💬 می توانید آنلاین پاسخ سوالاتتان را بگیرید.

نکات مهم شروع تجارت + فیلم

نکات مهم در شروع تجارت می تواند دید فردی که به تازگی قصد ورود به این عرصه را دارد باز کند تا خیلی از ترس های ابتدای کار را نداشته باشد.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
بهترین راه حل برای تجار تازه کار

تجار تازه کار سوالات و دغدغه های زیادی نسبت به تجارت شان دارند، بهترین راه حل برای این افراد آن است که در کلاس های آنلاین مجموعه آراد برندینگ حضور داشته باشند.

در مرحله بعد فایل های اساتید که بر روی سایت آراد قرار دارد را دانلود کنند و با دقت گوش کنند و نکات مهم آن را یادداشت برداری کنند؛ اساتید و مشاوران مجموعه آراد سال ها سابقه تجارت در زمینه های مختلف دارند و می توانند بهترین راهنمای تجار تازه کار باشند.

در مرحله آخر اگر تجار تازه کار سوال داشتند و یا نیاز به مشاوره داشتند می توانند با مشاوران تجاری مجموعه آراد تماس بگیرند.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
اولین قدم برای شروع تجارت

پس از انتخاب محصول اولین قدم برای شروع تجارت در مجموعه آراد این است که تاجر باید به دنبال کسب اطلاعات جامع و کافی درباره محصول تجاری اش باشد.

اینترنت بهترین بستر برای کسب اطلاعات جامع و کافی درباره محصول تجاری است.

ارتباط با تامین کننده

سعی کنید زمانی با تامین کننده ارتباط برقرار کنید که مشتری به شما سفارش خرید داده باشد.
از ارتباط با تامین کننده فقط برای اطلاع از قیمت کالا بپرهیزید؛ همان طور که شما دوست دارید مشتری زمانی با شما ارتباط بگیرد و قیمت محصول تان را بپرسد که واقعا قصد خرید دارد، تامین کننده ها هم دوست دارند شما زمانی با آنها ارتباط بگیرید که واقعا قصد خرید دارید.

سعی کنید در معاملات چند ماه اول تان با تامین کننده های اصلی ارتباط برقرار نکنید؛ زیرا شما تازه کار هستید و هنوز آداب گفتگو تجاری را به خوبی نیاموختید و همین مسئله موجب آزار و اذیت تامین کننده اصلی می شود و در دفعات بعد مایل نیست با شما ارتباط برقرار کند؛ یا اگر ارتباط بگیرد شما را همان تاجر تازه کار فرض می کند، در حالی که ممکن است شما یکی از تجار موفق و بزرگ در حرفه خود شده باشید.

اعتماد به تامین کننده

برای اعتماد کردن به تامین کننده باید درباره او تحقیق کنید که آیا او واقعا تامین کننده است؟ ساختار تولید دارد؟ از مشتریان دیگر تامین کننده درباره کیفیت محصول و روش معامله با او سوالاتی بپرسید.

بهترین راهکار برای برندسازی اینترنتی

بهترین راهکار برای برندسازی اینترنتی این است که شما بر روی یک یا حداکثر دو محصول کار کنید و از فعالیت بر روی چند محصول در آغاز تجارت پرهیز کنید؛ چون وقتی شما همزمان بر روی چند محصول کار می کنید باید انرژی و وقت و تمرکزتان را بین آن چند محصول تقسیم کنید و این باعث می شود در بلند مدت خسته شوید و نتوانید موفق شوید.

کلید واژه ها و عنوان ها

زمانی که ابتدا فعالیت سایت تان است می توانید برای تولید محتوا از عنوان های هفت کلمه ای و کلید واژه های سه کلمه ای استفاده کنید.

باید کلید واژه ها و عنوان های شما تجاری باشند؛ بعضی از تجار در تولید محتوا از کلید واژه ها و عنوان های غیر تجاری استفاده می کنند و انتظار دارند این کلید واژه های غیر تجاری باعث جذب مشتری شود.

مدت زمان جذب مشتری توسط سایت

اگر شما از طرح شتاب مجموعه آراد استفاده نکنید، در سایت های فارسی زبان بین ۱۰۰ تا ۱۲۰ روز و سایت های انگلیسی زبان ۱۸۰ روز طول می کشد تا اولین مشتری با شما تماس بگیرد؛ و اگر شما از طرح شتاب استفاده کنید این زمان نصف می شود.

چه چیزی مشتری آور است؟

باید بدانید که سایت تنها برای شما مشتری آور نیست بلکه تبلیغات صحیح برای شما مشتری آور است.

انواع روش های تبلیغی

برای تبلیغ یک محصول چند روش وجود دارد
۱- نصب بنر و بیلبورد.
۲- تبلیغ رادیویی و تلویزیونی.

۳- پخش تراکت.
۴- حضور در نمایشگاه.
۵- تبلیغ اینترنتی.
هر تاجری به دنبال این است که با کمترین هزینه بیشتری منفعت را ببرد؛ لذا بهترین روش تبلیغ در میان انواع روش های تبلیغاتی، تبلیغ اینترنتی است چون هم هزینه آن نسبت به سایر روش ها کمتر است و هم تعداد افراد بیشتری تبلیغ شما را مشاهده می کنند و هم محدودیت ندارد و تبلیغ شما به واسطه اینترنت در کل جهان پخش می شود.

با کارتان زندگی کنید

زمانی که قرار است هزینه های زندگی شما و بعضی از وابستگان شما از طریق کسب و کارتان تامین شود، پس باید بیشترین زمان را برای کارتان بگذارید و اولویت اول زندگی تان کسب و کار شما باشد.

سخن آخر

تجارت یکی از اموری است که نیاز به آموزش دارد و تاجر از ابتدا باید تحت نظر استاد و مشاور تجارتش را شروع کند؛ در مجموعه آراد بهترین اساتید و مشاوران تجاری گرد هم جمع شده اند تا راهنما و مشاور شما باشند و شما را به موفقیت های وصف ناپذیری برسانند؛ شما می توانید با ارتباط برقرار کردن با مجموعه آراد از این مشاوران بهره مند شوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.1 پاسخ