صفر تا صد تجارت

تاجر بند رخت علی اکبر محمدی: تمام موفقیتم را مدیون آراد برندینگ هستم

علی اکبر محمدی که اصالتا افغان می‌باشد به گفته خودش بعد از آشنایی با شرکت آراد برندینگ در سال 94 که از طریق حضور در کلاس‌های رباتیک آراد به وقوع پیوست وارد حوزه برندینگ شد.
محمدی که در زمینه تجاری محصولات سلولزی، منجمله دستمال کاغذی و همچنین محصولات فلزی فعالیت می‌کند در مصاحبه با خبرنگار ما می‌گوید: شرکت آراد برندینگ از ابتدای کار تجارت و بیزینسم، تمام قد و با تمام امکانات خود، بنده را راهنمایی و یاری کرد و در‌واقع از صفر تا صد کار در کنار من بوده‌ است.

مدیون آراد هستم
وی خاطر نشان می کند که آراد ایشان را با اصول علم تجارت آشنا کرده و سپس با آموزش‌های تخصصی و دقیق اساتید فن، زمینه ساز موفقیت ایشان بوده است و به همین دلیل معتقد است تمام موفقیت کاری خود را مدیون آراد است.
این صادرکننده موفق هم اکنون با بهره بردن از امکانات سایت‌های داخلی و فارسی زبان توانسته‌ است محصولات قابل صدور را به کشور‌های پاکستان، افغانستان، عراق، عمان، ارمنستان، تاجیکستان، و قزاقستان صادر نماید.

مدیون آراد هستم
علی اکبر محمدی معتقد است یکی از سخنرانی‌های ریاست شرکت آراد برندینگ راه و روش زندگیش را تغییر داده است.
این آرادی موفق به کسانی که تجارت و ورود به مجموعه آراد را جزو برنامه‌های آینده خود قرار داده‌اند توصیه کرد: این افراد باید زودتر کارشان را در هر زمینه‌ای که می خواهند فعالیت کنند شروع کنند.
در خاتمه این گفتگو محمدی از تمام مجموعه آراد برندینگ و خصوصا از مهندس شعبانی، مهندس قربانی، مهندس زیارکلائی و مهندس نظام پرور بطور ویژه تشکر و قدر‌دانی کرد.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ