نحوه خدمات hosting در آرادبرندینگ + فیلم

منظور از hosting سایت فضایی است که تمامی اطلاعات سایت شما در آن ذخیره می شود و وقتی با آرادبرندینگ همکاری می کنید، هاست سایت های شما به چه شکلی و با چه شرایطی خواهد بود؟

خدمات Host شرکت های بزرگ

۸ صفحه داشبورد برای شما می سازند به طوری که بتوانید هر تغییراتی که دوست دارید در آن اعمال کنید. حالت بعدی این است که ۴۰ صفحه SEO برای شما ایجاد می کنند. که یک بحث تخصصی است و هر وقت وارد کار شدید این موضوع را متوجه خواهید شد. و  یک ساختار بازاریابی برای شما می چینند که بتوانید با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. و ۱۶ لینک برای صفحات اینترنتی شما ایجاد میکنند.

هر سایتی یک بخشی به نام HOST دارد. فضا، میزبانی، جایی که عکس ها، ویدیوها و فایل ها در آن قرار می گیرند. که بعد از قرار گیری در این بخش افراد کشورهای دیگر نیز می توانند به آنها دسترسی داشته باشد.

آیا بعد از خاموش کردن اینترنت و سیستم خودمان افراد کشورهای دیگر در هر ساعتی از شبانه روز می توانند به این بخش ها دسترسی داشته باشند؟ بله می توانند. این قسمت Host را باید اجاره کرد. می توانید مالک باشید اما هزینه های بالاتری دارد. اما می توانید با قیمت خوب و پایین این قسمت را اجاره کنید.

 شرکت های ارائه کننده HOST

یکی از شرکت های قوی و بزرگ ایرانی که قسمت Host را ارائه می دهد. قیمت سالیانه Host لینوکس مدل هفت این شرکت به ازای هر یک سایت با احتساب تخفیف، ۶۹۵ هزار تومان است. چه مقدار فضایی را به شما می دهد؟ فضای ۵ گیگابایت

اما شرکت های دیگر همین مدل را ۳۰۰ هزار تومان ارائه می دهند. کسانی که سوال می کنند چرا ۵۰ میلیون؟ چون شما پشت پرده ها را نمی بینید. فقط قسمتی از موضوع را می بینید. و تعجب می کنید بابت چه موضوعی ۵۰ میلیون، ۱۰۰ میلیون دریافت می شود؟ در این قسمت می توانید به این جزئیات دقت کنید و تحقیق کنید که در سراسر دنیا کسی هست که هزینه کمتری بگیرد؟

گاهی فرد تخصص ندارد و شرکت بابت ۵ سایت، ۳ میلیون تومان دریافت می کند. با شرکت دیگری صحبت می کند که بابت هر سایت ۱۰۰ تومان دریافت می کند. یعنی ادعا دارند که به جای ۵ سایت ۲۰ سایت با هزینه ۲ میلیون تومان بخرید. با مقایسه این دو فکر می کنید که شرکت اولیه کلاهبردار است اما شما پشت پرده این قضایا را نمی دانید.

چون تخصص ندارید امکان دارد هر چیزی را اشتباهی به شما بفروشند. چرا؟ چون معیار سایت شده است. معیار تجارت و پول درآوردن نیست.

کدام شرکت می تواند برای من کمپانی پروفایل بسازد؟ چون در تجارت نیاز است. در مرحله اول باید ببینید که آیا کسی میداند کمپانی پروفایل یعنی چه که در مرحله بعدی بتواند اجرا کند؟ در اینترنت به زبان های مختلف تحقیق و جستجو کنید.

در ایران فقط یک شرکت است که صادرات را به نحوی آسان می کند که هر کسی نمی تواند. همه می توانند سایت ساده ای را با خدمات جزئی طراحی کنند. اما باکس کامل ندارند. تا یک قسمت محدودی با شما همراه هستند. بعد از اینکه تمام شد باید بروید.

برای بسیاری از افراد سوال است که چطور امکان دارد کسانی که از سال ۱۳۸۵ با یک شرکت کار می کردند هنوز هم همکاری آنها ادامه داشته باشد؟ چون شرکت از صفر تا صد پروژه را قبول کرده است. چون اگر صفر تا صد را به خود افراد بسپارند بی شک یک جایی از کار را خراب می کنند و در نهایت شکست  می خورند. هدف پول درآوردن است نه سایت خریدن!!!!

تک تک افرادی که تا به حال تجارت نکرده اند یا انجام داده اند و شیوه و روش هایی بلد هستند. معمولا شرکت های موفق مخالف این روش ها نمی شوند. پیشنهاد می دهند که راه خودتان را ادامه دهید. و راه آنها را موازی با آن پیش ببرید.

گام های تجاری

کسانی هستند که می گویند که ما در روش خودمان ماهیانه ۳۰ تا ۴۰ میلیون درآمد داشته ایم. کارمندی که ۸ میلیون درآمد داشته است و یا حتی مغازه داری که درآمد بالایی داشته است. هیچکس مانع این راه و روش ها نمی شود بلکه می گویند ادامه دهید که بعد از مدتی خود افراد متوجه می شوند باید پیشه قبلی خود را کنار بگذارند. چون از این روش درآمد بیشتری به دست می آورند.

گام اول

گام اول؛ آموزش است. شما نمی دانید چطور باید پول دربیاورید. باید به شما آموزش داد. هر شرکتی یک راهکار و سیستمی جداگانه ای برای آموزش دارد.

سیستم LMS

سیستم LMS  سیستمی است که امکان آموزش مجازی دارد. از سال ۱۳۹۰ یکی از شرکت های بزرگ این سیستم را با ساختارهای مختلف راه اندازی کرده است. یعنی شما می توانید از شنبه تا چهارشنبه راس ساعت ۵ بعدازظهر، در این سیستم به طور رایگان شرکت کنید.

تجارت را رایگان یاد بگیرید. اگر شما عضو این شرکت هم نباشید می توانید به صورت رایگان در این سیستم مجازی شرکت کنید. زیرا آموزش زکات علمی است که خدا در اختیار بندگان خودش قرار داده است.

مانند یک کلاس مجازی دانشگاهی است که به طور آنلاین استاد تدریس می کند و اگر در لحظه سوالی پیش بیاید، می توانید بپرسید و در همان لحظه جواب را دریافت کنید.

گام دوم

گام دوم؛ ایجاد زیرساخت های تجاری است. به طور مثال کسی با ۱۰ میلیون تومان شروع به کار کرده است. بعد از ۶ ماه توانست ماهیانه ۵ میلیون تومان درآمد داشته باشد. ۱۰ میلیون تومان در بازار داخل خرج کرده است و الان ماهیانه ۵ میلیون تومان درآمد دارد. با این ۵ میلیون ها چه کاری می تواند انجام دهد؟

می تواند به علاوه آن ۱۰ میلیون اولیه، این ۵ میلیون ها را نیز در کار خودش وارد کند. ساختار چینی انجام دهد. نمایندگی فروش ایجاد کند. از پروژه سایت خارج می شود چون از آن طریق مشتریان خود را دارد ولی وارد حالت های مختلف می شود که مشتریان بیشتری جذب کند.

با پول هایی که به دست می آورید، ساختارهای بزرگتری بچینید. دوباره و دوباره وارد کار کنید و ساختارهای بزرگتری ایجاد کنید. اکثر مردم نمیدانند که پول هایشان را چه کنند؟ تا پولی به دست می آورند فکر می کنند که در بانک سرمایه گذاری کنند تا خرج نشود. اصلا به این فکر نمی کنند که چه کاری باید انجام دهند که این پول را دو برابر کنند؟

ساختار فروش چیست؟

به فرآیندی که پولی را به دست می آورید و فکر می کنید که چطور باید خرج شود، ساختار فروش می گویند.

گام سوم

گام بعدی؛ مشاوره تجاری است. بررسی کنید آیا در قسمت تجارت شرکت ها، مشاوره هایی هستند که رایگان به شما تجارت را یاد بدهند؟ می خواهید با راس و مدیران شرکت ها صحبت کنید.

آیا در سراسر دنیا شرکت هایی هستند که بتوانید شخصا و مستقیما با مدیران مجموعه صحبت کنید؟ و اگر این امکان فراهم است چه مقدار هزینه دارد؟ این مورد را بررسی کنید. چون مشاوره تجاری رمز موفقیت است.

گام چهارم

گام بعدی؛ برنامه ریزی کسب و کار است. این مورد بسیار مهم است. نیاز است شما در آینده در ایران یا خارج شرکت تجاری احداث کنید. چه نیروهایی باید جذب کنید؟ چه نیروهایی باید استخدام شوند؟ مقدار حقوق آنها چگونه است؟

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0 پاسخ