📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

استراتژی فکری در قیام اقتصادی + فیلم

در قیام اقتصادی باید به فکر بردن جنگ باشید و این مستلزم داشتن استراتژی فکری و مشاوره های دلسوز است که شما را برای این امر راهنمایی کنند.

تقسیم عادلانه غنایم تنها راه حفظ قوا

اگر بتوانید قوایی که شما را رشد می دهند بشناسید، بعد از موفقیت، غنایمی به دست می آید، باید آن غنایم را به صورت عادلانه بین قوایتان تقسیم کنید؛ تا قوایتان به شما وفادار بمانند.
این نکته بر گرفته از سخنان امیرالمومنین علی علیه السلام است که می فرمایند :” یکی از حقوق مردم بر حاکم این است که زمانی در جنگ به پیروزی رسیدند، حاکم غنایم را عادلانه بین مردم تقسیم کند “.
ممکن است قوایی که برای شما پولسازی می کنند، محتوای سایت تان باشد که جان ندارد یا انسان جانداری باشد که عضو مجموعه شماست.
یک تاجر حق ندارد تمام سود خود را صرف زندگی شخصی خودش کند؛ چون در رسیدن به موفقیت کسانی او را یاری کردند، پس باید بخشی از سود را به آنها اختصاص دهد.

 آنالیز محتواهای سایت

شما باید محتواهای سایت تان را آنالیز کنید و ببینید کدام محتوا برای شما مشتری بیشتری جذب می کند، آن محتوا را هر چند روز یکبار به روز رسانی کنید و مطالب جذاب تری به آن اضافه کنید.
راه به دست آوردن نیروی قوی در اینترنت
اگر می خواهید در فضای مجازی نیروی قوی داشته باشید باید دو کار کنید
۱- نیروی جدید و تازه نفس به نیروهای قبلی اضافه کنید.
۲- نیروهای قدیمی را روحیه دهید و قوی کنید.
این دو کار استراتژی شما در نیروهای خودی است.

استراتژی در نیروهای دشمن

استراتژی شما در نیروهای دشمن باید این گونه باشد
۱- رجز خوانی کنید تا دل دشمن را خالی کنید.
می دانید که مهمترین جنگ اقتصادی دنیا در اینترنت است و کاربران اینترنت سایت های شما را نگاه می کنند؛ آیا شما در سایت تان رجز خوانی کردید که بازدید کننده سایت تان بترسد که با غیر شما کار کند؟
باید کاری کنید که بازدید کننده سایت تان با خودش بگوید اگر با فلان مجموعه معامله نکنم بدبخت می شوم.
نباید در رجز خوانی دروغ بگویید و مردم را فریب دهید، در این صورت شما حقه باز هستید.
باید ویژگی ها و امتیازاتی که دارید را نمایش دهید؛ اگر نقاط قوت شما برجسته باشد مشتری جرات نمی کند با شما معامله نکند.

رجز خوانی در جنگ ها چند فایده دارد

الف- موجب رعب و وحشت در دل دشمن می شود.
ب- موجب تضعیف عقاید دشمن می شود.
ج- دل دشمن را نسبت به فردی که رجز می خواند نرم می کند.
بنابراین اولین کاری که در جنگ اقتصادی برای مغلوب کردن دشمن باید هر تاجری انجام دهد این است که رجز خوانی کند.
رجز خوانی در سایت شامل نمای سایت، تیزر، جایگاه سایت در صفحات گوگل می شود.
۲- تولید محتوای صحیح داشته باشید.
بعد از رجز خوانی باید تولید محتوای صحیح داشته باشید؛ تولید محتوای صحیح مثل فرو کردن خنجر در قلب دشمن در میدان جنگ است؛ یعنی اگر مشتری آن چیزی که دنبالش بوده است را در سایت شما پیدا کند مثل این که شما شمشیرتان را در قلب او فرو کردید و او را مغلوب خود کردید.

آراد برندینگ اتاق فکر جنگ اقتصادی

هر کدام از شما تاجر محصولی هستید و در حال نبرد با رقبای خود هستید، اتاق فکر جنگ شما دفتر مرکزی آراد برندینگ است و اساتید دفتر مرکزی مشاوران جنگ اقتصادی شما هستند که راهنمای شما برای پیروزی در جنگ اقتصادی هستند.

تعداد تجار مجموعه آراد دو هزار نفر است که این تعداد هر روز در حال افزایش است؛ مسلما اساتید مجموعه آراد نمی توانند به تک تک دو هزار نفر برای پیروزی در جنگ اقتصادی مشاوره دهند، چون تعداد حوزه های نبرد زیاد است و اختصاص به یک میدان خاص ندارد؛ در نتیجه نیاز است خود شما فکر کنید و برای پیروزی بر رقبا با فکر خود حرکت کنید.
بنابراین مسئله استراتژی فکری، اینکه چگونه رجز بخوانید؟ چگونه قلب مشتریان را به خودتان مایل کنید که سمت دیگران نروند؟ اینها مسائلی نیست که تنها اساتید آراد بر روی آن فکر کنند، نیاز به همراهی شما هم دارد.
افرادی که در دفتر مرکزی آراد برای شما تولید محتوا می کنند، انسان های استثنایی و متفکری نیستند، بلکه آنها کمی از عوام مردم بیشتر می فهمند و برای شما دلسوزانه محتوا تولید می کنند.
درد امروز ما درد تفکر و استراتژی است؛ اگر شما به میدان بیاید و آراد برندینگ را یاری کنید، رشد آراد بیش از ده برابر می شود.
آراد برندینگ نمی تواند همه بار فکری شما را بردارد چون آنقدر نیرو ندارد که بخواهد در همه حوزه ها فکر کند و چاره ای بیندیشد تا مشکلات تجارت شما را حل کند.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


2 پاسخ
 1. Avatar
  لاله گفته:

  سلاااام. و دروووود. بر ریس بزرگوار
  جناب رئیس.همانطور که شما با ما صادق هستید،بدانید ما فقط صدای شما رو بشنویم، اون سهمی که در این جنگ داریم رو داریم اجرا میکنیم، خیلی وقتها زخم میخوریم خیلی وقتها پیروزیم. خیلی بالا و پایین میرویم در امواج این اقیانوس بزرگ،…اما شیرین این زندگی . اونچیزی که ما برای اون زنده ایم. اول عشق این جنگ دوم رسالت آرمان هایی است که با آراد گره خوردیم.انشاءالله که خداوند مهربان هم توفیق بدهد در این عرصه یک نابودگر حقیقی باشیم. پایدار باشید

  پاسخ
 2. Avatar
  سید رعنا صادقی گفته:

  بررسی شیوه تقسیم بیانگر وجود اصل تقسیم غنایم بر اساس نیازهای اقتصادی جامعه اسلامیه

  پاسخ