🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

چگونه پول در بیاوریم؟ + فیلم

در معاملات تجاری چگونه پول در بیاوریم؟ اینکه از مرحله اول تماس تلفنی مشتری با ما به چه شکل او را متقاعد کرده تا از ما خرید کند شامل چه مراحلی می شود؟

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

در روند تجارت ایجاد تماس ها از مشتریان آغاز می شود مشکل اول بعد از اینکه تماس ها شروع شد مبحث چگونه پول گرفتن است. در بحث کسب و کار به شکل های مختلف همه درگیر هستند.

در بازار داخلی فعالیت شروع شده حالا چگونه پول بگیرم؟

وقتی سرمایه نباشد مسلما این سوال برای همه افرادی که تازه فعالیت تجاری خود را شروع کرده اند پیش می آید که دقیقا در تجارت مهارت این است که بدون سرمایه کار کنند. و نیازی به سرمایه گذاری برای خرید یک کالا نداشته باشند. راه حل این مسئله اعتماد سازی است.

اعتماد سازی تجاری

اعتمادسازی تجاری در بازار داخلی مراحلی دارد زمانی که مخاطب ارتباط برقرار کرده است یک شروع خوب، آغاز کار است.

خوب شروع کردن در هر صنفی و با هر مدلی تفاوت دارد اینکه چگونه خوب شروع شود به نوع مخاطب برمی گردد که چه زمانی برای پاسخ گویی با او اختصاص داده می شود.

نتیجه کار به چه عاملی بستگی دارد؟

خوب شروع کردن عاملی برای به نتیجه خوب رسیدن خواهد بود و اعتماد مخاطب نیز جلب می شود و اگر ضعیف و بی انرژی آغاز شود نتیجه کار خوب نخواهد بود.

بخاطر همین مسئله است که گفته شده که در مذاکرات و رفتارها در مراحل مختلف بی حوصله و بی انرژی شروع نکنید و ارتباط برقرار نکنید با یک پیامک گویای این باشد که « در حال حاضر قادر به پاسخ گویی نیستم » می توان از یک شروع بد جلوگیری کرد.

آیا فقط به یک شیوه و مدل شروع شود؟

سعی شود مدل های مختلف یک شروع خوب تست شود و بعد از یک دوره حتما بهترین مدل بدست خواهد آمد. هر مدلی تعدادی مخاطب را جذب می کند .

مدل های مختلف شروع خوب

 1. مدل سریع
 2. مدل آرام
 3. مدل با احتیاط
 4. مدل پاسخ گو
 5. مدل گوینده قیمت
 6. مدل پنهان قیمت

شروع خوب چگونه است؟

شروع خوب شروعی است که با مخاطب های شما مناسب و سازگار و در عین حال متفاوت باشد. در بعضی مواقع خیلی سریع و بی وقفه به مشتری باید قیمت داد تا مخاطب از دست نرود.

در بعضی مواقع نباید خیلی سریع بود و در طی ارتباط با مشتری بتوان به کار انعطاف داد و فرد را به چالشی وارد کرد تا راندمان افزایش یابد.

هر مدلی متفاوت است باید مدل گفتمان کاری را بیابید و همه این ها با فکر کردن بدست می آید. آشنایی با انواع مسیرها و تجربیات دیگران می توان برای بهبود کار استفاده کرد.

اما در مجموع مدل خود را باید داشته باشید. فردی با تکیه بر فکر کردن، توانمندی ذاتی، در اطرافیان خود با اولین تماس می تواند پول بدست بیاورد. برخی از افراد ضعیف عمل کرده بعد از تقریبا ۴۰ الی ۵۰ تماس توانسته اند پول بدست بیاورند.

چند مرحله برای صحبت کردن وجود دارد

 1. شناسایی طرف مقابل
 2. برگه آس
 3. اوج
 4. تحلیل
 5. نتیجه گیری
برای همه مخاطبان شناختمان از کالا باید به یک اندازه باشد؟

برای برخی کالاها متفاوت تر می شود شناخت خیلی کوتاه در حد چند دقیقه صورت میگیرد و لازم نیست از فرد اطلاعات خاصی داشته باشید و در حین مکالمه این اطلاعات را بدست می آورید تا بتوانید خوب پیش بروید.

بعضی مواقع هم باید اطلاعات خاصی طبقه بندی کرد تا فرد را بتوان متقاعد کرد. وقتی در مکالمه با یک شخص به اوج میرسید بسیار عالی است اما در برخی موارد جزئیاتی که به شما گفته به خود ایشان برگردانید تا با شما همراه شود.

در فکر کردن به شروع خوب به چه عواملی باید توجه داشت؟

با توجه به نوع مخاطب، نیاز، تقاضا و قشر مخاطب که چه فرهنگ و ادبیاتی دارند، چه توقعی دارند، دنبال چه چیزی هستند با فکر کردن می توان پیدا کرد.

نگه داشتن مخاطبان بیشتر

هرچقدر خوب شروع کنید می توانید مخاطب بیشتری برای خود نگه دارید صرفا با فضای مجازی مانند واتساپ یا تلگرام با مخاطب پیش نروید زمان گذاشته و با او صحبت کنید در فضای مجازی برخی کالا را می پذیرند اما برخی را نمی پذیرند.

در اعتماد سازی شروع خوب در ورودی شرکت در ذهن مخاطب بسیار تاثیر گذار است حتی پاسخ به آیفون وقتی زنگ در را میزند. اکثر مخاطبان تلفنی هستند خیلی نظرشان متفاوت خواهد بود و می تواند در نظر آنها نشانگر مهارت شما باشد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ