🌟 پخش زنده آراد برندینگ شما را به ثروتمند شدن دعوت می نماید.

شروع کار تجارت چگونه است؟ + فیلم

شروع کار تجارت با روش آراد برندینگ به این شیوه است که از طریق اینترنت بستر های برندسازی را آماده کرده و بعد از تبلیغات مشتریان زیادی به دست آورده شود.

🎁 در ARAD QA عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.
آراد در جلسه اقتصادی افراد را به تجارت دعوت می کند و این جلسه ارتباطی به دوره های آموزشی که به اقتصاد مربوط می شود ندارد. هر چیزی در اقتصاد بدون پول فان و جوک محسوب می شود. مسئله خاصی نیست وقتی در مورد پول صحبت می شود کارگری، مغازه داری محصول بسته بندی میکند.

تولید و تجارت

نتیجه ای که به آن می رسند یا تولید یا تجارت است.

پرسودترین مسیر از نظر کارشناسان

کارشناسان اقتصادی برای سال ۹۸ شش ماه دوم پرسودترین مسیر را سپرده بانکی معرفی کرده اند. در اقتصاد در شش ماه دوم، ۲۲ درصدی که بانک می دهد سودی ندارد.

در شش ماهی که در نظر گرفته شده بود در ماه اول ۵٫۹ درصد دلار پایین آمد، در یک ماه اخیر رکورد رکود مسکن در تهران شکسته شد، نهایت رکورد قیمت ماشین است و هیچ اتفاقی در اقتصاد نخواهد افتاد. این قطعی است.

اقتصاد سال ۹۷ چه تفاوتی با سال ۹۸ دارد؟

اگر در اقتصاد در سال ۹۷ طلا خریداری می کردند گران می شد و سود عایدشان می شد، زمین گران می شد دیگر نمی شود نه فقط امسال بلکه سالهای بعد هم تغییری نخواهد کرد.

حداقل تا ۳ الی ۴ سال آینده هر مسیر سرمایه گذاری که به اصطلاح پا روی پا انداختن گران شود جواب نمی دهد. آن قدری که می خواست گران شود سال ۹۷ گران شد دیگر پولی نیست که اتفاقی بر اساس آن بی افتد.

آراد شما را به تجارت دعوت میکند چون تولید ۷۵ درصد، سرمایه زیر ۵۰ درصد است. هر شهرک صنعتی نیمه تعطیل است. به اصطلاح اقتصادی غبار مرگ بر آن نشسته است. هیچ اتفاقی دیگر نمی افتد.

وارد شدن به مسیر تجارت چه اتفاقی خواهد افتاد؟

وارد شدن در مسیر تجارت به افراد این امکان را می دهد که نامحدود درآمد کسب کنند و پول بدست آورند، وارد صادرات شوند، با یورو، دلار، درهم و دینار پول در بیاورند و بتوانند شرایط خوبی را تجربه کنند هیچ مسیر شغلی دیگری برای اقتصاد در ایران نیست.

تولید امروز ایران چگونه است؟

تولید سرمایه میخواهد تولید با ریسک همراه است تولید امروز در ایران نیاز نیست. کارخانه بیکار، خط تولید و کارگر بیکار زیاد است. به طور مثال اگر کسی در فکر این است که ماشینی بخرد و به صورت تاکسی اینترنتی کار کند اشتباه است.

 از چه مسیری وارد تجارت شویم؟

افراد می توانند با شرکت در نمایشگاه ها، غرفه گرفتن در بازار اصلی تهران، دفتر زدن در کشورهای مختلف، خرید اکانت در سایت می توانند به تجارت وارد شوند. روش های بیشتری هم وجود دارد.

دعوت به تجارت از بستر اینترنت

دلایل منطقی وجود دارد: اولین دلیل رقیب کمتری دارد. به طور مثال اکنون اگر در بازار تهران شخصی در حوزه لوازم ورزشی در منطقه منیریه مغازه بزند. بی نهایت مغازه ، عمده فروش و برند از قدیم آنجا هست.

فضای اینترنت یک بستر کم رقیب تری است. سنتی بودن کشور ایران، سنتی بودن بزرگان اقتصاد، جبهه ای که کشور ما نسبت به تغییرات دارد و دیرتر به خودش تغییر می دهد. می تواند بستر مناسب و بهتری برای ورود به تجارت باشد.

توصیه عصر اقتصاد

عصر اقتصاد میگوید یک محصولی را انتخاب کنید که در آن رقیب نباشد. آراد معتقد است که همه محصولات اگر هم رقیب نداشته باشد سریعا برای آن محصول رقیب پیدا می شود.

یک مسیر خلوت تر که اینترنت است انتخاب شود که بتوان درآمد بیشتری کسب و سود بیشتری برد.

دلیل دوم دعوت به تجارت از بستر اینترنت

دلیل بعدی رشد است. تعداد کسانی که پارسال از اینترنت استفاده می کردند ۳٫۵ میلیارد بود امسال ۴٫۱ میلیارد شده است. تعداد کسانی که اینترنت همراه در ایران داشتند سال ۹۲، ۴ میلیون بود سال ۹۷ ، ۴۷ میلیون شد.

افزایش استفاده از اینترنت و قوی تر شدن آن

اگر روز به روز تاثیرات تبلیغات تلویزیونی بر افراد کمتر است و هنوز پاک یادت نره را به یاد دارند. چرا که از اولین تبلیغات بود اما اکنون برند هایی که تبلیغ می کنند خیلی در یاد و خاطره نمی ماند.

اگر بیلبورد، نمایشگاه در حال ضعیف شدن است. از دو سال پیش برای اولین بار در تاریخ نمایشگاه ها، ادغام شدن است. به طور مثال نمایشگاه صنعت و ورزش با هم ادغام شدند. در حالی که سال های قبل نمایشگاه صنعت جدا و نمایشگاه ورزش هم جدا بود.

در غرفه شرکت کننده و بازدید کننده ای در کار نیست. و همه این ها نشانگر این است که اینترنت روز به روز در حال قوی تر شدن است.

دلیل سوم استفاده از اینترنت

دلیل بعدی ارزان بودن اینترنت است وقتی ارزان گفته می شود نسبت دارد به طور مثال فقط سایت ورزش سه را در نظر داشته باشید تقریبا میتوان گفت قوی ترین سایت فارسی است.

بنر سایت ورزش سه در ماه حدود ۷۰ الی ۷۵ میلیون قیمت دارد این قیمت بنر معادل یک بیلبورد در تهران است . البته در یک مکان تقریبا متوسط تهران است.

طبیعتا تعداد کسانی که به سایت مراجعه می کنند در روز بیشتر از تعداد کسانی است که از زیر بیلبورد رد خواهند شد. می توان گفت هنوز ارزان تر از بقیه روش های تبلیغاتی است.

ارزان ترین راه برای ورود به تجارت

از همه روش های ورود به تجارت اینترنت ارزان تر است. به همین دلیل آراد اینترنت را به شما توصیه می کند.

بازدهی اینترنت

دلیل  چهارم بازده خوبی است که ارائه می دهد اینترنت یک فضای بازی دارد . هر چه روش های دیگر در حال سنتی شدن است در ذهن مردم در حال بی ارزش شدن است برعکس آن ها، اینترنت لحظه به لحظه در حال به روز شدن است .

مقایسه سال های قبل در استفاده از اینترنت

تعداد کسانی که سه سال پیش از اینترنت استعلام می گرفتند، از اینترنت اطلاعات کسب می کردند خیلی کمتر از امروز است اکنون برای خریدهای ساده در قالب مصرف کننده جستجو کرده بعد به بازار مراجعه می کنند.

در مرحله تجارت آن کارخانه دار، تاجر، جستجو می کند یک لیست و استعلام قیمت آماده می کند و به شیوه سنتی خریداری می کند مگر اینکه چیزی در این میان نظرش را تغییر دهد.

اینترنت و جذب مشتری

تعداد افرادی که در حال حاضر این کار را انجام می دهند خیلی بیشتر از سه سال پیش است. سال ۹۰ ، ۹۱ که مجموعه آراد برای اولین بار در مورد اینترنت و جذب مشتری از طریق آن صحبت می کرد طرز نگاه ها به گونه ای بود که مگر می توان از طریق اینترنت مشتری داشت و جذب کرد.

حداقل امروزه به خاطر برندهای معروف در ذهن ها جا افتاده که اینترنتی هم هست که مشتری داشته باشد و بتوان با آن به پول رسید مانند: alibaba.com – digikala.com

در سال ۹۱ نود درصد از افرادی که در همایش های کنونی ما شرکت می کنند اصلا در ذهنشان نبود که اینترنت هم مسیری برای تجارت، پول، مشتری می تواند باشد. دلیل آراد برای اینکه شما را به تجارت دعوت می کند استفاده از اینترنت و مسائل دیگری که گفته شد است. آراد برای تجارت اینترنت را پیشنهاد می دهد.

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.0 پاسخ