🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

توصیه های مهم آرادبرندینگ برای صادرات + فیلم

برای صادرات همیشه نیاز نیست که حتما LC باز کنید بلکه گاهی می توانید از گارانتی های بانکی استفاده کنید که معامله شما را بسیار ساده تر و سریعتر انجام خواهد داد.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
توصیه های ضروری آراد برندینگ برای صادرات

بانک به شما خط اعتباری می دهد حالا اینجا میربیزنس بانک ما کار نمی ‌کند و اگزین بانک کارش را انجام می‌ دهد و این فرق می ‌کند، اگزین بانک با بانک پارسیان توافق می کند و مشتری شما در اگزین بانک LC اش را باز می کند و LC اش به بانک پاسارگاد ابلاغ می شود، بانک پاسارگاد مجبور است که بگیرد و نمی ‌تواند آن را ریجکت کند.

بانک‌ گارانتی و میربیزینس بانک

حالا برای اینکه از آن استفاده کنید و به مشکل نقل و انتقال پولی هم نخورید یک تکنیک کوچک دارد، به جای اینکه شما LC بگیرید اصطلاحاً بانک‌ گارانتی بگیرید.

یعنی شما با مشتری توافق می کنید که من یک بانک گارانتی از شما می ‌گیرم که اولاً صدور هزینه LC برای شما کمتر شود دوماً تکرار پذیر باشد چون بانک گارانتی یک دوره یک ساله دارد و در این دوره یک ساله یا دوره زمانی که مشخص شده است هر چند باری که برای آن کالا بفرستید لازم نیست پول بزند فقط هر موقع که وارد اختلاف شوید آن را به عنوان ضمانت از او می گیرید.

 اینجا به درد شما می‌ خورد اما در زمان‌ های دیگر می‌ گویید این ضمانت را به من بدهید و آن ضمانت پشت حساب شما می آید بعد شما کالا را برایش می فرستید و او پول را برای شما واریز می کند و دوباره پول می زند و شما کالا را برای او می فرستید.

اما اینجا اگر شما اگر اشتباه کنید و مستقیم سراغ میربیزنس بانک بروید میربیزینس حتی جواب سلام شما را هم نمی‌ دهد اما اگر سراغ اگزین بانک روسیه بروید اگزین بانک به شما خدمات را می ‌دهد علاوه بر این مشتری شما هم که در روسیه زندگی می‌ کند اگزین بانک را معتبرتر از میربیزینس بانک می‌ داند، اگزین بانک روسیه حتی در کشورهای اروپایی هم شعبه دارد و خدمات خیلی خوبی می دهد و خیلی خوب می شود از آن استفاده کرد.

تکنیک های صادرات

ما آرادی ها به دنبال این هستیم که تکنیک‌ هایی را به شما یاد بدهیم که تجربه کردیم و کسی هم در مورد آنها نمی داند و کار نکرده است، می‌ خواهیم این ها را به شما یاد بدهیم چون تاجر ممتاز بودن صرفاً با روش‌ های معمول نمی ‌شود بلکه باید زرنگ باشید، از مسیرهایی پول‌ هایی به دست بیاورید که برایتان فضایی ایجاد کند و بتوانید بهترین صادرات را انجام دهید.

ممکن است خیلی از جاها این آموزش ‌ها را داشته باشد که مثلاً FOB چیست، ما هم این ها را می گوییم چون مجبور هستیم که بگوییم یا در مورد خیلی از چیزهای دیگر مجبور هستیم که بگوییم اما اینجا هم چیزهایی که ما می ‌دانیم و کار کردیم را قطعاً خیلی از تجار به شما نمی گویند چون خط اعتباری ۱۰، ۲۰ یا ۵۰ میلیون یورو است به محض اینکه خط باز شود این ها تصمیم می گیرند که خودشان از این خط استفاده کنند و متاسفانه یکسری از تجار این اخلاق بد را دارند و نمی گویند.

خط را خودشان استفاده می کنند و اجازه نمی ‌دهند که کسی هم متوجه شود و رسانه‌ هم چیزی در موردش نمی گوید شما هم مطلع نمی شوید در صورتی که شما مشتری دارید و می توانید از این خط استفاده کنید و راحت پول بگیرید و معامله تان را انجام دهید اما مطلع نمی شوید.

شروع کردن با آرادی ها

ما این تکنیک ها را می گوییم چون اولا به ما ضرری وارد نمی ‌شود و خط مال ما نیست دوما ما اصلاً بیزینس خودمان را داریم و سوما ما می ‌خواهیم شما هم تاجر شوید، ما صرفاً به دنبال منافع خودمان نیستیم باید شما را هم تاجر کنیم و شما را هم وارد عرصه کنیم.

فرصت هایتان را از دست ندهید اگر امروز با ما آرادی ها شروع کردید فرصت دارید ولی اگر شروع نکردید بعدها هزینه شنیدن این حرف ‌ها و شروع کردن با ما بیشتر خواهد شد.

کسانی که پنج سال پیش با ما شروع کردند ما به آن‌ ها می‌ گفتیم که شروع کنید و کارها را از پیش ببرید الان هزینه‌ ها کمتر از چند سال آینده است، راحت تر می توانید به ما دسترسی پیدا کنید، بهتر می توانید رشد کنید و فضا خالی تر است ولی آن ها متوجه نبودند.

ارزش اینکه یک نفر بتواند تجارت کند آنقدر در دنیا مورد تقاضا است که در ایران اصلا به آن توجه نمی کنند. می توانید از این فرصت ها استفاده کنید و بهره کافی را ببرید.

سعی کنید زمان را از دست ندهید و بدانید ما لحظه به لحظه در حال پیشرفت هستیم و تا آنجایی که بتوانیم سعی می‌ کنیم به کارمان سرعت بدهیم و زمان را از دست ندهیم اگر امروز را به فردا بیاندازید مطمئن باشید که ضرر می کنید و بعضی وقت ها در آینده متوجه خواهید شد که چه چیزهایی را از دست می دهید و چه چیزهایی را ممکن بود به دست بیاورید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ