📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
🌟 جایزه بهترین پاسخ ۶ محتوای فارسی رایگان
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
🎁 به بهترین سوال در هر روز ۱۰ محتوای فارسی رایگان و به بهترین پاسخ برای هر سوال ۳ محتوای فارسی رایگان جایزه داده می شود.
💎 در گروه تلگرام آرادی ها هر روز یک سوال پرسیده می شود و به بهترین پاسخ ۱۰ محتوای فارسی رایگان هدیه داده می شود.
💰 برندگان جوایز روز - با ما انس بگیرید.

استراتژی مهم در آرادبرندینگ + فیلم

یکی از مهم ترین استراتژی ها در آرادبرندینگ افزایش تعداد اعضای مجموعه است زیرا آراد معتقد است که لشکری پیروز میدان می شود که تعداد اعضایش بالا باشد.

انتقاد بر مجموعه آراد برندینگ

بعضی از افراد بر آراد انتقاد می کنند که آراد برندینگ به دنبال افزایش اعضای مجموعه خود است.
این افراد دچار کج فهمی در استراتژی آراد برندینگ شده اند؛ اگر این افراد به درستی استراتژی آراد را درک می کردند هیچ وقت چنین انتقادی نمی کردند.
آراد به دنبال ریشه کن کردن فقر در ایران و سپس جهان است؛ اما توان اعضایش محدود است و هر نفر نمی تواند به جای ده نفر کار کند، لذا مجبور است تعداد اعضای خود را افزایش دهد.

 راه حل چیست؟

مجموعه آراد برای رسیدن به هدفش دو راه حل بیشتر ندارد
۱- تعداد اعضای خود را افزایش دهد.
۲- اعضای قدیمی را به روز رسانی کند تا قویتر عمل کنند.
بنابراین سعی کنید مجموعه آراد را به جذب نیروی جدید متهم نکنید، چون این استراتژی مدیران آراد از گذشته تا کنون بوده است و این نقد از گذشته بر ما وارد بوده است.
گام اول در جنگ، داشتن لشکر با تعداد نیروی زیاد است؛ و کشور ما در حال جنگ اقتصادی با دنیاست، نشانه آن تحریم های ظالمانه و فلج کننده ای است که هر روز بر کشور ما تحمیل می شود؛ مجموعه آراد به این نکته رسیده بخاطر همین هر روز در حال عضوگیری جدید برای مجموعه خود است تا اقتصاد کشور را زنده نگه دارد.

تعیین استراتژی

گام دوم مشخص کردن استراتژی است.
زمانی که استراتژی مشخص می شود، موقعیت های مختلف هم مطرح می شوند که یکی از آن موقعیت ها ” شناخت دشمن ” است.

مکان جنگ

یکی از نکاتی که فرماندهان جنگ وقتی می خواهند لشکر را حرکت دهند به آن فکر می کنند ” محل وقوع جنگ ” است؛ و یک رزمنده باید دقت کند که در روز جنگ در میدان جنگ حضور داشته باشد.

در روز عاشورا سال ۶۱ قمری که امام حسین به شهادت رسیدند، افرادی بودند که امام حسین را دوست داشتند اما آن روز در کربلا حضور نداشتند، لذا نتوانستند به کمک امام بیایند و برای او مثمر ثمر باشند.
بنابراین تشخیص مکان جنگ بسیار مهم است و متاسفانه ۹۰% از کارخانه داران نتوانستند تشخیص دهند که محل وقوع جنگ اقتصادی در اینترنت است و آن را در جاهای دیگر مثل بیلبورد شهری، تبلیغات در صدا و سیما و جراید جستجو می کنند.
آیا اگر فردی به هزار تن گندم نیاز داشته باشد برای پیدا کردن مشتری سراغ دیدن تبلیغات صدا و سیما می رود یا در اینترنت به دنبال کلی فروش گندم می گردد؟
اگر کسی زمان و مکان جنگ اقتصادی را نشناسد، مانند کسی است که میوه را نارس از درخت چیده است.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.2 پاسخ
  1. Avatar
    اکرم گفته:

    برعکس اش فراواناست توجامعه امروز، آراد اگر خیلی از مسائل برای مشتری خود از اول روشن کند. مطءما کمترضرر می‌کند. درضمن خیلی ها از مارک اسم آراد در جاهای غیراز مرکزیت دارند یسری سو استفاده می‌کند چخوب بود متوجه باشند….

    پاسخ