چگونه تجارت را شروع کنیم؟

برای شروع دو راه پیش رو دارید اول اینکه میتوانید در همایشهای حضوری آراد شرکت کنید ،سولات خود را بپرسید و در مورد برنامه ریزی و زمان بندی کار اطلاعات بدست بیاورید ویا از طریق راههای ارتباطی با مشاوران مجموعه تماس گرفته و در مورد اینکه چگونه کارتان را شروع کنید صحبت کنید.

چگونه محصول انتخاب کنیم؟

برای انتخاب محصول  اگر شما تولید کننده محصولی باشید مزایا و معایب محصولتان را بررسی کرده به شما میگوییم تا در آینده دچار مشکل نشوید اینها برای شروع کار در بازار صادرات لازم است.

ما در انتخاب محصول به شما کمک می کنیم تا بدانید اصلا قرار است چه محصولی را بفروشید که در مورد انتخاب محصول در فایلهای دیگری صحبت کردیم.

فایده ی تبلیغات چیست؟

حال نوبت به مراحل بعدی میرسد وبررسی می کنیم که این محصول چقدر بازار رقابتی دارد وبرای موفق شدن در آن باید چقدر هزینه تبلیغات شود مثلا در بازار صادراتی از حداقل ۳۰ میلیون  و در بازار داخلی از حداقل ۶ میلیون برای شروع کار باید هزینه شود واین بستگی دارد روی چه محصولی کار میکنیم که هزینه ی تبلیغات آن متفاوت است.

تبلیغات یعنی کاری کنیم  افرادی که دنبال محصول شما هستند بتوانند شمارا پیدا کنند.

این جزو صورت هزینه های کار شما است و سرمایه گذاری نیست .

مانند اینکه شما برای رفتن به یک سفر تجاری هزینه های رفت و برگشت آن را محاسبه می کنید .

شما ابتدا باید به این سفر بروید تا محصول خود را بفروشید و پول دریافت کنید .

مثلا رفت وآمد به کشور خارجی برای فروش فلان محصول ۶۰ یا ۷۰ میلیون هزینه دارد وبرای فروش در داخل هزینه های کمتری لازم است مثلا رفتن به تبریز و ارتباط گرفتن با یک مشتری ، البته همانطور که قبلا گقتیم کار ما به این شکل نیست یعنی مشتری با ما ارتباط میگیرد و به سمت ما می آید .

این یک مثال بود تا بدانیم برای هر کاری هزینه هایی وجود دارد.

اگر میخواهید شروع کنید و به این خود باوری رسیده اید که پیشرفت کنید ،باما ارتباط بگیرید و ما را از این تصمیم خود باخبر کنید تا به شما کمک کنیم.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 پاسخ
 1. ناشناس
  ناشناس گفته:

  سلام و احترام

  اولین رفیق خدا

  دومین رفیق اراد

  سومین اشنایی با فضای مجازی

  علم و فناوری به روز

  وقت و صبر بالا

  ۰۹۱۲۰۵۱۸۱۲۳

  پاسخ
  • ناشناس
   ناشناس گفته:

   چگونه وقتیمبلغ اولیه نداری میش وارد این مجموعه شد. ایامیشود یا اینکه اول باید اون جور کرد بد این قدم را برداشت. آیا راه دیگری است..؟

   پاسخ