📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
فروش کالا به مشتری

نحوه فروش کالا به مشتری به صورت تلفنی

نحوه فروش کالا به مشتری به صورت تلفنی چه تفاوتی با فروش آنلاین دارد؟ چگونه می توان از طریق تلفن مشتری را متقاعد کرد که از شما خرید کند؟ افزایش مشتری و روش های کسب رضایت مشتری را در این مقاله مطالعه کنید ولی ابتدا فیلم آموزشی زیر را مشاهده کنید.

شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چرا باید مشتری خرید خود را از ما انجام دهد و چرا نباید مستقیم به سراغ تامین کننده یا تولید کننده کالا برود؟ برای پاسخ به این سوال کافی است جلسه آموزشی زیر را مشاهده کنید تا یاد بگیرید که استاد زیارکلائی چگونه مشتریان شما را متقاعد می سازد تا از شما خرید کنند.

چگونه به مشتریان خود جنس بفروشیم؟
شاید این سوال برایتان جذاب باشد که فروش محصول سخت تر است یا خرید محصول؟ فرض کنید یک کالایی مثل یخچال وجود دارد. می خواهید یک یخچال معامله کنید. آیا فروش یخچال کار سختی است یا خرید یخچال؟
یقینا اگر پول داشته باشید همین الآن می توانید بروید یک یخچال بخرید. ولی برای فروش کمی کار سخت می شود. زیرا ابتدا باید مشتری یخچال را پیدا کنید و سپس او را متقاعد سازید تا از شما خرید کند.
لذا در ابتدا با یک مشکل اساسی روبرو هستیم و آن هم این است که:

از کجا مشتری پیدا کنیم؟

اگر می خواهید برای این سوال یک جواب واقعی پیدا کنید باید ابتدا به این سوال پاسخ دهید که مشتریان یخچال کجا هستند؟ یعنی در کجا به دنبال یخچال می گردند؟ شاید بگوئید در مراکز شهر ها. بله در قدیم اینگونه بود. ولی امروزه هرکس که بخواهد چیزی خریداری کند ابتدا سراغ اینترنت را می گیرد و از آقای گوگل می پرسد که یخچالی که من نیاز دارم کجاست؟
گوگل هم به او چندین نفر را نشان می دهد که فلان افراد از این مناطق ایران و جهان هستند که می خواهند چیزی که شما نیاز دارید را بفروشند.
پس برای کسب مشتری باید به سراغ گوگل و اینترنت برویم.
فروش کالا به مشتری

نحوه فروش کالا به مشتری چگونه است؟

پس از این که مشتری با شما ارتباط گرفت، حال باید با او صحبت کنید. نیاز نیست که از خودتان تعریف و تمجید کنید. فقط کافی است به سوالاتی که مشتری از شما می پرسد پاسخ دهید. البته پاسخ قانع کننده که به او کمک کند بهترین محصول را خریداری کند. اما چگونه؟

اگر هنوز فیلم آموزشی بالا را مشاهده نکردید باز هم تاکید میکنیم که ابتدا فیلم آموزشی را مشاهده کنید تا به همه سوالاتی که در ذهن شما است پاسخ داده شود.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


0 پاسخ