📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

ویرایش محتوا چگونه انجام می شود + فایل صوتی

کسانی که می خواهند با تولید محتوا روی سایت های فارسی خودشان جایگاه و مشتری پیدا کنند و بفروشند، بارها این موضوع تاکیده شده است که اول بدانید که هدف چیست؟

 

ویرایش محتوا
سوالی که برای بعضی از تاجران به وجود می آید این است که آیا ویرایش و بهینه کردن محتوا می تواند باعث آپدیت شدن سایت شود؟ و در پی سوال قبلی دیگر نیازی نیست محتوای جدید تولید شود؟
کسانی که می خواهند با تولید محتوا روی سایت های فارسی خودشان جایگاه و مشتری پیدا کنند و بفروشند، بارها این موضوع تاکیده شده است که اول بدانید که هدف چیست؟یک نفر برای مصاحبه به دفتری مراجعه کرده بود. می گفت که می خواهم درس بخوانم و دکترا بگیرم. اولین سوالی که از او پرسیده شد این بود که هدف شما از گرفتن دکترا چیست؟ به فکر فرو رفت. گفت نمیدانم دکترا بگیرم بعد آن شاید بروم و یک شرکت تاسیس کنم. سوال شد که پس هدف شما شرکت زدن است. هر شرکتی باشد مهم نیست؟ گفت تا به حال به این موضوع فکر نکرده ام.متاسفانه تمام کسانی که از طریق دانشگاه می خواهند به موفقیت برسند، با همین چالش مواجه هستند. اصلا نمی دانند چرا درس می خوانند. به دنبال چه چیزی هستند. هدف چیست.
وقتی شما هدفی را انتخاب می کنید، مسیر را هم باید درست انتخاب کنید. مثلا کسی که از تهران می خواهد به شمال برود. از جاده اصفهان حرکت کند!! مکان را نمیشناسد. اگر از او بپرسید که چرا از این جاده می روی؟ می گوید که حالا برویم شاید به دریایی رسیدیم.اگر او دریا و جنگل می خواست باید از جاده ی دیگری حرکت می کرد. اگر کسی می خواهد وکیل شود، می گویند باید برود درس بخواند. اگر می خواهید پزشک شوید، در اداره برق کار کنید، یا وارد سپاه شوید، یا در کلانتری مشغول کار شوید، باید درس بخوانید.
اگر می خواهید مکانیک شوید، دیگر به درس احتیاجی ندارید و باید شاگردی کنید. اگر بخواهید نجار شوید، تاجر شوید، باید شاگردی کنید. تجربه و مهارت به دست آورید. تجارت را در دانشگاه نمی توانید یاد بگیرید.پس اگر مدرک می خواهید که به واسطه مدرک شغل مورد نظرتان را پیدا کنید، بروید و درس بخوانید. اما اگر شغل شما اصلا ربطی به مدرک ندارد، خودتان کارفرمای خودتان باشید، برای خودتان شرکت بزنید، الزام نیست که حتما دکترا داشته باشید.
ابتدا هدفتان را مشخص کنید. می خواهید محتوا را بهینه کنید که به کجا برسید؟ هدف این است که به سیبل بزنید. با تفنگ یا با کمان؟ یعنی باید ابزار را مشخص کنید. سپس باید بدانید که با چه قدرتی بزنید. با چه فاصله ای بزنید.پس اگر هدف شما داشتن مشتری است، ابزارها را بچینید. یکی از ابزارها بهینه کردن محتوا است. تولید کردن محتوا است. یکی دیگر از ابزارها، تبلیغات در شبکه های اجتماعی است. لینک سازی، بک لینک از ابزارهای دیگر داشتن مشتری است.
بعضی ها می خواهند که ریپورتاژ آگهی کنند، باید مشخص کنند که هدف چیست. بعضی ها می روند و ادروز ( تبلغیات) گوگل می گیرند. هدف چیست؟ ادورز گوگل آنقدر ها هم به صرفه نیست که شما را به هدفتان برساند. به طور خلاصه، هدف را مشخص کنید. سپس راحت ترین، ازرانترین، سریع ترین ابزار را تعیین کنید. بهترین ابزار را انتخاب کنید. لطفا چشم بسته حرکتی انجام ندهید. چون فقط پول هایتان را به هدر می دهید.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


1 پاسخ