🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

نحوه انجام معامله تجاری + فیلم

نحوه انجام معامله تجاری به این شکل است که راهنمایی در اختیار داشته باشم تا بتوانم تمامی مراحل از ارتباط اولیه مشتری با من تا وقتی که از اول پول دریافت کرده و سپس در پیگیری های بعدی به درستی عمل کنم.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

اگر رفتار شما غیر حرفه ای باشد کار در همینجا تمام می شود و ارتباط با مشتری دیگر ادامه پیدا نمی کند و معامله ای اتفاق نمی افتد.

حال ما میخواهیم با یک فرد مکاتبه کنیم. آیا آراد برندینگ برای اینجا هم راه حلی دارد. جواب مثبت است. ما شما را در اینجا هم تنها نمی گذاریم. ما مشتری را به سمت شما سوق داده ایم اما اینکه چکار باید کنید را نیز باید به شما آموزش دهیم. ما فروشنده سایت نیستیم که در سایت خدمات را بفروشیم و بعد بگوییم که دیگر به ما ربطی ندارد. ما کمک میکنیم که شما فروش داشته باشید.

زیرساخت های مورد نیاز برای ایجاد ارتباط با مشتری

به طور کلی ما یکسری زیرساخت ها نیاز داریم که به اصطلاح به آنها زیرساخت های صادراتی می گوییم. کمپانی پروفایل، کاتالوگ و … که جزو زیرساخت های ما می باشند. اگر میخواهیم خودمان را معرفی کنیم باید یک کمپانی پروفایل مناسب داشته باشیم. اما یک صادر کننده یا تاجر چه  کمپانی پروفایلی باید داشته باشد و این کمپانی پروفایل چطور باید باشد؟ چطور باید کاتالوگ های مناسب صادراتی داشته باشیم؟

ما اینها را به شما میگوییم و ما برای شما اینها را آماده می کنیم. چطور باید خودمان را با تیزرهای حرفه ای و مناسب به صورت قوی نشان دهیم؟ ما به شما کمک می کنیم و با استفاده از تیم های آموزش دیده و متخصص برای شما این کار را انجام می دهیم.

با این کارها زیرساخت های شما آماده می شود و شما هم آموزش ها را می بینید. آموزش ها را می توانید به صورت مجزا ببینید و از این سرویس ها نیز استفاده کنید. این کارها فرصت مذاکره کردن به صورت حرفه ای را برای شما ایجاد می کند.

نحوه ی انعقاد قرارداد با مشتری

بازهم تمام نشده است. مشتری با شما ارتباط گرفته است و در حال مذاکره می باشد. اینجا قرارداد بستن و پول گرفتن نیازمند استفاده از مشاور ها و پاسخ گویی به سوالات بسیار زیادی می باشد.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

این کار نکات ریزی دارد و نمی توان قرارداد را به راحتی منعقد کرد. بسیاری خوب دیده می شوند اما به علت عدم تجربه نمی توانند قرارداد ببندند. ما سالهاست کارمان این است و تجربه مورد نیاز را داریم. ما خود صادر کننده بوده ایم و تجربه شرایط مشابه را داشته ایم و در حال حاضر خود ما هم تاجر هستیم.

قدرت تجاری ما در عملیات، در کار و در واقعیت دیده شده است و ما می توانیم این را به شما نشان دهیم که چطور باید کار را به قرارداد رساند. مشکلات خود  را بپرسید، مشاوره بگیرید تا بتوانید قرارداد ببندید.

افزایش طول عمر ارتباط با مشتری ها

آیا کار با آراد برندینگ تمام می شود؟ خیر، شما هنوز باید پیش بروید. من مشتری هایی به دست آورده ام و با آنها در حال معامله هستم. چطور این روند را توسعه دهم و بتوانم آنها را حفظ کنم؟ چطور از این مشتری ها قرارداد های بیشتری بگیرم. چطور طول عمر مشتری ها را بیشتر کنم؟ اینها همه مهم است و نیازمند دانش و تجربه است.

بسیاری از شما حتی تا به حال در بازار داخلی کار نکرده اید چه برسد به بازار صادراتی. چند نفر در ایران در این زمینه تجربه زیادی دارند؟ اگر تجربه زیادی  بود امروز طول عمر مشتری های ایرانی افزایش پیدا می کرد و ما مشتری هایی که در این بازار داشتیم را از دست نمی دادیم.

از دست دادن مشتری ها به علت رفتار غیر حرفه ای و غیر سازمانی ما در زمینه فروش می باشد. سقوط ما در جهان از نظر رشد اقتصادی به همین علت می باشد. ما برای اینجا هم به شما پیشنهاد داریم. به شما مشاوره می دهیم تا بتوانید این مسیر را پیش بروید. به شما برنامه می دهیم تا شما از آنها استفاده کنید.

مراحل بعدی توسعه و پیشرفت یک فعالیت تجاری

مرحله بعد چیست؟ توسعه کار شما در اینجا تمام نمی شود. این اتفاق یک روزه، دو روزه یا یک ساله نمی افتد. حداقل ۳ تا ۵ سال باید بگذرد تا به این مرحله برسید. این مرحله مرحله ای است که شما به دنبال ایجاد یک برند بین المللی هستید. چطور نمایندگی بگیرید. چطور بتوانید در دنیا برندتان را مطرح کنید. چطور بتوانید شعبتان را در کشور های دیگر اضافه کنید و یک شرکت بین المللی شوید.

آراد برندینگ برای اینجا هم به شما برنامه می دهد و همراه شماست. آراد برندینگ از ابتدا تا انتهای مسیر را دیده است تا شما مسیر را تا سالهای سال بتوانید ادامه دهید و هیچ وقت توسعه و پیشرفتتان متوقف نشود.

تصمیم به ورود به عرصه تجارت و شروع حرکت

تصمیم به شروع و حرکت بگیرید و با آراد برندینگ پیش روید. از اینجا به بعد نگران چیزی نباشید. پیش بیاید و همراه ما باشید. ما هم با شما همراهیم و با شما پیش می رویم، شما را همراهی می کنیم، به شما ساختار و برنامه می دهیم و برای طی کردن مسیر به شما کمک می کنیم.

ما فرض میکنیم که شغل خود را انتخاب کرده ایم و می خواهیم تجارت انجام دهیم و یا تولید کننده باشیم. اولین سوالی که پیش می آید این است که آیا ما می توانیم این کار را انجام دهیم؟ من تا به حال این کار را انجام نداده ام و در خانواده ما نیز کسی قبلا این کار را انجام نداده است و هیچ اطلاعاتی از این موضوع ندارم. برای من مبهم است که آیا من می توانم و توانایی این کار را دارم یا خیر.

سوالات بسیاری که باید چه بکنم، از کجا به کجا برسم، نقطه A چیست، نقطه B چیست، من چطور می توانم تا Z و نهایت این مسیر بروم و به موفقیت برسم.  برای جواب دادن به این سوالات باید چند دقیقه ای با ما همراه باشید و به ادامه مطلب توجه کنید.

اطلاع از مسیر، نیاز اول یک فعالیت تجاری

اگر قرار باشد ما در تجارت فعالیت داشته باشیم، موفق شویم و پول به دست بیاوریم به چند چیز نیاز داریم. اول اینکه ما باید مسیر درست را بدانیم. باید بدانیم که از کجا به کجا باید برویم. باید بدانیم اول راه چکار باید کرد و بعد از آن چه کارهایی مورد نیاز است. پس اولین چیزی که نیاز داریم اطلاع کامل از مسیر است.

نیازمند راهنما در کار تجاری

علاوه بر آنچه ذکر شد، یک پارامتر بسیار مهم نیاز است: “یک راهنما”.  برای راهنمایی به بهترین شکل وجود یک راهنما الزامیست. مهمترین ویژگی این راهنما این است که خود او این مسیر را طی کرده باشد، کاملا به مسیر مسلط باشد، و این مسیر را با چند نفر دیگر نیز سپری کرده باشد. به این معنی که ممکن است یک فرد یک راهی را رفته باشد و در آن راه هم موفق بوده باشد ولی نتواند آن را به صورت کامل و موثر آموزش و تفهیم کند. پس یک راهنما، یک دوست، یک مشاور و همراه نیاز داریم که هم مسیر را طی کرده باشد و هم  این مسیر را برای دیگران تفهیم کرده باشد و آنها هم توانسته باشند این مسیر را طی کنند.

ما در آراد برندینگ با کمک اساتید و مشاورانی که داریم به شما کمک می کنیم تا بتوانید این مسیر را به خوبی طی کنید و به آن نتایجی که میخواهید برسید. نه تنها شما در کنار خودتان اساتید و مشاورین را می بینید، بلکه می توانید از اعضای آراد برندینگ قدیمی تحت عنوان آرادی های موفق که به شما معرفی می شوند کمک بگیرید.

کسانی که یک روزی مثل شما بوده اند. شاید باورتان نشود من هم یک روز مثل شما یک تازه وارد بوده ام. شاید باور نکنید که همه ی اساتید آراد برندینگ هم یک روزی مثل شما یک فرد تازه وارد بوده اند.

شما می توانید آنها را ببینید و لمس نمایید که فردی که در حال حاضر در یک حوزه موفق است یک روز مثل شما بوده است. حال اینکه او سه سال یا چهار سال پیش شروع کرده است. شما با چند سال اختلاف قصد دارید این مسیر را استارت بزنید و می توانید از این راهنما ها نیز استفاده نمایید.

پس ما در آراد برندینگ به شما کمک و راهنمایی می دهیم. به شما آموزش  می دهیم تا هرچیزی که میخواهید به دست بیاورید، هر مسیری را که میخواهید طی نمایید و به هر چیزی که میخواهید برسید.

با ما همراه و در ارتباط باشید. آموزش ها، جلسات و کلاس های ما را دنبال نمایید تا به آن چیزی که میخواهید دست پیدا کنید.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ