده اند که باید به سمت تجارت الکترونیک تغییر مسیر دهند تا در چنین مواقعی ضرر کمتری کنند.

بخشی از تبلیغات صدا و سیما در این روزها اختصاص به تبلیغ تجارت الکترونیک دارد؛ در حالی که مجموعه آراد از سال ۱۳۹۲ بر روی تجارت الکترونیک تاکید داشت و به همه تجار توصیه می کرد تا این روش از تجارت را برای کسب و کار خود انتخاب کنند.

اهداف آراد در سال ۱۳۹۹

سال ۱۳۹۹ برای مجموعه آراد سال بسیار مهمی است و همه اعضاء با تمام توان در حال تلاش و کوشش شبانه روزی هستند تا یک مجموعه قدرتمند تری را شکل دهند و رضایت مشتریان را به همراه داشته باشند و اعضاء آراد همانند مجموعه آراد درآمد بیشتری داشته باشند.

 

 ریاست آراد برندینگ

ریاست مجموعه آراد برندینگ بر عهده جناب مهندس دانیال براری است که مغز متفکر مجموعه آراد برندینگ هستند.

جناب مهندس براری در دوران تحصیل در مدارس تیزهوشان مشغول به تحصیل بودند و مدرک مهندسی برق قدرت را از یکی معتبرترین دانشگاه های کشور اخذ کردند.

تمام پلن هایی که در مجموعه آراد ایجاد می شود و توسعه پیدا می کند با برنامه ریزی و مدیریت ریاست مجموعه آراد است.

 مدیران ارشد آراد برندینگ

مجموعه آراد برندینگ چهار مدیر ارشد دارد

۱- مهندس امیر علی قربانی – مدیر عامل آراد.

۲- مهندس علیرضا شعبانی – قائم مقام آراد.

۳- مهندس مصطفی نظام پرور – مدیر تحقیق و توسعه و مسئول واحد R&D مجموعه آراد.

۴- مهندس تالیا زیارکلائی – مدیریت برندسازی و تیم پشتیبانی آراد.

 مدیر عامل آراد برندینگ

همان طور که گفته شد جناب مهندس قربانی مدیر عامل آراد هستند، ایشان از آغاز تشکیل مجموعه آراد حضور داشتند.

تمام مسائل اجرایی و پلن های کاری مثل برنامه های زنده اینترنتی با هماهنگی مهندس قربانی انجام می شود.

اگر مجموعه آراد قدرتمند است مدیون زحمات مهندس قربانی است، زیرا ایشان مدیر اجرایی مجموعه آراد هستند که تمام برنامه ها به دستور ایشان صادر می شود.

 قائم مقام آراد برندینگ

مهندس شعبانی قائم مقام مجموعه آراد و بعد از مدیر عامل مهمترین عضو مجموعه هستند.

مهندس شعبانی علاوه بر قائم مقامی یکی از اساتید آراد و جزء سرمربی های مشاوران تجاری مجموعه آراد هستند.

مهندس شعبانی به همراه مشاوران تجاری مجموعه آراد، راهنما و مشاور افرادی هستند که می خواهند تجارت را از صفر شروع کنند و هیچ سابقه کار تجاری ندارند.

هر شخصی که می خواهد مجموعه تجاری داشته باشد، ابتدا باید ساختار تجاری داشته باشد.

همانطور که هیچ کس با خرید و مشاهده دوره آموزش شنا نمی تواند شناگر ماهری شود؛ هیچ کس با صرف خرید پکیچ آموزشی تجاری و مشاهده آن، نمی تواند تاجر موفقی شود.

همانگونه که ورزشکاران برای پیشرفت خود به مربی نیاز دارند، تجار تازه کار نیز به مربی و مشاور تجاری نیز دارند، تا راه را از بیراه به تاجر نشان دهد و تا موفقیت کامل در همه مراحل در کنار او باشد.

در تجارت کارهایی که نباید انجام دهید بیشتر از کارهایی هست که باید انجام دهید و این مربی و مشاوره تجاری هست که به تاجر می گوید چه کاری انجام دهد و چه کاری انجام ندهد.

در مجموعه آراد برندینگ مهندس شعبانی و گروه مشاوران تجاری به تجار تازه کار می آموزند که چه کارهایی باید انجام دهند تا موفق شوند و چه کارهایی نباید انجام دهند تا موفق شوند.

مدیریت برندسازی و پشتیبانی آراد

مدیریت برندسازی مجموعه آراد بر عهده جناب مهندس تالیا زیارکلائی است.

مهندس زیارکلائی و تیم ایشان مجری استراتژی های تیم مهندس شعبانی هستند. یعنی آموزش های که مشاوران تجاری مجموعه آراد به مشتریان می آموزد توسط تیم مهندس زیارکلائی عملیاتی و اجرایی می شود.

در واقع تیم مهندس زیارکلائی کمک می کند تا تمام ساختار تبلیغاتی و برندسازی مشتریان آراد اجرا شود؛ زیرا اگر این برندسازی بخواهد توسط خود مشتریان آراد انجام شود، زمان زیادی باید سپری شود و شاید مشتریان نتوانند از عهده آن برآیند  و در کسب و کار خود دچار مشکل شوند.

مجموعه آراد بر این اعتقاد است که هرکس بر اساس بال و توان و انرژی خود می تواند پرواز کند؛ مگس بال های کوچکی دارد پس در ارتفاع کمتری نسبت به کبوتر می تواند پرواز کند و بال های کبوتر کوچک تر از عقاب است پس در ارتفاع کمتری نسبت به عقاب می تواند پرواز کند؛ شما چه توانی دارید؟! و چه مقدار انرژی در یک روز می توانید صرف کنید؟!

باید یک تیم پشتیبانی در کنار شما باشد تا کارهای شما را انجام دهد و الا اگر بخواهید صفر تا صد کار را خودتان انجام دهید یقینا با مشکل مواجه می شوید و ممکن است خسته شوید و بعضی از مواقع ناامید شوید و انرژی کار نداشته باشید.

 مدیر تحقیق و توسعه و مسئول واحد R&D آراد

جناب مهندس نظام پرور مدیر تحقیق و توسعه و مسئول واحد R&D مجموعه آراد هستند.

تمام زیرساخت هایی که مجموعه آراد نیاز دارد تا بتواند حداقل صد هزار تاجر موفق را تحویل جامعه بدهد، بر عهده مهندس نظام پرور و تیم ایشان است.

تجاری که دانش آموخته مجموعه آراد هستند به طور مستقیم با واحد مهندس نظام پرور در ارتباط نیستند؛ واحد ایشان تمام تحقیقاتی که برای کسب و کار شما نیاز است را انجام می دهند تا کسب و کار شما به روز باشد.

واحد پشتیبانی یا Administration

واحد پشتیبانی از دپارتمان های مختلفی تشکیل شده است که مدیریت آن بر عهده مهندس زیارکلائی است.

ما در بخش پشتیبانی به شما کمک می کنیم تا تمام مباحثی که مدنظر شماست را بتوانید اجرایی کنید.

شما زمانی که با تیم فروش و مشاوره آراد ارتباط برقرار کنید و قرارداد امضاء کنید و جزء آرادی ها بشوید، خدماتی را نیاز دارید این خدمات توسط واحد پشتیبانی به شما ارائه می شود.

 زیرمجموعه های واحد پشتیبانی

واحد پشتیبانی از بخش های مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از

۱- واحد فنی.

۲- واحد گرافیک.

۳- واحد تولید محتوا.

۴- واحد پیگیری و شکایات.

واحد فنی

بخش اصلی واحد پشتیبانی، کار فنی مشتریان آراد را انجام می دهد.

هر تاجری که عضو مجموعه آراد می شود نیاز به سایت دارد و هر سایت باید قابلیت سئو داشته باشد و بهینه سازی شود تا بتواند در صفحه اول گوگل دیده شود و برای شما تبلیغ کند تا شما برند شوید.

بنابراین کار واحد فنی برطرف کردن مشکلات و ایرادات سایت شما و تغییر ظاهر آن است.

 واحد گرافیک

زمانی که بحث برندینگ مطرح می شود در واقع بحث بصری مطرح است، یک وقت نیاز است که ما تصویر پرسنلی و پروفایلی شما را داشته باشیم، واحد گرافیک مسئول این بخش است.

گاهی نیاز است از محصول تجاری شما عکس صنعتی گرفته شود و بعد کارهای گرافیکی بر روی آن تصویر انجام شود تا در نهایت مشتری یک تصویر فوق حرفه ای ببیند.

شما اگر به تبلیغات تلویزیونی یا بیلبوردهای شهری دقت کرده باشید، می بینید تصاویر آن خیلی زیبا و دلچسب است، اما ماهیت محصول هیچ تغییری نکرده است فقط یک محصول در مدل های مختلف تبلیغ می شود این همان برندسازی است.

در واقع تبلیغات بیانگر هویت و ماهیت کسب و کار شماست، با تبلیغات می توان کالای ضعیف یا متوسط را عالی نشان داد و مشتری را جذب کرد.

واحد گرافیک از بخش های زیر تشکیل شده است

۱- تصویر برداری

۲- تدوین

۳- ادیت فیلم

۴- ساخت تیزر تبلیغاتی

۵- ساخت لوگو و بنر

واحد تولید محتوا

یک بیزینس و کسب و کار زمانی زنده است که تولید محتوا داشته باشد؛ یعنی محتوای تبلیغاتی منتشر کند.

اگر بیزینسی تولید محتوای تبلیغاتی نکند دیده نمی شود و زمانی که دیده نشود نمی تواند مشتری جدیدی جذب کند.

واحد گرافیک واحدی است که اعتماد مشتری را به شما جلب می کند اما شاید بپرسید من هنوز مشتری ندارم تا اعتمادش جلب شود، واحد تولید محتوا این مسئولیت را برعهده می گیرد برای شما محتواهایی تولید می کند که این محتواها برای شما مشتری را به ارمغان می آورد.

زیرمجموعه های واحد تولید محتوا

در واحد تولید محتوا ۶۵۰۰ نویسنده مشغول به تولید محتوا هستند.

در سایت araddoc که توسط تیم تحقیق و توسعه با مدیریت مهندس نظام پرور راه اندازی شده است، یک سیستم اتوماسیون قرار داده شده که تمام ۶۵۰۰ نویسنده را مدیریت می کند.

شاید برای شما سوال شده باشد که چگونه مجموعه آراد برندینگ می تواند به طور همزمان تولید محتوا دو هزار مشتری را برعهده بگیرد؟

یقینا مدیریت تولید محتوا دو هزار مشتری که هر کدام چندین سایت دارند کار سختی است اما با کمک واحد R&D و سیستم اتوماسیون این کار آسان می شود، به گونه ای که ما می توانیم با این سیستم صد هزار مشتری را هندل کنیم.

 تحقیق کلید واژه

یکی از زیر مجموعه های واحد تولید محتوا بخش تحقیق کلید واژه است.

مشتری های شما در گوگل با چه کلید واژه ای به دنبال محصول شما می گردند و چه عبارتی سرچ می کنند؟

واحد تحقیق کلید واژه آراد تحقیق می کند و کلید واژه های شغل شما را پیدا می کنند، و بعد در واحد عنوان ساز کلید واژه ها تبدیل به عنوان می شوند.

واحد پیگیری و شکایات

یکی دیگر از زیر مجموعه های واحد پشتیبانی واحد پیگیری و شکایات است.

گاهی پیش می آید شما می خواهید تغییراتی در سفارش خود انجام دهید واحد پیگیری تغییرات شما را ثبت و اعمال می کند.

گاهی ممکن است شما شکایتی داشته باشید ما واحد رسیدگی به شکایات داریم و این واحد به شکایت شما رسیدگی می کند.

 واحد فروش و مشاوره

گفته شد که مجموعه آراد از سه بخش کلی تشکیل شده است

۱- واحد پشتیبانی.

۲- واحد فروش و مشاوره.

۳- واحد تحقیق و توسعه یا واحد R&D .

هر فردی که می خواهد وارد دنیای تجارت شود باید پاسخی برای سوالات زیر پیدا کند

۱- بر روی چه محصولی تجارت کنم؟

۲- چگونه مشتری پیدا کنم؟

۳- محل سکونت مشتری من کجاست؟

۴- چه کارهایی باید انجام دهم تا مشتری به من اعتماد کند؟

۵- چگونه پول را از مشتری دریافت کنم؟

۶- چگونه بدون سرمایه تجارتم را شروع کنم؟

۷- چگونه اعتماد تامین کننده را جلب کنم تا پس از فروش محصول به مشتری پول او را پرداخت کنم؟

واحد فروش و مشاوره به تمام این سوالات و سایر سوالاتی که برای تجار تازه کار پیش می آید، پاسخ می دهد.

یکی از عواملی که باعث می شود افراد جرات ورود به تجارت را نداشته باشند، سوالات و شبهاتی هست که در ذهن آنهاست و چون مرکزی نیست که به شبهات آنان پاسخ دهد، می ترسند وارد تجارت شوند.

واحد فروش و مشاوره مجموعه آراد پاسخگوی هرگونه سوال و شبهه در مورد شروع تجارت است فقط کافیست شما با مشاوران تجاری آراد ارتباط بگیرید و سوالات خود را از آنها بپرسید.

مجموعه آراد تنها شرکت در ایران است که در زمینه پرورش تاجر فعالیت می کند، یعنی افراد در مجموعه آراد صفر تا صد تجارت را به صورت رایگان می آموزند و آموخته های خود را عملیاتی و اجرایی می کنند و در نهایت به یک تاجر موفق تبدیل می شوند.

واحد تحقیق و توسعه یا واحد R&D

واحد R&D بعد از تحقیق ساختارهایی ایجاد و اجراء می کند تا شما در تجارت تان موفق باشید.

سایت araddoc یکی از نمونه کارهای موفق واحد R&D است.

واحد تحقیق و توسعه مجموعه آراد فضا و بستری را برای تجار تازه وارد کم سرمایه ایجاد کرده است که می توانند کالایی که موجودی ندارند را بفروشند و بعد با پولی که از فروش آن به دست می آورند، کالا را بخرند و تحویل مشتری دهند.

تفاوت آموزش های مجموعه آراد با سایر شرکت های تجاری

اولین تفاوت آموزش های مجموعه آراد با سایر شرکت های تجاری رایگان بودن آموزش ها است.

مجموعه آراد تمام آموزش های خود را به صورت رایگان بر روی سایت خود قرار می دهد و همه می توانند از آن استفاده کنند در حالی که سایر شرکت های تجاری آموزش های خود را در قالب پکیج به اعضاء خود با مبالغ بالا می فروشند.

دومین تفاوت داشتن مشاور اختصاصی است.

شما زمانی که وارد مجموعه آراد می شوید از ابتدا آموزش خود را زیر نظر یکی از مشاوران تجاری مجموعه آراد شروع می کنید و آن مشاور تا رسیدن به موفقیت کامل در کنار شماست در حالی که سایر شرکت های تجاری برای هر بار مشاوره از شما وجهی دریافت می کنند.

سومین تفاوت داشتن برنامه اختصاصی است.

مجموعه آراد با توجه به محل سکونت و توانمندی و پتانسیل افراد و سایر عوامل برای تک تک اعضاء خود یک برنامه جداگانه و اختصاصی دارد در حالی که سایر شرکت های تجاری یک برنامه را طراحی می کنند و آن را به تمام مجموعه خود می فروشند.

ده هزار محصول تجاری

ما بیش از ده هزار محصول تجاری داریم که می توان بر روی هر کدام از آنها کار کرد و موفق شد، مهم این است که از بین ده هزار محصول کدام مناسب شماست.

بعضی مواقع اگر یک فرد به فعالیت خود در یک محصول تجاری گمنام بپردازد بسیار موفق تر از آن است که بخواهد بر روی یک محصول تجاری مشهور کار کند.

شما اگر می خواهید در تجارت تان موفق باشید نیاز به مربی دارید، مربی هایی که اول خودشان موفق باشند و بعد راه های رسیدن به موفقیت را به شما آموزش دهند.

مربی هایی که در کنار شما باشند و شما با آنها به طور مستقیم یا اینترنتی در ارتباط باشید.

مجموعه آراد پر است از مربیانی که خود تاجر موفقی هستند و می خواهند شما را هم در تجارت تان به موفقیت برسانند.

مجموعه آراد به شما توصیه می کند ابتدا رزومه مجموعه را دقیق مطالعه کنید و با دو هزار تاجری که از طریق مجموعه آراد وارد تجارت شدند ارتباط بگیرید و از آنها در مورد کار مجموعه آراد تحقیق کنید و در آخر اگر علاقه مند به تجارت و آموزش تجارت بودید با مجموعه آراد ارتباط برقرار کنید.

به اعضاء و تجار مجموعه آراد توصیه می شود که دقیق به حرفهای مشاوران گوش فرا دهند و به توصیه آنان عمل کنند تا به موفقیت برسند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.2 پاسخ
  1. Avatar
    مسعود خانی گفته:

    سلام متاسفانه مادرتجارت خارجی بزرگترین مشکلی که داریم عدم شناخت بازارهای اطراف نیازشون و روانشناسی بازارهای هدفه باید بازارهدف را کاملا روانشناسی کرد تا بتوان میزان تاثیر گذاری تبلیغات نوع ،روش،رنگ وابسته بندی هر منطقه وبطور ریزتر بررسی کردمی توان بطوربا این شناخت حتی برای بازار هدف نیازجدیدی ایجاد کرد یک زمان در ایران پیتزا معنی نداشت ولی امروز نمیتوان نبودن امرا تصور کرد ولی با ذایقه وخواست ایرانی باید در بازارها اول نیازرا ایجاد کرد دوماً فرهنگ نژاد ذایقه سلیقه اونهاراروانشناسی کرد شاید رنگ سبز برای منطقه بسیار جلب توجه کنه ولی در منطقه دیگه این رنگ تنفر اورباشه

    پاسخ