چگونه می توان صادرات انجام داد؟

در دنیای تجارت مدلهای کاری متنوعی وجود دارد اما از نظر آراد تاجر باید یکسری ویژگی هایی داشته باشد مثلا ما در آراد علاوه بر سود به برند شدن در بازارهای جهانی توجه می کنیم یعنی برای شروع کار روی یک محصول به بازار صادراتی آن در آینده برای ما مهم است ، زیرا تاجر آرادی یک مسیر را انتخاب می کند و فقط به سود امروز توجه نمی کند.

ما به کسانی که می خواهند  وارد تجارت شوند مسیری را پیشنهاد می کنیم که فرد می تواند محصول خود را به یک برند در بازارهای جهانی تبدیل کند و حتی خانواده ی فرد تا چند نسل در این حوزه مشغول باشند و از آن سود ببرند.

اصول اخلاقی در تجارت

شاخصه ی دیگر این است که ما در آراد به اصولی متعهد هستیم مثلا با اخلاق بودن ، منصف بودن یعنی قیمت عرف بازار صادرات را در نظر بگیرد وحتی کمی کمتر.
و در آراد چنین افرادی را همراهی میکنیم تا در تجارت خود موفق شوند و نمی توانیم پاسخگوی افرادی که به این روش کار نمی کنند باشیم و در این مسیر به آنها کمک کنیم.

مسیر تجارت موفق چگونه است؟

روش کار ما درآراد سنتی نیست و ما به سمت مشتری نمی رویم بلکه در مسیر مشتری قرار میگیریم تا مشنری به سمت ما بیاید. تجارت می تواند خوب باشد اگر به تفاوت روشها توجه کنیم و بهترین روش را برای کار خود انتخاب کنیم.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

9 پاسخ
 1. اکرم
  اکرم گفته:

  سلام من مدت دو سه ماه با آراد آشنا شدم هزینه را پرداخت کردم محصول وبرند. سایت ام انتخاب شد ولی ظاهر با مشاور که تماس دارم خیلی گرفتاران الان با تماس مکرر صدتا یکی جواب میده خواستم مشاور ام رو عوض کنم آیا امکانش هست.؟ چون تو بخش صادرات کارم واول کارم و چندین فرم برام میاد نمیدونم چطور بصورت صحیح برخورد کنم فیلم‌ها رو دنبال میکنم ولی بازم سوال برام پیش میاد چهکنم لطفا راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • آراد برندینگ
   آراد برندینگ گفته:

   بله می تونین با مشاور دیکه ای صحبت کنین هر چند این که صد تا یکی جواب دادن رو قبول نداریم
   به واحد فنی اگه تیکت بزنین و عکس اسکرین شاتی که زنگ زدین بفرستین که جواب ندادن اون مشاور تا مرز اخراج میره و ممکنه اخراج هم بشه.

   پاسخ
 2. مهدی اسیوند
  مهدی اسیوند گفته:

  اون چیزی که صادرات رو پیچیده و البته جذاب می‌کنه بین‌المللی بودن اونه

  پاسخ
 3. رضافیاضی
  رضافیاضی گفته:

  اطلاع از مقررات بین‌الملی، فرهنگ، زبان و سایر ویژگی‌های ملل دیگه ضروریه

  پاسخ
 4. سمیه صبوری
  سمیه صبوری گفته:

  در انجام هر کاری یادگیری نکات و مقررات حقوقی و الزامات قانونی مربوط به اون بسیار اهمیت داره که مقوله صادرات کالا مستثنی نیست

  پاسخ
 5. میرصلاح حسینی
  میرصلاح حسینی گفته:

  از اونجا که تجارت با تعاملات بین‌المللی گره خورده نیازه که صادرکنندگان به خوبی با نکات مهم تجارت بین‌الملل آشنا باشن تا کمتر در معرض دعاوی حقوقی قرار بگیرن

  پاسخ
 6. آتوساشیخی
  آتوساشیخی گفته:

  سازمان‌ها و نهادهای مختلفی در زمینه تجارت و بازرگانی وجود دارن که بهتره با اونها ارتباط داشته باشیم

  پاسخ
 7. رهاغفاری
  رهاغفاری گفته:

  بازاریابی صادراتی اولین محک جدی برای شناخت بازار کشور مقصد و آشنایی با کلیات اونه

  پاسخ