شرکت آراد برندینگ چگونه شرکتی است + فایل صوتی

این که کسی اطلاعات ثبت شرکت آراد را بخواهد بدین منظور است که می خواهد بفهمد آراد برندینگ اصلا یک شرکت است، به صورت حقوقی فعالیت دارد، می تواند به آراد اعتماد کند یا خیر که کد ثبت برای این موارد کفایت می کند.

 

کد ثبت به جای اطلاعات ثبت شرکت
این که کسی اطلاعات ثبت شرکت آراد را بخواهد بدین منظور است که می خواهد بفهمد آراد برندینگ اصلا یک شرکت است، به صورت حقوقی فعالیت دارد، می تواند به آراد اعتماد کند یا خیر که کد ثبت برای این موارد کفایت می کند. برای این که بفهمید یک شرکت کلاهبردار است یا خیر شیوه این نیست که شماره ثبت یا اطلاعات ثبتی آن را بخواهید. مثال: اگر کسی اطلاعات ثبتی نداشته باشد مانند فردی که در منزل کار می کند که شرکت ندارد لزوما کلاهبردار نیست.مجموعه بزرگی مانند آراد برندینگ که با سیصد پرسنل در کل کشور فعالیت می کند همایش های متعددی با مجوز اماکن برگزار می کند که امکان ندارد اماکن برای برگزاری همایش به یک شرکت کلاهبردار مجوز دهد بنابراین خوب دقت کنید شرکتی که همایش برگزار می کند در وسعت کلان در کشور یقینا مجوز دارد. شرکتی که مجوز دارد قبل از این که مورد تایید شما قرار گیرند شرکت های دولتی تاییدیه داده اند تا یک شرکت خصوصی بتواند حرفی برای گفتن داشته باشد و حرف های خود را به گوش دیگران برساند اما اگر اطلاعات ثبت و مجوز بخواهید می توانید در وب سایت آراد برندینگ مشاهده کنید.
سایت آراد درگاه پرداخت دارد که هر سایتی نمی تواند درگاه پرداخت داشته بگیرد باید بتواند مجوز دریافت کند اینماد (نماد اعتماد الکترونیکی) و از ساماندهی مجوز دارد و همه مجوزها در سایت است و جای هیچ گونه نگرانی نیست. کمتر بودن عمر دامنه سایت از شروع فعالیت شرکت
آراد بیش از هزار وب سایت دارد و زمانی آراد با وب سایت ARAD SAPORT. COM کار می کرد زمانی با ARADROBO.IR کار می کرد و امروز با نام اصلی تجاری ARADBRANDING فعالیت می کند که قبل از این که ARADBRANDING.COM فعال شود ARADBRANDING.IR آن فعال بوده است. آراد سایت های مختلفی طی سال ها داشته است

این که عمر دامنه معیار این باشد که شرکت از چه روزی تاسیس شده، نیست. افراد زیادی با این فکر اشتباه می کنند که مثلا یک هوییز بگیرند عمر دامنه اگر یک سال شرکت یک سال است که تاسیس شده این گونه نیست پس متوجه باشید.برندی مانند عالیس اوایلی که ایجاد شده بود و فعالیت می کرد اصلا وب سایتی نداشت و سایت عالیس دات آی آر را آقای زیارکلایی اولین نفری بوده اند که شخصا دامنه را خریداری کرده اند و شرکت عالیس به شرکت آراد بابت دامنه نامه نگاری کرد که دامنه به شرکت عالیس واگزار شد.
متوجه باشید این که یک شرکت دامنه خود را چه زمانی گرفته باشد به این معنا نیست که تاریخ و عمر آن شرکت هم مساوی با عمر دامنه است. جستجوی آراد برندینگ، صفحه نخست پسوند آی آر و تبدیل به دات کام هنگام ورود
یک شرکت برای این که بتواند جلوگیری کند تا دیگران از نام او استفاده نکنند دامنه وب سایت خود را با پسوندهای مختلف باید خریداری کند. در دوره های آموزشی بارها گفته شده که وقتی نام برند خود را انتخاب کردید دامنه با پسوندهای مختلف آن را خریداری کنید.
خریداری دامنه با پسوندهای مختلف به این معنا است که مورد سوء استفاده قرار نگیرید چرا که دامنه آزاد است افراد می توانند نام شما را با پسوندهای مختلف خریداری کنند حداقل پسوندهای مرسوم را سریع تر خریداری کنید تا از دست نداده اید. بالا آمدن دات کام به نگام وارد کردن دات آی آر
چرا که آراد فقط یک وب سایت دارد نمی خواهد آی آر با یک سایت و کام با سایت دیگری بالا بیاید و پسوندها با صفحات مختلف نمایش داده شود. مثال: دیجی کالا دات آی آر را جستجو کنید و که به دات کام منتقل می شود یک تکنیک فنی است که باید سواد فنی موضوع را داشته تا کامل متوجه شوید.کم بودن عمر آپارات یک شرکت
اصلا یک شرکت می خواهد آپارات نداشته باشد یک شرکت نمی خواهد در یوتیوب یا فیسبوک فعالیت داشته باشد معیار نیست و عمر شرکت ربطی به آپارات و شبکه های اجتماعی ندارد. مثال: یک شخص ده سال است صفحه آپارات دارد و ثبت شرکت ندارد و از امروز می خواهد شرکت ثبت کند به این معنی است که از امروز که شرکت را ثبت کرده و شروع به کار کرده چون از عمر آپارات او ده سال می گذرد یعنی ده سال است که شرکت ثبت شده است هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند.
مشاوران آراد در حین پاسخگویی و آموزش توسط اساتید کار تجارت انجام می دهند.آراد در حال حاضر از سیصد نفر پرسنل دفتر خود بیش از صد مشاور دارد و مشاور شما هستند که در طول شبانه روز با افراد مختلف صحبت می کنند اگر گفته می شود صد مشاور باید درک شما به این برسد که اگر هر مشاور در روز با ده نفر صحبت کند در جمع هزار مشتری می شود.
در روز آراد حداقل هزار مشتری جدید دارد که فقط صد نفر از پرسنل برای مشاوره تعریف شده اند. شما اولین نفری نیستید که می خواهید با آراد کار کنید امروز حداقل هزار نفر با مجموعه صحبت کرده اند و در روزهای گذشته و آینده هم به همین شکل است.

 

برخی از مشاوران آراد تاجر نیز هستند و تجارت را با آراد شروع کردند سه الی چهار سال است که کار می کنند و یاد گرفته اند کالا و محصولی را دست گرفته اند هم صادرات داشته و هم در بازار داخل فعالیت دارند.
افراد تصمیم گرفتند در تیم فنی و تجاری آراد مشغول باشند تا در کنار تجارت خود بتوانند تاجران دیگری پرورش دهند. مثال: شخصی مانند علی دایی زمانی در تیم سایپا هم بازیکن و هم مربی بود با مربیگری به اعضای تیم پیاده کردن تکنیک، چیدن ساختار آموزش و تیم را جلو می برد. مربی های زیادی هستند که در تمام عمر خود پایش به توپ نخورده در هیچ باشگاهی بازی نکرده ولی در دنیای مربیگری خوب کار می کند و بازیکنانی که مربی نبوده اند و شبیه به این موارد زیاد است.
پس می توان نتیجه گرفت مشاوری که تاجر نشده یا خود نخواسته یا توانش را نداشته است که وقت خود را در این امر (تجارت) بگذارد و افراد زیادی را تاجر کند و زندگی کاری آن ها را نجات دهد. هم می توانید زندگی خود و هم زندگی افراد دیگر را نجات دهید.بسیاری از افراد هستند که خود جزو ثروتمندان جامعه هستند ولی اطرافیان این گونه نیستند چرا که نخواسته اند به آن ها یاد بدهند تا آن ها هم ترقی کنند این به منش افراد برمی گردد.
اما انسان های بزرگ تلاش می کنند تا جدا از اینکه خود بالا می آیند تا افراد دیگر هم زندگی این چنینی برای خود بسازند. انسان های بزرگ رشد می کنند تا زندگی دیگران را هم نجات دهند تا در زندگی به کسی نیاز پیدا نکنند. داشتن مجوز از صنعت معدن تجارت آراد و مشاهده اینماد در سایت
دیدن نماد در سایت به نظر شخص کارشناس الزامی نیست یعنی اگر شرکتی نمادی داشته یا نداشته باشد و شما ببینید به معنی تایید آن شرکت نیست هرچند سایت آراد اینماد را دارد و در فوتر سایت قرار گرفته است با مرورگر به پایین سایت بروید تا اینماد را بتوانید مشاهده کنید.
اینماد هر سال باید تمدید شود و در مواقع تمدید همه اطلاعات آن ثبت می شود که تمامی اطلاعات در وب سایت آراد برندینگ است. سایتی که نماد ندارد لزوما کلاهبردار نیست. این را بدانید در قانون اینماد اگر سایتی فروشگاه باشد یعنی کالایی را در وب سایت خود بخواهید بفروش برسانید و نماد را بگیرید تا دیگران به شما اعتماد کنند می توانید نماد را گرفته و نمایش دهید و اگر سایتی که فروشگاه بود و نماد نداشت همچنان می تواند کالاهای خود را بفروش برساند.
اگر سایتی فروشگاهی نبود نیاز نیست نماد را بگیرد اگر کالایی برای فروش ندارد که آنلاین بخواهد کالا یا خدمات خود را بفروشد نیاز به داشتن اینماد نیست. مثال: بانک ها که مشاهده می کنید در سایت خود اینماد را ندارند.برخی سایت های دیگر مانند ایرانسل و همراه اول با وجود این که درگاه پرداخت دارند نمی گذارند و سایت های معتبر از اینماد نمی خواهند استفاده کنند تا بگویند که قابل اعتماد هستند در سایت های دیگر برای این که حوصله و زمان متقاعد کردن هر مشتری را ندارند نماد را می گذارند که سایت آراد دارای اینماد است که می توانید مشاهده کنید.

 

دیدگاه خود را ثبت نمایید.

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 پاسخ
  1. سوران بهرامی نیا
    سوران بهرامی نیا گفته:

    شهری مریوان متاهل بیچه دارم هستم گچ کار کردام وفرشندگی کردام مالی هیچ نادارم 0

    پاسخ