آراد برندینگ به شما کمک می کند درآمدهایتان را چندین برابر افزایش دهید.

با ارسال عدد ۲ به سامانه ۳۰۰۰۲۱۱۹
آراد برندینگ
تاجران ایران

چگونه پول بیشتری بدست بیاوریم

🔻 میدونی چجوری میشه پول بیشتری بدست آورد؟ واقعا این سوال است که چگونه پول بیشتری بدست بیاوریم و همیشه به دنبال پاسخ به آن هستیم ولی بعضا به جوابی نمی رسیم.
▪️ بعضی ها همه ی کارهارو خودشون انجام میدن چون اعتقاد دارند هیچکس مثل خودشون نمیشه!
▫️ لذا وقت کم میارند و نمیرسند تا با مشتری های بیشتری ارتباط بگیرند و در نتیجه پول کمتری بدست میارند.
🔹 انتخاب با خودمونه!
🤔 پول بیشتر می خواهید یا کار با کیفیت؟

پول بیشتر

دو استراتژی وجود دارد.

 1. اینکه همه ی کار ها را خودمان انجام دهیم. در نتیجه وقت کم میاریم و نمیرسیم که پول بیشتری از مشتری ها بکشیم و همیشه این موضوع گریبانگیر ما خواهد بود و هیچگاه از یه حدی بیشتر نمی توانیم رشد کنیم. چون زمان ما محدود هست و با زمان محدود نمی توان پول نامحدود بدست آورد. (هیچ شرکت موفقی هم در دنیا ۱ نفره کار نمیکنه با وجود اینکه مدیران ارشد اون مجموعه خودشان بهتر از هر نیرویی می توانند کارهای اجرایی را انجام دهند.)
 2. کارها را مشخص کنیم و آنها را برون سپاری نماییم تا جایی که وقت ما کاملا آزاد شود و بیکار بیکار شویم و برای یادگیری و استراتژی های بهتر و بزرگتر وقت خودمان را صرف کنیم.

در حالت اول کیفیت کار بالا می رود اما وضعیت مالی مان افزایش پیدا نمی کند بلکه ضعیف تر هم می شود.
شخصی در یکی از همایش ها نزد من آمده بود و به من میگفت که من تولید کننده عسل هستم و بهترین عسل ممکن در ایران را تولید می کنم. اما درآمدم بسیار کم است و نمیدانم باید چه کنم.
به او گفتم، از هر ۱۰ نفر تولید کننده عسلی که نزد من می آیند ۹ نفر آن ها دقیقا مشابه شما میگویند و ادعا می کنند بهترین ها را تولید میکنند ولی فروشی ندارند.
خندید و گفت: من راست می گویم.
به او گفتم: من هم راست می گویم. بذار یک تستی بکنیم تا به تو بفهمانم مشکل تو در کجاست!

بیا ۲ نوع عسل بساز. نوع اول عسل اصل و مرغوب و بهترین کیفیت ممکن و نوع دوم عسل ضعیف تر و تغذیه ای.
سپس ظرف های کوچکی فراهم کن و در زیر آنها علامتی بذار و آنها را از عسل هایی که داری تکمیل کن. در ظرف های مشخصی عسل نامرغوب بریز و در ظرف های گروه دوم عسل مرغوب خودت رو بریز و از هر دو نوع آنها بین مردم و اقوام خودت توزیع و پخش کن.
سپس از آنها بخواه که رای بدهند که کدام عسل را بیشتر دوست داشتند و بپرس که از نظر آنها کدام اصلی و کدام تقلبی بود.
ببین چه جوابی به تو خواهند داد!

همچنین بخوانید:  فیلم آموزشی مدیریت ارتباط با مشتری جهت افزایش فروش

پول بیشتر با فروش عسل

با تعجب به من نگاهی کرد و گفت: یقینا اکثرا نمی فهمند فرق این دو را شاید اگر کسی با خود من که تولید کننده هم هستم چنین آزمایشی بکند، من هم نتوانم به درستی پاسخ بدهم، آنها که عسل شناس نیستند که بماند.

کمی خندیدیم و گفت: واقعا تابحال به چنین موضوعی فکر نکرده بودم و تازه می فهمم که چرا اکثر افرادی که جنس های تقلبی می فروشند، فروش بالاتری دارند. یعنی مردم به جنس تقلبی راضی هستند و منم تقلبی بفروشم؟

پاسخ دادم: خیر، منظور من این نبود. منظور من این بود که مشتری ها درک و درایت و تخصص بالایی ندارند و مشکل اینکه امروز تو نمی توانی خیلی خوب محصولاتت را بفروشی این نیست که جنس باکیفیتی تولید نکرده ای یا نداری، بلکه مشکل در جای دیگه ای است که تو هنوز آن را حل نکرده ای و همش درگیر کیفیت شده ای و فکر میکنی هرچقدر که کیفیت کالای خود را بالاتر ببری، آنگاه مشتری ها فقط از تو خرید می کنند!

گفت پس باید چه کنم تا عسل های خود را بفروشم؟
پاسخ دادم: تمرکز خودت را می خواهی در بخش فروش بگذاری یا تولید؟
گفت: یقینا تولید! من تولید کننده هستم و جز تولید چیزی بلد نیستم.
پاسخ دادم: پس باید برای بخش فروش خود چاره ای بیاندیشی و تیمی را جذب کنی تا کار فروش را برایت انجام دهند. تیم تولید باید جدا از تیم فروش باشند و هر کدام کار خود را به خوبی انجام دهند.

کلی برایش توضیح دادم تا بالاخره فهمید مشکل کارش چه بوده و متوجه شد که به تنهایی نمی تواند از پس همه ی کارها برآید و حتی به او پیشنهاد دادم بخشی از کار تولید را برون سپاری کرده تا زمانش آزاد تر شود و بتواند در امر فروش هم به تخصص هایی دست یابند و نابلد نباشد.

پول بیشتر

دوستان آرادی عزیزم:

یک تنه محال است موفق شد. باید تیم داشته باشید و امروز آراد شرایطی را برای شما در بخش های مختلف ایجاد نموده است که از این تیم ها با هزینه های پایین بتوانید بهره ببرید.

دیگر نیاز نیست خودتان تبلیغ کنید.
دیگر نیاز نیست نیرو استخدام کنید.
دیگر نیاز نیست دفتر کاری برای حضور نیروها داشته باشید تا برایتان تولید محتوا کنند.

 

شما بایستی بخش تولید محتوا، تبلیغات و برندینگ را برون سپاری کنید و بجای آن به بخش فروش خود بچسبید تا ببینید که با این استراتژی درآمدهای شما ده ها برابر افزایش می یابد. به این موضوعات با دقت توجه کنید.
آراد به شما پیشنهاد بدی نداده و نخواهد داد و هرکس که اجرا کند خواهد دید که در پایان هر ماه درآمدی بیشتر از ماه های قبل با استراتژی های قبلی بدست آورده است.
ما هر روز تحقیق می کنیم و در میابیم که شرکت های موفق بزرگ دنیا چگونه به چنین موفقیتی دست یافتند و سپس استراتژی های آنها را در میابیم و ابتدا برای خود مجموعه آراد برندینگ تست می کنیم و پس از آنها نتیجه مطلوب حاصل شد، آن را به مشتری های آراد برندینگ هم خواهیم گفت تا آنها هم درآمد های بیشتری بدست آورند.

همچنین بخوانید:  نقش و جایگاه تبلیغات در بازاریابی

حال دو دسته خواهید شد:

 1. عده ای از شما بهانه می تراشید که من پول ندارم، وقت ندارم و….
 2. عده ای دیگر به فکر می افتید که کارهای گفته شده را به هر نحوی که است انجام دهید.

فروش

و اما نتیجه تصمیم گیری هایمان:

 • دسته اول به علت اینکه حرف ها را جدی نگرفتند و دست به اقدام و عملی هم نزدند در نتیجه رشدی حاصل نمی شود و در آینده به علت به وجود آمدن رقبای بیشتر با بودجه مالی بالاتر از آنها جلو زده و شکست می خورند.
 • دسته دوم به علت پیشگیری از عواقب گفته شده دست به کار شده و در نتیجه امروز رشد بیشتری خواهند داشت و جلوی خطرات احتمالی رقبای آینده را خواهند گرفت و همین امروز با مشتری های بیشتری آشنا شده و آنها را جذب می کنند تا فرصت امروز از بین نرود و این مشتری ها با رقبای دیگر همکاری نکنند.

انتخاب با خودمان است!


آراد برندینگ


در همایش هایمان به شما می آموزیم به آسانی وارد دنیای پرسود صادرات شوید.

برای تکمیل فرم ثبت نام کلیک نمایید.


آموزش صادرات

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.7 پاسخ
 1. مریم قنبری
  مریم قنبری گفته:

  خیلی دوستون دارم. شما ها بهترین اساتیدی هستید که وجود داره. به کارتون یقین دارم که با آراد میشه ثروتمند شد.

  پاسخ

 2. آراد برندینگ