📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

شروع صادرات را چگونه انجام دهیم + فایل صوتی

تجارت کردن مانند پازلی است که هر بخش آن شکل مربوط به خود را دارد، یعنی برای هر محصول و خدمات و هر شخصی تجارت کردن متفاوت است.

 

مبانی مهم و روش تجارت کردن به صورت کلی :

مواردی که امروز برای شما اهمیت پیدا می کند و معنا دارد ممکن است برای یک تاجر دیگر معنایی نداشته باشد، به عنوان مثال شما کالایی دارید که به صورت زمینی برای یکی از کشورهای همسایه صادر می شود ولی فرد دیگری کالایی دارد که به مسیرهای دورتری صادر می گردد.

بعضی از کالاها به صورتی که است که دارای حجم و وزن کمی است و به صورت هوایی صادر می شود ولی محصولات و کالاهایی هم وجود دارد که حتی یک مورد از آن هم به عنوان نمونه نمی تواند به صورت هوایی ارسال شود و حتما باید از راه های زمینی صادر شود.
مانند محصولاتی مثل مبلمان و … که همگی باید با کانتینر ارسال شود، پس هر کدام از این ها معنای خاص خود را دارد و اینکه بگوییم معنا و مفهموم تجارت به صورت کلی به چه معنایی است، قابل بیان نمی باشد.اما چیزی که به عنوان یک تاجر خارجی باید بدانید این است که در مذاکره چگونه رفتار کنید و … که در ویدئوهای طرح شتاب که در آپارات موجود است و به تعداد 25 عدد است که می توانید این ویدئوها را مشاهده کنید چرا که کمک زیادی به شما می کند.

در حین تماشای آنها باید در هر دوره مشاوره بگیرید و در کلاس ها شرکت کنید، زمانی که می خواهید در دانشگاه رشته تحصیلی را ادامه دهید قبل از آن روزانه ده ساعت درس می خوانید تا در کنکور کامیاب شوید.
پس از آن در دانشگاه سال های طولانی باید روزانه 8 ساعت کلاس را بگذرانید و در در منزل هم مطالعه داشته باشید تا به عنوان مثال مهندس یا دکتر شویدولی حاضر نیستید برای تاجر شدن روزانه در نوبت عصر سه الی 5 ساعت زمان بگذارید و فنون تجارت کردن را یاد بگیرید؟
همیشه به دنبال اصول اصلی و مطالب خلاصه وار نباشید، مگر تجارت کردن به همین سادگی است، در صورتی که وقت بگذارید واقعا انسان قوی در عرصه تجارت می شوید، در غیر این صورت مانند کسی است که فقط در پی تلف کردن زمان و هزینه خویش برای امور بیهوده است.تاجرانی که اصلا زمانی نمی گذارند تا آموزش های آراد را مشاهده کنند و در مورد آنها اطلاعات درست و صحیح کسب کنند به هیچ وجه نمی توانند موفق شوند.
کسانی که سال هاست با مجموعه آراد کار می کنند و واقعا تجارت های بسیار کلان و پر سودی داشته اند می دانند که تنها شرکت معتبر در ایران برای ایجاد زمینه تجارت و صادرات بین المللی آراد و گروه حرفه ای آن است.تاجران موفق آراد همان کسانی هستند که نکته به نکته آموزش ها را پشت سر گذاشته اند و به آن عمل کرده اند تا به چنین موفقیت های دست پیدا کرده اند.
هیچ جای دنیا این طور نیست که تجارت مانند آمپولی باشد که به شما تزریق کند و تاجر شوید، پس باید سعی و تلاش داشته باشید و با توجه به صحبت های کارشناسان آراد عمل کنید.به هیچ وجه تجارت کردن به اندازه لیسانس گرفتن و تاجر شدن سخت نیست و تنها در صورتی که شش ماه زمان بگذارید می توانید کار کنید و تاجر شوید.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


3 پاسخ
  1. Avatar
    حسن هدایتی شیرسوار گفته:

    اگر بخواهیم تولیدات تابلوهای تزیینی دیواری با سبکهای و تکنیک های مختلف را صادر کنیم کدام کشور مناسب تر است؟

    پاسخ