📺️ پخش زنده آرادبرندینگ ثروتمند شدن با تجارت و صادرات را به شما می آموزد.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

افزایش فروش انواع کفش

همه به کفش احتیاج دارند و اغلب ما چند جفت بیش از آنچه مورد نیازمان است، داریم. چگونه می توانید کفش هایی را به افرادی که نیاز ضروری به آن ها ندارند بفروشید؟ چه راهی برای افزایش فروش انواع کفش سراغ دارید؟ چه در فروش حضوری و چه به صورت آنلاین، پاسخ یکی است : تخصص و لبخند.
این دو مورد باعث می شود تا مشتریان جدید تبدیل به مشتری های ثابت و وفادار شوند و موفقیت کسب و کار شما را تضمین کنند.در این مطلب ما چند روش موثر برای افزایش فروش انواع کفش را به شما معرفی می کنیم.

بیشتر بخوانید: تجربیات آرادی های موفق

افزایش فروش انواع کفش

۱-محصول خود را بهتر از مشتری خود بشناسید.
پیش از ارتباط مستقیم با مشتری باید تخصص لازم را کسب کنید. فقط کفش را به آن ها نشان ندهید. بلکه به آنها کمک کنید تا چیز جدیدی درباره محصول بیاموزند. از چه موادی ساخته شده است؟ از چه چیزی الهام گرفته شده است؟ برای کدام فصل مناسب است؟

۲-با مشتری و مصرف کننده خود آشنا شوید.
با گذشت زمان ، شما به آرامی قادر خواهید بود انواع مشتری را بشناسید. می توانید خریدار واقعی را از فردی که بی هدف در حال پرسه زدن در فروشگاه است تشخیص دهید. از آن ها سؤال کنید و با آن ها آشنا شوید.
با هدف ملاقات با هر مشتری که وارد فروشگاه می شود، به او لبخند بزنید و رابطه برقرار کنید. یک ثانیه برای ارزیابی فروشگاه به آن ها اختصاص دهید و سپس بپرسید که روز آنها چگونه می گذرد و چگونه می توانید کمکشان کنید.
۳-از مصرف کنندگان به نام و مشهور خود مثال بزنید.
همه ما می خواهیم شیک ، خوشتیپ و جذاب به نظر برسیم. و اغلب در حال رصد سبک زندگی افراد مشهور و مورد علاقه مان هستیم.

اگر بگویید که مثلاً یک فوتبالیست یا یک هنرمند مشهور این کفش هارا می پوشد، روی افزایش تمایل به خرید تاثیرگذار خواهید بود.

۴-احساس فوریت را ایجاد کنید.
باید بتوانید به مشتری دلیلی برای خرید بدهید. مثلا گفتن جملاتی مثل موجودی این مدل رو به اتمام است و یا تخفیف ما به زودی به پایان می رسد یکی از از روش های فروش انواع کفش است. با ایجاد حالت اضطرار زمان تصمیم گیری مشتری کوتاه تر می شود.
۵-فرآیند فروش را پایان دهید.
خاتمه موفق فرآیند فروش از مهم ترین روش های افزایش فروش انواع کفش و تکرار خرید مشتری است.

یادتان باشد که از مشتری خود بخاطر خریدش تشکر کنید. به آنها کارت ویزیت بدهید ، درمورد هرگونه آگهی تبلیغاتی در آینده به آنها اطلاع دهید و به آنها بگویید که اگر مشکلی دارند ، باید برگردند وبه شما مراجعه کنند و شما می توانید کاری را انجام دهید تا مطمئن شوید که آن ها راضی و خوشحال هستند.

دفعه دیگر که آنها به یک جفت کفش احتیاج دارند یا زمانی که دوستانشان به توصیه در مورد خرید کفش نیاز دارند ، نام شما اولین چیزی است که به یاد می آورند.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.
💰 ما برای شما کسب درآمدی بالاتر را به صورت واقعی ضمانت می دهیم.
📲 جهت کسب اطلاعات بیشتر نام شهرتان را در واتساپ به ۰۹۱۲۰۵۰۴۳۵۲ ارسال نمایید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ