🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

چگونگی توسعه کسب و کار در تجارت + فیلم

برای توسعه کسب و کار بهتر است از برندهایی شروع کنیم که هنوز معروف نشده و اصطلاح بازاری نوظهور هستند تا بتوانیم فروش موفقی را تجربه کنیم، اما چگونه این امر امکانپذیر است؟

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
آیا کسب و کار بدون سرمایه اولیه امکان پذیر است؟

راه اندازی کسب و کار بدون سرمایه اولیه امکان پذیر است.
شما ایده ای دارید اما پولی ندارید، کمبود سرمایه یک بهانه معمول برای پذیرفتن شکست است.
غلبه بر شکست معمول ترین راه و روش انسان های موفق است.
اگر شما اشتیاق لازم را برای شروع کسب و کار جدید دارید، دارای ایده متفاوتی نیز می باشید و در عین حال اشتیاق وصف ناپذیری برای رسیدن به موفقیت دارید، مطمئن باشید بدون سرمایه نیز می توانید شروع کنید، شما به معجزه نیاز ندارید اما نیازمند یادگیری مراحل اولیه و مراحل اصلی هستید.

مراحل اولیه ثبت برند در بازار داخلی

اولین گام برای ثبت برند انتخاب نام برای آن است.
برند نباید مشابه دیگری داشته باشد. لذا ترجیحا باید از اسم های مختلط یا چند سیلابی استفاده کرد.
علایم تجاری می بایست ویژگی هایی داشته باشند از جمله
۱- موجب گمراه کردن مشتریان نگردد.
۲- باید وجه تمایز داشته و ابتکاری باشد.
بعد از انتخاب نام، باید اظهارنامه را در سامانه اداره مالکیت صنعتی ثبت کرد.

چنانچه نام انتخابی تایید گردد آگهی تقاضا برای ثبت برند صادر می شود و در صورت عدم اعتراض آگهی دوم در روزنامه رسمی چاپ می شود؛ سپس گواهی ثبت برند، صادر شده و به مالک تحویل داده می شود.

چگونه می توان از برند نوظهور کسب درآمد کرد؟

پس از طی کردن مراحل اولیه ثبت برند، تجار تازه کار و بدون تجربه نیاز به راهکارهای مناسب برای درآمدزایی و توسعه زیر ساخت محصول خود در بازار داخلی دارند.
به همین سبب به دو راه کار روی می آورند
۱- روش سنتی تبلیغ و درآمدزایی.
۲- روش جدید و توصیه شده کارشناسان آراد برندینگ.

درآمدزایی برند نوظهور در روش سنتی

در سالهای قبل و در روش سنتی درآمدزایی برای برند نوظهوری که نیاز به معرفی و شناخته شدن داشته بسیار سخت بود به این صورت که می بایست دفاتری را در شهرهای مختلف تاسیس کرده، کارمند و بازاریاب هایی را استخدام کنند تا به معرفی و تبلیغ محصول آنها در مغازه های مختلف شهرهای گوناگون بپردازند و سعی در جلب مشتری و کسب درآمد کنند.
این روش هم زمان طولانی و هم هزینه بالایی را برای برند نوظهور متحمل می کرد که در بعضی مواقع نیز به عدم موفقیت منجر می گردید.

اما امروزه متخصصان مجموعه آراد برندینگ مراحلی از روش تبلیغ را معرفی می کنند که نه تنها هزینه ای بر تجار تازه کار متحمل نشده بلکه پس از مدتی مبالغی هم دریافت می کنند؛ که این روش ها بهترین نوع درآمدزایی برای برند نوظهور محسوب می شوند.

درآمدزایی برند نوظهور با روش آراد برندینگ

کارشناسان باتجربه در مجموعه آراد برندینگ مراحل معرفی و شناخته شدن محصولات یک برند را فقط به تبلیغات تلویزیونی و بازاریابی های میدانی مختص نمی دانند؛ بلکه ایشان مراحل مختلف تبلیغات برای هر نوع کالا را جداسازی کرده و با توجه به نوع همان کالا روش تبلیغات برای آن برند توصیه می کنند.
به طور مثال در یکی از این روشها تاجر تازه کار پس از دریافت گواهی ثبت برند تجاری خود، از اقتصاد دانان آراد برندینگ چگونگی پذیرش نمایندگی را خواستارند؟در این زمان کارشناسان مجموعه دو راه حل در اختیار ایشان می گذارند
۱- کارکردن با افراد باتجربه و بانفوذ.
۲- کار کردن با افراد تازه کار و شناخته نشده.

افراد باتجربه در تبلیغات برند

افراد باتجربه و بانفوذ در کار تبلیغات برند، معمولا با برندهایی کار می کنند که خود همان برند تولید کننده محصولاتش و پاسخگوی بازار نیازش است؛ از همین رو ممکن است با برندهای نوظهوری که خود تولید کننده محصولاتشان نیسنتد، همکاری نکنند.

کارشناسان مجموعه آراد برندینگ این دسته از مبلغان برند را به تجار بدون تولید توصیه نمی کنند.

افراد تازه کار در تبلیغات برند

افراد تازه کار و شناخته نشده در کار تبلیغات معمولا به دنبال برندهای نوظهوری هستند که خود تولید کننده محصول نبوده و کالاهای مختلفی را به عرصه فروش می گذارند.
متخصصان مجموعه آراد برندینگ معمولا این افراد را به برندهای نوظهوری که تولید کننده محصول نیستند، معرفی می کنند؛ به این صورت که ابتدا برند نوظهور در اینترنت درخواست نمایندگی در شهرهای مختلف را داده، سپس بعد از شناخت نمایندگی ها آنان را به موسساتی که به برند های تجاری وام های قرض الحسنه می دهند معرفی می کند تا پس از دریافت وام، شروع به کار کرده و در جهت تبلیغ و گسترش آن برند تلاش نمایند.
وام های قرض الحسنه موسسات حمایت کننده فقط شامل حال نمایندگی برند نیست بلکه خود برند را نیز شامل می شود؛ به طور مثال اگر وام پنجاه میلیونی باشد، موسسه ده میلیون آن را به نمایندگی پرداخته و مابقی را به تاجر می دهد تا بتواند کالای مورد نیاز خود را تهیه کند و در اختیار نمایندگی قرار دهد.
تجربه استادان آراد برندینگ نشان داده که ممکن است برخی از نمایندگی های تازه کار، در طول سال از ادامه همکاری با برند مورد نظر خود انصراف دهند و دیگر برای ایشان کار نکنند. این امر می تواند موجب دلسرد شدن تاجر تازه کار و برند نوظهور ایشان گردد؛ که استادان عزیز آراد برندینگ به آنان توصیه می کنند صبر پیشه کرده و مجدد درخواست نمایندگی بدهند؛ همچنین تمام مراحل جذب نمایندگی را دوباره انجام داده تا بتوانند به هر تعداد نمایندگی که مورد نظر خویش است برسند.

توسعه کسب و کار بدون پرداخت هزینه

پس از طی شدن تمامی مراحل بالا و ایجاد نمایندگی های مختلف یک برند نوظهور در شهرهای گوناگون، اکنون آن برند به میزان قابل قبولی از شناخته شدن رسیده است؛ از همین رو افراد باتجربه در کلان شهرها نیز از آن برند نوظهور درخواست نمایندگی کرده و می خواهند با ایشان کار کنند.
تاجر تازه کار می تواند در قبال گرفتن هزینه ای مشخص، نمایندگی برند خود را به آن افراد باتجربه در کلان شهرها واگذار نموده و کسب و کار خود را گسترش دهد.

اینگونه است که با مشاوره گرفتن از کارشناسان متخصص مجموعه آراد برندنیگ یک تاجر تازه کار توانسته بدون داشتن سرمایه اولیه و بدون پرداخت هزینه ای هنگفت کسب و کار خود را توسعه دهد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.3 پاسخ
  1. Avatar
    فریبرز زاهد گفته:

    درحال حاضر بزرگترین مشکل تولید کننده ها بانکها هستند.بانکها بجای اینکه دربدو تاسیس یک واحدتولیدی ،ازآن حمایت کنند ازهمان ابتدا تولیدکننده رادرگوشه رینگ قرار میدهند وتولیدکننده هم تاجان داره دفاع میکنه نهایتآازپادرمیاد.البته چرا گاهآ هستند کسانی که با زدن حرکتهایی اززیرفشار بانکها شانه خالی کرده و فرارمیکنند اما شمل همه نمیشه.درصورتی که با یک واحدتازه راه اندازی شده باید مثل یک نوزاد تازه متولد شده رفتار کرد.

    پاسخ