🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

نحوه ترخیص کالا در بندر چابهار + فیلم

چابهار تقریبا منطقه آزاد است. تقریبا همه کالاها را میتوانید از چابهار ارسال کنید. چون عمق آب بندر عباس، بندر شهید رجایی یا باهنر که در خلیج فارس قرار دارند کم است، کشتی های بزرگ نمیتوانند از آنجا رد شوند اما چابهار به علت آن که در دهانه اقیانوس است عمق خوبی دارد، جای خوبی است و دیگر نیاز نیست کشتی از تنگه هرمز رد شود.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.
چابهار بندر بهتری است اما ارسال بارهایی که به جبل علی (Jebel Ali) امارات میرود و آنجا اورجین (Origin) میشود، از بندرعباس راحت تر است تا این که از چابهار برود و به سمت تنگه هرمز دور بزند.

بهره گیری از شرکت های ترخیص کالا

برای اورجین (Origin) محصول و رساندن آن بدست مشتری فقط کافی است با یک شرکت ترخیص کالا صحبت کنید.
در گوگل جست و جو کنید شرکت صادرات یا واردات و با آن ها ارتباط بگیرید، خودشان راهکارها را میدانند؛ حتی اگر قاچاقچی نیاز دارید برای شما پیدا میکنند، نیازی نیست شما کار خاصی انجام دهید.

کارت بازرگانی

تا یک سقف عددی نیازی نیست که حتما خود تولیدکننده محصول را صادر کند، معمولا رقم های صادراتی به حدی نمیرسد که نیاز شود خود تولیدکننده صادر کند؛ پس از این جهت به مشکل نخواهید خورد.
شرکت هایی که ترخیص کالا و صادرات انجام میدهند کارشان این است که هر محصولی را از هر کشوری که بخواهید به ایران بیاورند و هر محصولی را هم که بخواهید از ایران به هر جای دنیا ارسال کنند.
اگر شما کارت بازرگانی داشته باشید میگویید با کارت خودم بار را اظهار کن و اگر نداشته باشید با کارت خودشان بار را اظهار میکنند.

ارسال بار را برون سپاری کنید

مشتری را پیدا میکنید یا مشتری شما را پیدا میکند؛ با او مذاکره میکنید، پول را از او میگیرید و طبق قرارداد بار را ارسال میکنید؛ ارسال بار بخش پایانی است.
خوب است بدانید به چه روش هایی باید بار را تحویل دهید اما خود شرکت ترخیص کالا این کارها را انجام میدهد.
حتی اگر خود شما ارسال را انجام دهید هزینه دارد؛ آن شرکت آن هزینه ها را تقبل میکند و بعد از شما میگیرد؛ علاوه بر آن یک حق العمل هم میگیرد.
برای این که بار خود را به قطر یا هر جای دیگر بفرستید باید خودتان همه کارها را انجام دهید. این که بار به قطر قاچاق شود، با یک پرواز به قطر بروید، بار را ثبت کنید و بفرستید، هزینه هایی دارد؛ آن شرکت همه را متقبل میشود و از شما میگیرد.

📞 برای اطلاع از شماره تماس مشاوران آراد و ارتباط با آنها کلیک نمایید.

وقتی خود شما برای ارسال یک بار وقت صرف میکنید مشکلی که پیش می آید این است که دیگر نمیتوانید پاسخگوی دیگر مشتریان خود باشید اما وقتی کار را به مجموعه ای میسپارید این شانس را دارید که در مدتی که او کار را انجام میدهد با پاسخگویی به مشتریان، مشتری جدیدی را به پول تبدیل کنید.
بخش مهم کار شما جذب مشتری، مذاکره و دریافت پول است؛ ارسال کالا را میشود برون سپاری کرد.

🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.
📺 پخش زنده ما را از اینجا ببینید.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.4 پاسخ
 1. Avatar
  نیوان اشراقی گفته:

  امیدوارم حال اقتصاد ایران هرچه زودتر خوب بشه
  حال مردم خوب نیست
  حال اقتصاد هم خوب نیست

  پاسخ
 2. Avatar
  ونوش گفته:

  بندر چابهار یکی از مهمترین بنادر ایران هست که پتانسیل صادراتی بالایی داره ولی نادیده گرفته میشه

  پاسخ