چگونه با مشتریان وارد مذاکره شویم؟ + صوتی

شما هر زمانی که می خواهید آغاز کار کنید به من یا هرکدام از مدیران می گویید که من با این شرایط با این مقدار بودجه می خواهم کار را شروع کنم.
با توجه به توان مالی و ظرفیت ها و مواردی که دور و بر شما وجود دارد اعم از تامین کنندگان شرایط محیطی، سرمایه های اجتماعی موجود یا سابقه کاری شما به شما یکسری محصول پیشنهاد می شود.

 

محصولات تان را که تایید کردید کارتان را شروع می کنیم، معمولاً ما می گذاریم خودتان محصول را انتخاب کنید ولی اگر دچار سردرگمی شدید سعی می کنیم به شما کمک کنیم.
فرض کنید که محصول را انتخاب کردید اول از واحد فنی با شما تماس گرفته می شود سایتی برای شما راه اندازی می شود و در آن سایت کاری می کنند که مشتریانی که دنبال آن محصول هستند شما را ببینند و به شما درخواست بدهند.
زمانی که به شما درخواست دادند کار بعدی شما این است که با توجه به آموزش هایی که دیده اید و نحوه کاری که از ما یادگرفتید شروع به مذاکره کردن با مشتریان می کنید و اعتماد آنها را جذب می کنید.
طبیعتاً باید ببینید که چه ویژگی هایی را از شما می خواهد (Quality Quantity Port of this Charge)  کیفیت، کمیت بندر بارگیری همه اینها را از مشتری سؤال می کنید.
با توجه به این شرایط با مشتریان وارد مذاکره می شوید.
اطلاعاتی از آنها کسب می کنید، اطلاعاتی به مشتریان خودتان می دهید در مورد درخواست های آنها و مسائل و چالشهایی که با آنها روبرو می شوید هر مرحله که پیش می روید با چالشهایی روبرو می شوید.

ما راهکارهای متناسب با محصول شما را به شما ارائه می دهیم چون محصول شما با محصول دیگری متفاوت است و جواب آن هم متفاوت است.


حتی ممکن است محصولات شما با فرد دیگری که با آراد کار می کند اما سابقه شما با آن شخص متفاوت باشد طبیعتاً بازهم جواب ها متفاوت می باشد.
آن جوابی که متناسب شما هست را اینجا مدیران ارشد ما به شما می گویند و شما با آن پیش می روید.
جمع بندی می کنید که آیا این مشتری می خواهد از شما خرید کند یا خیر.
یا در این معامله چه کم و کاستی هایی وجود دارد که نمی توانید با این مشتری وارد پروسه مالی بشوید و ایشان را به پول تبدیل کنید.
با توجه به جمع بندی که می کنید دوباره کار خودتان را بهینه می کنید، مثلاً شاید لازم است یکسری عکس و فیلم و ویدئو از محصولتان یا محل تامین و بار خودتان تهیه کنید.
لازم است Company Profile تهیه کرده باشید که کامل تر باشد، یا کاتالوگ کاملتر لازم است، لازم است روی قیمت گذاری مان حتی دقیق باشیم.
لازم است به مشتریانی که به آنها قیمت می دهیم درخواست های آنها را دقیقاً بسنجیم و متناسب با درخواست های آنها قیمت بدهیم.
همه اینها مسائلی است که باید به آنها توجه شود.
یعنی از ما راهکار می گیرید مدیران ارشد ما یک مدیر کنار شما هست، همراه شما هست و توضیح می دهد که چکاری بکنید که بتوانید بهتر مشتری خودتان را به پول تبدیل کنید.
مشتری ها در طی یک زمانی ممکن است پنج ماه شش ماه طول بکشد ممکن است کمتر یا بیشتر، بسته به آن شرایط کاری شما و محصول شما دارد ما یک زمانی را باید در نظر بگیریم که مشتری شما به شما اطمینان کند.
سؤالاتش را بپرسد از طرفی ممکن است بودجه و شرایط مشتری فراهم نباشد آنها را فراهم کنند تا بتوانند از شما خرید انجام دهند.
نحوه انتقال پول، مسائل و شرایطی که وجود دارد بازهم از ما سؤال می کنید تا راهنمایی هایی به شما ارائه بدهیم.
مسائلی که خیلی خیلی مهم است این است که در این فعالیت در تجارت باید صبور و پیگیر باشید و به مشتریان خودتان پاسخگو باشید تا مشتریان کم کم باور کنند و شما را بعنوان یک فروشنده پذیرا باشند.
🔹 پل ارتباطی:09120291876 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ