رویای صادرات خود را چگونه به واقعیت تبدیل کنیم؟ + صوتی

? همه ما برای خودمان رؤیا هایی داریم، این رؤیا می تواند هرچیزی باشد، مثل تشکیل خانواده، خرید ماشین، خرید خانه، سفر های مختلف زندگی خاص، درآمد عالی، تناسب اندام و یا هرچیز دیگری که هر انسانی می تواند آن را بعنوان یک رؤیا در ذهن خودش داشته باشد.

رسیدن به رؤیا ها زمانی امکان دارد که شما آنها را روی کاغذ بیاورید و آنها را یادداشت کنید.
وگرنه آنها همیشه برای شما رؤیا باقی می مانند، باید از خودتان خرج کنید باید از زمان استراحتتان خرج کنید، باید از ذهنتان خرج کنید باید از زمان هایی که ریلکس هستید خرج کنید، باید از مهمانی رفتن های تان بگذارید، باید از آرامش های خودتان بگذرید و خودتان را داخل کار بیاندازید، اینگونه هست که رؤیا های شما به واقعیت تبدیل می شوند.
امکان دارد که رؤیای شما این باشد که بخواهید یک تامین کننده باشید و یا یک تولید کننده و در نهایت شاید رؤیای شما این باشد که یک صادر کننده خوب، خلاق و کار آفرین باشید.
اینجا هست که شما می توانیم به شما کمک کنیم، اگر رؤیای شما رؤیای صادرات است، اگر رویای شما رؤیای رسیدن به کارهای صادراتی می باشد و اینکه شما بخواهید در این زمینه به خودتان و به کشورتان و به همه کسانی که می توانند در این کار صادراتی کمک شما بکنند، کمک کنید و وارد این کار بشوید من «کاپیتان حاتمی» با سالها تجربه در امر صادرات و حمل و نقل می توانم به شما کمک کنم.
اگر گام به گام با ما پیش بیایید هماهنگ باشید، زحمت بکشید، به موفقیت می رسید، من بارها گفتم، که صادرات خیلی خیلی آسان است و آن را ما داریم به حول و قوه الهی انجام می دهیم.
معجزه هم نمی کنیم، ما دانشمند و علامه هم نیستیم، خودمان را در زحمت انداختیم، سالهای زیاد سعی کردیم که یاد بگیریم، حرفهایی شنیدیم اشتباهاتی داشتیم با مشکلات زیادی برخورد کردیم اما ادامه دادیم نتیجه اش خیلی شیرین بوده و خداراشکر برکت هم داشته.

سالهای زیادی از عمرم را در حمل و نقل وصادرات صرف کردم، امروز به اطمینان می توانم بگویم که ما راه را بلد هستیم و می توانیم به شما کمک کنیم.


گام ها و هدفایتان یادتان نرود، اولین رمز موفقیت این است که هرچه در ذهن شما به صورت رؤیا دارید، آرزو و یا ایده «همه را یادداشت کنید.»
و بعد با برنامه ریزی برای رسیدن به آن رؤیا ها تلاش کنید، و این کار ساده ای است.

رؤیا های شما به اهدافتان تبدیل می شود، و اهداف شما به برنامه زندگی و در نهایت موفقیت، ما اینجا برای شما برنامه ریزی می کنیم، برنامه ریزی کار سختی نیست.


ما اینجا کمک می کنیم که آرزو ها و رؤیاهای زندگی شما در موضوع کسب و کار صادرات و فروش و کسب ثروت برای شما کار ساده ای بشود، به ما بپیوندید و سعی می کنیم که آرزو های شما یک یک برای شما برآورده شود، برنامه ریزی های ما و آموزشهای ما دقیق هست.
ما کار بلد صادرات هستیم، من منتظر شما هستم تا به گروه ما بپیوندید و از طرح های صادراتی ما اطلاع پیدا کنید و انشاء الله بتوانیم بایکدیگر همکاری کنیم.اگر در کنار ما باشید مطمئن باشید که راه صادرات را ما به شما یاد می دهیم و شما در آینده از این کار لذت خواهید برد و سود های دلاری به دست خواهید آورد و مطمئناً روزی صادر کننده بزرگی می شوید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ