📺 کلاس های مجازی - اساتید در انتهای هر کلاس، سوالی را از مباحث جلسه طرح می کنند که در بخش پرسش و پاسخ قرار داده می شود.
❓ در بخش پرسش و پاسخ عضو شوید و درباره تجارت و اقتصاد بپرسید و پاسخ دهید.

ایندکس شدن مطالب چگونه است + فایل صوتی

زمانی که یک سایت جدید راه اندازی می شود، اعتبار سایت به قدری زیاد نیست که گوگل به آن اهمیتی بدهد.

 

روش های ایندکس شدن مطالب سایت و کسب اعتبار در گوگل

هر سایت و وبسایتی دارای یک اعتبار از نگاه گوگل است و رتبه ای دارد، که سایت هایی به تازگی ایجاد شده و جدید است، نزد گوگل اعتبار زیادی ندارد، یعنی وقتی سایت را ایجاد می کنیم و مطالب روی آن قرار می گیرد به معنی این نیست که سریعا در صفحه اول گوگل بالا بیاید.باید صبر کنید تا گوگل مطالب شما را ایندکس کند . این زمان ممکن است از یک هفته تا ده الی بیست روز و حتی گاهی یک ماه طول بکشد تا یک محتوا ایندکس شود.در واقع گوگل سه ماه به سایت شما فرصت می دهد تا آنالیزهای خود را انجام دهد

یعنی تشخیص می دهد که آیا شما در کار خود پیگیری دارید یا خیر و آیا دوست دارید سایت شما به صفحه اول گوگل بیاید؟ اگر در این مدت سه ماه محتوا تولید کنید بعد از سه ماه نتایج بسیار بهتری را به شما نمایش می دهد، پس متوجه باشید که در صورتی که شما سایت دارید و هر روز محتوا تولید می کنید ولی جایگاه نمی گیرد به دلیل این موضوع است چرا که باید صبر و شکیبایی داشته باشید.به عنوان مثال اگر ما سایتی داشته باشیم که در شش ماه اولیه آن ضعیف عمل کرده باشیم، آیا پس از گذشت سه ماه باز هم اعتبار بالایی پیدا می کنیم؟
پاسخ خیر است پس دقت کنید در سه ماه اول فرصت ویژه ای به شما داده می شود، در صورتی که از زمان خود به خوبی استفاده نکرده باشید گوگل به صورت طبیعی با سایت شما رفتار می کند.در صورتی که هر هفته یک مطلب قرار داده شده یا یک روز در میان مطالبی در سایت قرار داده باشید در این صورت گوگل اعتبار خوبی به سایت شما نمی دهد و بعد از سه ماه به صورت کاملا طبیعی با شما رفتار می کند.
در مورد ایندکس هم باید بگوییم که در صورتی که علاقمند باشید می توانید ایندکس دستی انجام دهید.یعنی محتوا تولید شده دارای پیوند و یو آر ال است که می توانید آدرس URL خود را کپی کرده و در وب مستر به گوگل معرفی کنید تا به صورت دستی محتوا شما ایندکس شود.
نگران نباشید بابت اینکه ایندکس ها زمان زیادی را نیاز دارند تا انجام شوند، در صورتی که چندین بار به صورت دستی ایندکس کنید گوگل سرعت ایندکس خود را افزایش می دهد و مشکل شما حل خواهد شد.اگر مطالب قبلی روی سایت باشد که ایندکس نشده باشد آیا سایت اعتبار خود را از دست خواهد داد؟
خیر هرگز این اتفاق نمی افتد و تمامی مطالب شما ایندکس خواهد شد، همچنین بررسی کنید که سایت شما حتما سایت مپ داشته باشد تا گوگل مسیر ایندکس را به درستی رفته باشد.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


1 پاسخ