چگونه صادرات کنیم + فیلم

صادرات کردن فقط این نیست که مشتری داشته و به او بفروشید، مهم است که ساختار درست و اصولی برای مجموعه تان محیا کنید تا بتوانید اعتماد تعداد مشتریان بیشتری را جلب کرده و پول کلان از آنها بگیرید.

پس از بررسی قوانین تجارت جهانی UCP 600، این سوال برای تاجران مطرح می شود که چگونه مشتری اعتماد می کند و حاضر خواهد بود تمام پول را به حساب تاجر واریز کند؟
با وجود شرایط تحریم در ایران، به روش دور زدن تحریم ها و واریز مستقیم به حساب فروشنده، مشتری چگونه قانع می شود که چنین کاری انجام دهد؟چه کسی مباحث مهم تجارت را به تاجران یاد می دهد؟

پک زیرساخت صادراتی

ما در مجموعه آرادبرندینگ چندین سال است نکات و روش های تجارت را تدریس می کنیم، تاجرانی که با مجموعه آراد کار می کنند امروزه به راحتی می توانند مباحث تخصصی تجارت مانند PI و … را تولید کنند.

تمامی مباحث کوچک و بزرگ تجارت که در اسلاید قبلی بیان کردیم، آموزش داده می شود و تاجرانی که مدتی است با ما کار می کنند، تجارت کردن برایش آسان شده است.
شعار ما در مجموعه آرادبرندینگ این است که تجارت را راحت یاد بگیرید.

چه زمانی می توان مهارتی را به راحتی فراگرفت؟

زمانی که یک معلم خصوصی داشته باشید تا مباحث را به شما یاد بدهد بسیار راحت تر است، اینکه بخواهید کاری را صرفا فقط از طریق فیلم دیدن یاد بگیرید فوق العاده سخت خواهد بود.
در مجموعه آرادبرندینگ کارشناسانی داریم که گام به گام با شما همراه هستند تا مباحث را یاد بگیرید و در جریان آغاز و استارت تجارت به صورت تجربی مهارت ها را کسب کنید.

ما در مجموعه آراد پکیجی را ایجاد کرده ایم به نام پک زیرساخت صادراتی، که در این زیرساخت تمام چیزهایی که برای تاجر شدن نیاز دارید را قرار داده ایم.

مباحثی از جمله، FCO، پکینگ لیست، امضا تجاری و تمام مواردی که یک تاجر باید بداند را در قالب یک پک ایجاد کرده ایم و در اختیار هر شخصی که تصمیم به تاجر شدن با کمک مجموعه آرادبرندینگ را دارد، قرار می دهیم.
این پک به صورت اختصاصی برای شما تهیه می شود، به این صورت نیست که بتوانید آن را از جایی تهیه یا دانلود کنید بلکه تمامی محتوای آن شامل لوگو، برند، کمپانی پروفایل و … اختصاصی مربوط به شما و محصولتان ایجاد می شود.
با توجه به کمپانی پروفایل یاد می گیرید که چگونه باید مذاکره کنید، نحوه اعتماد سازی برای مشتری و … را آموزش می بینید.
یعنی در قالب این پک تمامی مشکلات و سوالات تاجران را حل کرده ایم و شما به سادگی می توانید تجارت کنید.

اصول مذاکره و انعقاد قرارداد در تجارت و صادرات

پس آموزش های مختلف در مورد مراحل تجارت کردن به نحوه مذاکره و ایجاد قرارداد می رسیم، بسیاری از مشتریان در کشورهای خارجی هستند، که حدودا 95 درصد از آنها زبان فارسی بلد نیستند، ممکن است 5 درصد از مشتریان فارسی باشند به شرط اینکه تبلیغات فارسی هم داشته باشید.
طبیعتا به هر زبانی که تبلیغات کنید مردمانی با همان گویش به سمت شما می آیند، بسیاری از دوستان تمایل دارند که ایرانیان مقیم خارج را جذب کنند و با آنها تجارت داشته باشند.
به عنوان مثال ایرانیانی که در آمریکا، برزیل، آفریقای جنوبی و … زندگی می کنند، چرا که کشوری مثل آفریقا جنوبی به کالاهای زیادی احتیاج دارد.
می توانید به مشتریان ایرانی در کشورهای خارجی نمایندگی بدهید تا در آن کشور به راحتی کار کند و همچنین ایده های بسیار زیادی که با یاد گرفتن نکات مهم می توانید پول ها زیادی به دست آورید.
این نمایندگی ها هم در شهرهای مختلف کشور خویش نمایندگی های کوچکتری بدهند و هرچقدر میزان فروش آنها بیشتر شود، درخواست هایشان به شما بیشتر می شود.
1) شخص تامین کننده
2) شخص مشتری
گاهی یک تامین کننده می تواند تولید کننده هم باشد به طوری که سالیان طولانی تولید داشته و حالا تصمیم به تجارت کردن دارد.
در مجموعه آرادبرندینگ شما یاد می گیرید که چگونه مذاکره و تجارت کنید.
به عنوان مثال یکی از دوستان اظهار داشتند که برای مشتریان خارجی خویش به همین صورتی که فارسی صحبت می کرده اند پیغام هایی را نوشته و با گوگل ترنسلیت ترجمه خارجی کرده و برای مشتری ارسال می کرده است.
که پیام ها توسط مشتری دیده می شد ولی پاسخ نمی دادند و پس از دریافت اصول نوشتن پیام و صحبت با مشتریان خارجی متوجه اشتباهات خویش شده که پیام هایی با کمک آراد تهیه و ارسال می کردیم و مشتری ها پاسخ می دادند.

اصول تامین کالا برای تجارت

ممکن است بسیاری از دوستان کارخانه دار و تولیدکننده نباشند و سوال دارند که با مشتریانی مذاکره کرده ولی نمی دانند که با چه تامین کنندگانی ارتباط برقرار کنند تا بتوانند کالا و محصولات مورد نیاز خویش را تامین کنند.

همچنین ما در مجموعه آرادبرندینگ آموزش می دهیم که چگونه تامین گنندگان را پیدا کنید و با آنها مذاکره و معامله داشته باشید.

حتی می توانیم تامین کننده هایی را به شما معرفی و استراتژی ایجاد کنیم، که تامین کننده با شما آشنا شود.
شما به عنوان یک برند و مجموعه معتبر فعالیت کرده و تبلیغات می کنید و تامین کننده ها به سراغ شما می آیند.
فقط کسانی که کار تبلیغات انجام داده اند این مفاهیم را درک می کنند که مشتری و تامین کننده به سراغ شما بیاید و درخواست همکاری بدهند.
تامین کنندگان مختلف در سایت شما فرم پر کرده و درخواست همکاری می دهند و به این ترتیب یک بانک اطلاعاتی کامل از آنها در اختیار خواهید داشت که محصولات مورد نیاز شما را با شکل ها، بسته بندی و قیمت های مختلف تامین کرده و در اختیارتان قرار می دهند.

اصول حمل و نقل برای صادرات

نسبت به هر کالایی حمل کالا متفاوت می باشد و شما در شرایط تجارت با مشتری در مورد روش حمل کالا اطلاعاتی می دهید.

اینکه هر کالایی از کدام روش ارسال، با صرفه تر است، در تجارت مدرن امروزی شما فقط به واسطه فروش کالا پول دریافت نمی کنید بلکه برای تامین، بسته بندی، ارسال، هزینه های گمرک و هر خدمتی که ارائه می کنید، هم پول می گیرید.
گاهی برای ارسال یک سمپل برای مشتری روش هوایی راحت تر است و هزینه های کمتری هم دارد که می توانید از طریق پست هوایی این کار را انجام دهید.
تمام نکات از صفر تا صد در مورد چگونگی صادرات به شما آموزش داده می شود که فقط کافی است برای شروع با کارشناسان و مشاوران آرادبرندینگ صحبت کرده و مشاوره دریافت کنید.